reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

Widzę, że teraz na tapecie foteliki, ale ja chciałam wrócić do wózków. Ostatnio w sklepie oglądałam Emu firmy Delti - powiem Wam, ze bardzo mi się spodobał i na dziń dzisiejszy to jest mój typ:
Wózek dziecięcy EMU

Bardzo leciutki i cudnie się nim operuje. Wszystko na one click.
Nie wiem czy była już o nim mowa - jak się powtarzam to pzrepraszam :-)
 
reklama
o właśnie - przez to, że jest niski moja siostra go odrzuciła, ale w sklepie w którym go widziałam mają takie adaptery do podnoszenia gondoli na wysokość standardową - nie ma z nimi problemu. Kosztuje to dodatkowo 20 zł.
 
Wózio fajny ale kółka za małe jak dla mnie :no:

Ja byłam wczoraj oglądać wózki i niestety tako nie mieli. Za to obcykałam sobie jedo fyn 4ds i to jest mój drugi typ. Bardzo fajny, łatwo prowadzi się jedną ręką, zawracać można w zasadzie w miejscu :-D Ogólnie same plusy.

Co do fotelika, to zastanawiałam się między MC Citi, MC Cabrio Fix i Graco Logico S. No i ten ostatni odpadł ze względu na wkładkę spłycającą, która w zasadzie niewiele spłyca :baffled: Z Maxi Cosi jestem całkowicie za Cabrio Fixem :tak: Wygląda solidniej od Citi. No i kolor Bubble Dream mnie zachwycił Poltrade "Waletko" - Maxi-Cosi - foteliki - CabrioFix

Tylko jeszcze do auta musimy go przymierzyć, ale w zasadzie jestem już zdecydowana.

Czy któraś z dziewczyn z trójmiasta orientuje się gdzie są sklepy z wózkami oprócz Mama i Ja na Grunwaldzkiej i Akpol na Jaśkowej? W tym pierwszym nie mają Tako, a w Akpolu to nie wiem jeszcze. Ale chciałabym na żywo obejrzeć zanim zdecyduję, który wózeczek kupimy :happy:

edit: dzwoniłam właśnie do Akpolu na Jaśkowej i mają jumpera :-) Także może w niedzielę się wybiorę i dam znać co i jak.
 
Ostatnia edycja:
Wózio fajny ale kółka za małe jak dla mnie :no:

Ja byłam wczoraj oglądać wózki i niestety tako nie mieli. Za to obcykałam sobie jedo fyn 4ds i to jest mój drugi typ. Bardzo fajny, łatwo prowadzi się jedną ręką, zawracać można w zasadzie w miejscu :-D Ogólnie same plusy.

Co do fotelika, to zastanawiałam się między MC Citi, MC Cabrio Fix i Graco Logico S. No i ten ostatni odpadł ze względu na wkładkę spłycającą, która w zasadzie niewiele spłyca :baffled: Z Maxi Cosi jestem całkowicie za Cabrio Fixem :tak: Wygląda solidniej od Citi. No i kolor Bubble Dream mnie zachwycił Poltrade "Waletko" - Maxi-Cosi - foteliki - CabrioFix

Tylko jeszcze do auta musimy go przymierzyć, ale w zasadzie jestem już zdecydowana.

Czy któraś z dziewczyn z trójmiasta orientuje się gdzie są sklepy z wózkami oprócz Mama i Ja na Grunwaldzkiej i Akpol na Jaśkowej? W tym pierwszym nie mają Tako, a w Akpolu to nie wiem jeszcze. Ale chciałabym na żywo obejrzeć zanim zdecyduję, który wózeczek kupimy :happy:

edit: dzwoniłam właśnie do Akpolu na Jaśkowej i mają jumpera :-) Także może w niedzielę się wybiorę i dam znać co i jak.

ja wlasnie w akpolu ogladalam tako na zywo i bardzo mi sie podobal. tylko ze tam mieli model bez fotelika- nie wiem jak jest teraz.
 
reklama
tweenie ja też używałam (właściwie mój synek :p) logico s z bazą i byłam baaardzo zadowolona... zarówno z bazą jak i sam stabilnie "siedział" w samochodzie... a ADAC ma cztery gwiazdki - czyli nie wymiata ale przynajmniej był testowany ;)
 
Do góry