reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
Dziewczyny moje FSH jest idealne :) 7,22 :) Leczenie i suplementacja zrobiły swoje - spadło mi z 22,7 - czyli z menopauzy :) tak się cieszę, bo hormon odpowiada za wzrost jajek. Stosunek LH/FSH 1,33 - jezdem płodna - ale martwi mnie prolaktyna po stymulacji. Martwi mnie jednak prolaktyna - pierwszy wynik ładny w normie 16,68 ale po stymulacji mtc 248,5 ng/ml :(:( Miała któraś tak ?? To źle czy dobrze? Jest ratunek i szansa na ciążę. Endokrynolog dopiero 31.01. Wysłalam jej sms z wynikami ale na razie cisza :(
Nie mysl i tych wyniakch. Lekarz jest od tego. Normy sa kilka postow wyzej bo wrzuciłam. Ale sie nie znam..
Dziewczyny wiecie może jak jest z lekarzem na NFZ w przypadku ciąży jak się nie jest ubezpieczonym? :)
Nie pracujesz nie jesteś ubezpieczona. Opcje: ktos z rodziny cie zglosi, urzad pracy rejestracja wtedy jestes ubezpieczona. W innych trudnych sytuacjach finnsowych-mops ubezpiecza przez gmine, ale na 3 mce.
Bez ubezpieczenia lekarz w przychodni cie nie przyjmie. W szpitalu przyjmą, na ojomie, na pogotowiu, nawet lozko dzadzą -ale pełnopłatny pobyt. Stawki rozne w zwleznosci od szpitala 100-300 doba plus kazde badania jak prywatnie
Czas moja Damo zwolnić i dziecko robić :)
Nogę skreciłam przynajmniej z wyra mu nie uciekne
Wydaje mi się, że jeśli jesteś obywatelką Polski i mieszkasz na terenie Polski to, jeśli jesteś w ciąży, masz prawo do bezpłatnych świadczeń zdrowotnych, nawet jeśli nie jesteś ubezpieczona.
Wlasnie ze nie
Dzis 1 dc[emoji22]
To szukuj sie za 6 dni zaczynacie wiśta wioo
A przepraszam, że 44 lata to niby co ?? To piękny wiek na starania :p
Najlepszy. Idealny. Przeciez to jak 24 plus 20 doświadczenie.. czy może byc lepiej [emoji1][emoji1][emoji1]
 
Nie pracujesz nie jesteś ubezpieczona. Opcje: ktos z rodziny cie zglosi, urzad pracy rejestracja wtedy jestes ubezpieczona. W innych trudnych sytuacjach finnsowych-mops ubezpiecza przez gmine, ale na 3 mce.
Bez ubezpieczenia lekarz w przychodni cie nie przyjmie. W szpitalu przyjmą, na ojomie, na pogotowiu, nawet lozko dzadzą -ale pełnopłatny pobyt.
To ustawa wprowadza w błąd?
 
Mój mąż aktualnie siedzi przy milionie papierow i liczy na czym bedziemy oszczędzać żeby więcej kasy na in vitro odkładać[emoji12][emoji13]
Oszalał mi chłop[emoji13] nawet piwa sobie bedzie odmawiał[emoji23]
 
Ja 12 dni do @ mam nadzieje ze jej braku :p
każda przyszła mama ma w naszym kraju zapewnioną bezpłatną opiekę medyczną – bez względu na to, czy jest ubezpieczona czy też nie. Prawo to wynika z Konstytucji (art. 68 ust.3), w której zapisano, że taka opieka powinna być zapewniona kobiecie przez cały czas trwania ciązy i jeszcze 6 tygodni po porodzie. Jest to zatem również opieka w trakcie połogu.
Szczególna opieka medyczna, którą objęta jest kobieta w ciąży i po niej oznacza, że przyszła mama jest uprawniona do wszystkich świadczeń, jakie przysługują ciężarnym i położnicom. W praktyce oznacza to wszystkie kontrolne wizyty u ginekologa, które musi odbywać kobieta w ciąży i w połogu, zlecone badania laboratoryjne i usg, ewentualne zabiegi, które zostały zalecone dla dobra ciąży. Bezpłatny jest również pobyt w szpitalu podczas ciąży, w czasie porodu i po nim.
 
reklama
Mój mąż aktualnie siedzi przy milionie papierow i liczy na czym bedziemy oszczędzać żeby więcej kasy na in vitro odkładać[emoji12][emoji13]
Oszalał mi chłop[emoji13] nawet piwa sobie bedzie odmawiał[emoji23]
No widzisz chlopina kochany. Ale wez no poczytaj klinikach i dofinansowaniu w danym wojewodztwie. Cos mi sie obilo o uszy ze antypisowskie gminy dofinansowują na zlosc "wiekszosci" rządzącej. U biedronia mozna pewno :)
 
Do góry