reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZILAŁT'owe starania

Ja właśnie zeżarłam paczkę buraków [emoji6] do mnie też jedzie ciocia czerwonym autobusem ubrana na czerwono i ma czerwoną walize [emoji6]. Ale u mnie akurat to dobrze bo zaczynam stymulację do iui
Mnie chyba juz tez bierze na @ szlag by trafilte pieronskie slepe snajperzysko , idzie do zwolnienia
 
reklama
@Niutka43 to powiedz mi czenu ja biore duphostan i dostaje @ w terminie ?
Nie wiem Kochana. Moja gina dzien po ovu (monit) kazała brać luteinę dowcipnie 10 dni i potem 4-5 dni przerwa. Powinna pojawić się @. Jeśli nie a pojawią się || lub beta pozytywna wracam do luteiny. Ale każdy organizm innym. Tej gin ufam bardzo. Pomogła dużo laska z problemem niepłodności a uwierz mi przeszłam przez wielu "specjalistów" :)
 
Warszawa

Zakwalifikowanej parze z Warszawy przysługuje dofinansowanie w wysokości do pięciu tys. zł do każdej procedury. Maksymalnie można skorzystać z trzech zabiegów. Czas trwania programu przewidziano na lata 2017-2019. W roku 2018 i 2019 zarezerwowano na ten cel po 10 mln zł.

Poznań

Na in vitro w tym mieście radni zdecydowali rocznie przeznaczyć 1,8 mln zł, co pozwoli na dofinansowanie procedur 367 parom. Program rozpoczął się w sierpniu 2017 roku i ma obowiązywać do 2020 roku. Jedna para może skorzystać z trzech prób.

Gdańsk

Program w Gdańsku działa od końca 2017 roku i będzie trwał do 2020 roku. Roczny budżet na realizację programu to 1,1 mln zł. Jednej parze przysługują maksymalnie trzy próby po pięć tys. zł.

Częstochowa

Rocznie na refundację zapłodnienia pozaustrojowego w miejskim budżeciezarezerwowano 150 tys. zł, co wystarczy na pomoc 30 parom. Częstochowa to pierwsze miasto, które wprowadziło dopłaty do zabiegów. Początkowo program miał trwać od roku 2012 do roku 2014, ostatecznie przedłużono go jednak do 2020 roku.

Łódź

Łódzcy radni zdecydowali, że rocznie na in vitro przeznaczą 1 mln zł. Zakwalifikowanej parze przysługują maksymalnie trzy próby (do pięciu tys. zł za całość). Program trwa od 2016 roku do roku 2020. Maksymalna wysokość dofinansowania do zabiegu dla pary to pięć tys. zł.

Sosnowiec

Program przewidziano na lata 2017-2020. W tym czasie z pomocy klinik skorzysta 165 par. Łącznie miasto chce przeznaczyć na ten cel 800 tys. zł.

Szczecinek

Program „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Szczecinek w latach 2017-2019” będzie kosztować miasto 100 tys. zł rocznie. Miasto pokryje 80 proc. kosztów procedury, ale nie więcej niż pięć tys. zł na parę. Maksymalnie można skorzystać z trzech prób.
Nie ma Rzeszowa [emoji52]
 
Ooo pomysł rewelacja [emoji3]
1547416927148.jpeg
 
reklama
Ja mam mieszane teraz uczucia
Niby test bialy jeszcze ale jestem jakas spokojna chociaz niecierpliwa ze jeszcze nie mam potwierdzenia
Niby mnie cycki (sutki) konkretnie szczypią ale nawet nie wiem co to znaczy i nie wyszukuje nawet
Niby mnie cos tam na dole zakluje ale to takie mikro mrówki a nie typowe ściski okresowe
Nie wiem czy przyjdzie czy nie. Nawet o tym nie mysle tylko Was czytam :*
No a ta beta wyszła nie wyszła?
 
Do góry