reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
Ja juz mam w domu orteze na lewa i prawa [emoji23][emoji23][emoji23] sama sobie "gipsuje". Juz tyle razy sie wyebałam ze powinnam mieć ksywke "Orzełka"
Haha to mój mówi że ja sobie wszystkim krzywdę potrafię wszystkim zrobić.
Nawet miał pomysł to spisywać ale stwierdził że za dużo tego .
Ciągle mam siniaki , do tego mój pies jest czasem delikatny jak piła motorowa (jak jego pan) jak rósł i ważył 20 kg to nogi miałam sine i podbite oko .
Łapeczką mnie psina uderzyła a mój się tłumaczył że to nie on [emoji23]
Potrafię się oparzyć nawet kalendarzem mi się wczoraj udało [emoji52].
Na udzie mam siniaka z zadrapaniem od drzwiczek piekarnkia. To stan obecny .Plastry i bandaże to ja hurtowo kupuję jak się kończą na wszelki wypadek.
A ostatnio podszas figo fago tak się w palucha walnełam że 3 dni kulałam [emoji23]. To cała ja .
Raz w jedyną kałużę w okolicy się wypierdzieliłam [emoji6]
 
Haha to mój mówi że ja sobie wszystkim krzywdę potrafię wszystkim zrobić.
Nawet miał pomysł to spisywać ale stwierdził że za dużo tego .
Ciągle mam siniaki , do tego mój pies jest czasem delikatny jak piła motorowa (jak jego pan) jak rósł i ważył 20 kg to nogi miałam sine i podbite oko .
Łapeczką mnie psina uderzyła a mój się tłumaczył że to nie on [emoji23]
Potrafię się oparzyć nawet kalendarzem mi się wczoraj udało [emoji52].
Na udzie mam siniaka z zadrapaniem od drzwiczek piekarnkia. To stan obecny .Plastry i bandaże to ja hurtowo kupuję jak się kończą na wszelki wypadek.
A ostatnio podszas figo fago tak się w palucha walnełam że 3 dni kulałam [emoji23]. To cała ja .
Raz w jedyną kałużę w okolicy się wypierdzieliłam [emoji6]
To mozemy siebie przybić piatke. Ja nawet idac do lazienki zahaczam o futryne. Przechodzac obok stołu to na bank o kant sie pizgne. Wypadnie mi cos z reki w między czasie i spadnie a jakze na stopę [emoji23][emoji23][emoji23]
Moj sie smieje ze jak wchodze na wyro ze sie cielsko już gramoli i zaraz sie o coś na bank uderze [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry