reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
Testy są glupie. Bo tylko jedno pytanie [emoji13]Ja sie jeszcze nie polozylam [emoji12] i też mnie łeb nawala. Śnieg pada jak glupiePo to jestesmy [emoji1] poza tym kolejny + że urodzimy najwczesniej na jesień. Wtedy dziecko juz w szkole moze latać z cukierkami. A np.sierpniowe omija ta frajda [emoji23][emoji23][emoji23]Zamiast kreseczki są kuleczki [emoji23][emoji23][emoji23]Idz bawłana ulepić. Zleci [emoji8][emoji8][emoji8]


a gdzie ten śnieg? :O
 
Hej zajrzałam na poprzednie forum i tam był link to poszłam za tłumem ale nie bardzo wiem o co chodziło itd itp więc jestem ale nie udzielam się dużo póki co z braku czasu. Jeszcze aktywnie się nie staram dopiero zaczynam się do tego przygotować bo poprzednio zeszło nam się kilka miesięcy to teraz też wiem że muszę unormowac swoje hormony to tak w skrócie o mnie. Mam nadzieję że mimo wszystko mogę do Was zaglądać i jak coś wiem z doswiadczenia to chętnie doradze!:) pozdrawiam!
 
Hej zajrzałam na poprzednie forum i tam był link to poszłam za tłumem ale nie bardzo wiem o co chodziło itd itp więc jestem ale nie udzielam się dużo póki co z braku czasu. Jeszcze aktywnie się nie staram dopiero zaczynam się do tego przygotować bo poprzednio zeszło nam się kilka miesięcy to teraz też wiem że muszę unormowac swoje hormony to tak w skrócie o mnie. Mam nadzieję że mimo wszystko mogę do Was zaglądać i jak coś wiem z doswiadczenia to chętnie doradze!:) pozdrawiam!
A jasne [emoji3] chodz, zaglądaj, wpadaj ( to ostatnie nawet wskazane )
 
Hej zajrzałam na poprzednie forum i tam był link to poszłam za tłumem ale nie bardzo wiem o co chodziło itd itp więc jestem ale nie udzielam się dużo póki co z braku czasu. Jeszcze aktywnie się nie staram dopiero zaczynam się do tego przygotować bo poprzednio zeszło nam się kilka miesięcy to teraz też wiem że muszę unormowac swoje hormony to tak w skrócie o mnie. Mam nadzieję że mimo wszystko mogę do Was zaglądać i jak coś wiem z doswiadczenia to chętnie doradze!:) pozdrawiam!
Witaj zapraszamy serdecznie,czuj się jak u siebie:)
 
reklama
Do góry