reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
No to sobie wyobrazcie ze nie spałam jeszcze...
Test zrobiony- blady :(
żaden nawet cień cienia sie nawet nie zarysowuje. A dzis niby 13 dni od owu
Z jednej strony mowie sobie ze to nie teraz jeszcze mi pisane. A z drugiej że jak mi ma test wyjsc po nieprzespanej nocy gdzie ostatnio 1.5h temu pilam i pizze jadlam
 
No to sobie wyobrazcie ze nie spałam jeszcze...
Test zrobiony- blady :(
żaden nawet cień cienia sie nawet nie zarysowuje. A dzis niby 13 dni od owu
Z jednej strony mowie sobie ze to nie teraz jeszcze mi pisane. A z drugiej że jak mi ma test wyjsc po nieprzespanej nocy gdzie ostatnio 1.5h temu pilam i pizze jadlam
Szkoda , ale uda się na pewno.
Trzymaj się kochana, walcz dalej
 
Na Gemini widziałam obczaj [emoji23] nie wiem czy takie same ale napewno Clearblue
Tak to ten. No i 40zl taniej niz w aptece stacjonarnej
Screenshot_20190114-065801_Chrome.jpeg
 
reklama
No to sobie wyobrazcie ze nie spałam jeszcze...
Test zrobiony- blady :(
żaden nawet cień cienia sie nawet nie zarysowuje. A dzis niby 13 dni od owu
Z jednej strony mowie sobie ze to nie teraz jeszcze mi pisane. A z drugiej że jak mi ma test wyjsc po nieprzespanej nocy gdzie ostatnio 1.5h temu pilam i pizze jadlam
Nadzieja umiera ostatnia, a szansa jeszcze jest [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Do góry