reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Szparke uchylic lekko i zeby za mocno nie kolysal hahaha jak w tym wierszyku Pomalutku ze mna tancuj bom na przeczyszczenie brala, w tancu,zas mnie nie przyciskaj zebym Ci sie nie zesrala hahaha
 
reklama
[GROUP=]ķ[/GRO

No tylko podstawy jak widać mogą dać więcej nie mogła, a resztę trzeba już płacići taki to nfz
To luknj w firmach ubezpieczeniowych pakiety. Warto wykupic taki jak nie chce sie za kazdym razem placic za badania itp. Sa dla starających sie, dla ciężarówek itp .
Podam przyklad. Place normalne medyczne 165 zl a kazdego ortopede neurologa itp mam za darmo. Sa tansze sa drozsze. Zalezy ktora co chce. Wiec dwie wizyty w mcu i sie zwraca. Ja wlasnie rozwazam zwiekszenie pakietu bo latam teraz i place gotowką za rzeczy nie objete ubezpieczeniem
 
Narazie nie ma kreseczek ale jest za to sex na zawołanie hahahaha
Taaaa
emoji23.png
Zwłaszcza teraz, gdy młodzi są na feriach u swojego taty i mamy wolną chatę 8-)
 
To luknj w firmach ubezpieczeniowych pakiety. Warto wykupic taki jak nie chce sie za kazdym razem placic za badania itp. Sa dla starających sie, dla ciężarówek itp .
Podam przyklad. Place normalne medyczne 165 zl a kazdego ortopede neurologa itp mam za darmo. Sa tansze sa drozsze. Zalezy ktora co chce. Wiec dwie wizyty w mcu i sie zwraca. Ja wlasnie rozwazam zwiekszenie pakietu bo latam teraz i place gotowką za rzeczy nie objete ubezpieczeniem
Dzięki no nie słyszałam o taki pakietach ale zwrócę uwagę napewno:)
 
Dziewczyny moje FSH jest idealne :) 7,22 :) Leczenie i suplementacja zrobiły swoje - spadło mi z 22,7 - czyli z menopauzy :) tak się cieszę, bo hormon odpowiada za wzrost jajek. Stosunek LH/FSH 1,33 - jezdem płodna - ale martwi mnie prolaktyna po stymulacji. Martwi mnie jednak prolaktyna - pierwszy wynik ładny w normie 16,68 ale po stymulacji mtc 248,5 ng/ml :(:( Miała któraś tak ?? To źle czy dobrze? Jest ratunek i szansa na ciążę. Endokrynolog dopiero 31.01. Wysłalam jej sms z wynikami ale na razie cisza :(
 
I przepraszam, że nie komentowałam innych postów, dzisiaj urwanie dupy, młody przeziębiony więc lekarz, w firmie pip roboty. Obiecuję nadrobić i naskrobać odpowiedzi, a teraz jeszcze przejmuje się tym wynikiem. Z jednego się cieszę a z drugiego załamka - bo prolaktyna też za te jajka jakoś odpowiada :(
 
reklama
No to sobie wyobrazcie ze nie spałam jeszcze...
Test zrobiony- blady :(
żaden nawet cień cienia sie nawet nie zarysowuje. A dzis niby 13 dni od owu
Z jednej strony mowie sobie ze to nie teraz jeszcze mi pisane. A z drugiej że jak mi ma test wyjsc po nieprzespanej nocy gdzie ostatnio 1.5h temu pilam i pizze jadlam
Czas moja Damo zwolnić i dziecko robić :)
 
Do góry