reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Ja wróciłam do domu u mnie leje wieje i wogule wichura ni chuda, a ja półtorej godziny na autobusy czekałam przemarzlam tak że miałam ochotę się rozbeczeć na tym przystanku [emoji943][emoji946] z czego oczywiście żaden nie przjechał[emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959] jak sie rozchoruje to pierdziele i na l4 idę wkurw na maxa
 
reklama
Ja wróciłam do domu u mnie leje wieje i wogule wichura ni chuda, a ja półtorej godziny na autobusy czekałam przemarzlam tak że miałam ochotę się rozbeczeć na tym przystanku [emoji943][emoji946] z czego oczywiście żaden nie przjechał[emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959] jak sie rozchoruje to pierdziele i na l4 idę wkurw na maxa
Po powrocie kocyś, herbatka goraca. I sie wygrzewaj. Niechodzi o l4 a o starania. Najgorsza pogoda teraz. Polowa stycznia a sniegu jak na lekarstwo. Nie mowiac o jakims porzadnym mrozie.
 
A mi sie tak seksu zachcialo , ze zezarlam sniadanie i talerze na bok i mnie wzial na motyla z ranca, ale teraz mnie tam w srodku bolize sie jej zachcialo
 
Po powrocie kocyś, herbatka goraca. I sie wygrzewaj. Niechodzi o l4 a o starania. Najgorsza pogoda teraz. Polowa stycznia a sniegu jak na lekarstwo. Nie mowiac o jakims porzadnym mrozie.
Już pod kołderką jestem [emoji3] trzęsie mną jak galaretką, herbatka musi poczekać aż się trochę rozgrzeje bo na razie nie wyściubie nawet palca poza kołdrę
 
A mi sie tak seksu zachcialo , ze zezarlam sniadanie i talerze na bok i mnie wzial na motyla z ranca, ale teraz mnie tam w srodku bolize sie jej zachcialo
Cierp ciało co żeś chciało bo mej cipce ciągle mało [emoji23][emoji6][emoji6][emoji6]
A jaka to pozycja na motyla ? O tej jeszcze nie słyszałam
 
reklama
Do góry