reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
Raz dziennie na wieczor sobie robiłam. Jak na monit chodzisz i juz wiesz ze jajeczka są to w zaleznosci od ktorego dnia chcesz testować dla pewności kiedy pęknie.
A jak cykl bez monitów to jak przypuszczasz ze masz np 14 dnia. To mozesz sobie od 10dc testowac. Ja zaczynałam od 6dc.
Gerneralnie trzeba liczyć 1 zestaw 1 cykl. Paskow nieszukalam nigdy osobno. Trzeba na necie by zobaczyc
Teraz w styczniu nie mam monitu bo i ja i moja gina w owu na nartach :) od lutego clo i od nowa monit. W styczniu mamy naturalnie dlatego chciałam jakieś porządne testy. Niby u mnie jak w zegarku ale wole mieć potwierdzenie [emoji23]
 
Teraz w styczniu nie mam monitu bo i ja i moja gina w owu na nartach :) od lutego clo i od nowa monit. W styczniu mamy naturalnie dlatego chciałam jakieś porządne testy. Niby u mnie jak w zegarku ale wole mieć potwierdzenie [emoji23]
To za ten elektroniczny gwarantuje. Idealnie pokazuje. Jak chcesz miec 100% pewnosc od kiedy liczyc te 24-36 h.
Pozniej po.ok 20h zaczal mnie jajnik pobolewac l. Wiec juz zaczelam poznawać siebie. Od czego takie kucia.
To na 3 dni przed planowaną owulacją zrob co kilka godzin test az do buźki.
Ja tak zrobilam w grudniu :) i na nastepny dzien na monit poleciałam -usg potwierdzilo.
 
To za ten elektroniczny gwarantuje. Idealnie pokazuje. Jak chcesz miec 100% pewnosc od kiedy liczyc te 24-36 h.
Pozniej po.ok 20h zaczal mnie jajnik pobolewac l. Wiec juz zaczelam poznawać siebie. Od czego takie kucia.
To na 3 dni przed planowaną owulacją zrob co kilka godzin test az do buźki.
Ja tak zrobilam w grudniu :) i na nastepny dzien na monit poleciałam -usg potwierdzilo.
Ok. Jutro kupuję i działamy :) do owu za chwilę 10 dni [emoji16][emoji3590][emoji16][emoji3590][emoji16]
 
Jeny nie zasne chyba z wrażenia. Juz sie za prace wziełam zeby nie myslec i nie wmawiać sobie objawów na @ / II [emoji33][emoji33][emoji33]
 
Na kilka godzin znikam i kilka stron czytania
A ja rzuciłam papierosy :D powiem Wam ze nie spodziewałam się po sobie tyle silnej woli szczególnie ze mój M tez pali
Podziwiam Cię próbowałam i nie dałam rady
Moj maz rzucil palenie z desmoxanem
Ja właśnie rozważam jeszcze jedna próbę z nim ale trochę się boję bo miałam takie przeboje że to masakra była.
Ja z tel mam to samo [emoji23]
Bez telefonu do kibelka ani rusz
A ja jak co miesiąc czekam na nie przyjście miesiączki, która planowo powinna przyjść dopiero 24 stycznia wiec muszę się ubrać w cierpliwość :) Przytulanki były przez cały okres płodny wiec mam wielkie nadzieje.
✊✊✊✊ trzymam kciuki aby @ tym razem nie przyszła a na teście II krechy się pokazały.
Łał w końcu mi się udało tylko pewnie emotek mi nie wklei.
 
Na kilka godzin znikam i kilka stron czytania Podziwiam Cię próbowałam i nie dałam rady

Ja właśnie rozważam jeszcze jedna próbę z nim ale trochę się boję bo miałam takie przeboje że to masakra była.

Bez telefonu do kibelka ani rusz

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] trzymam kciuki aby @ tym razem nie przyszła a na teście II krechy się pokazały.
Łał w końcu mi się udało tylko pewnie emotek mi nie wklei.
Wkleiło [emoji110][emoji110][emoji110] yupii hehehe
Ja na tel sie przyzwycaiłam do apki. Dzis tzn wczoraj pierwszy raz na lapku Was odwiedziłam hehehe nieogar totalny [emoji13]
 
Wkleiło [emoji110][emoji110][emoji110] yupii hehehe
Ja na tel sie przyzwycaiłam do apki. Dzis tzn wczoraj pierwszy raz na lapku Was odwiedziłam hehehe nieogar totalny [emoji13]
Ha ha ja czytam na apce bo mi wygodniej odpisuje na stronie bo zapominam co komu odpisuje, a na stronie wszystko widzę no i edytuje na apce bo nie zawsze mi emotki wkleja kombinatorstwo do potęgi entej [emoji1787][emoji1787][emoji854]
 
Ha ha ja czytam na apce bo mi wygodniej odpisuje na stronie bo zapominam co komu odpisuje a na stronie wszystko widzę i edytuje na apce bo nie zawsze mi emotki wkleja kombinatorstwo do potęgi entej [emoji1787][emoji1787][emoji854]
Hahahaha tez dobre [emoji1]
Ja z racji wyjazdow przyzyczaiłam sie do apki. Na lapie toral nieogar. Patrzylam jal zrobic zamknietą naszą grupe. Napisałam maila. Zobaczy sie czy sie uda. Tak powrzucam foto ksiazki
 
reklama
Hahahaha tez dobre [emoji1]
Ja z racji wyjazdow przyzyczaiłam sie do apki. Na lapie toral nieogar. Patrzylam jal zrobic zamknietą naszą grupe. Napisałam maila. Zobaczy sie czy sie uda. Tak powrzucam foto ksiazki
Superrrrr [emoji4][emoji4] to teraz czekamy [emoji854] kurczę to czekanie na wszystko to porażka he he jak nie na owulacje to na @, to żeby się już @skończyła, to do końca tygodnia na weekend, przez połowę czasu jak nie lepiej człowiek na coś czeka [emoji849][emoji848]
 
Do góry