reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Moj główny gin ten tak mowil dajac zastrzyk na pęknięcie jajeczek. Bo byly dwa dominujące prawie tej samej wielkosci 25mm
Dzis sprawdzimy jak jak sie maja te znalezione we wtorek. Ale z tej drugiej owu nic nie bedzie nawet jesli juz bo nie bylo przytulasów. Padamy na ryj po pracy. Za nerwowo to wszystko. Wyrzucam sobie ze to moja wina ze aie nie udaje. Bo poszlabym na 8 h odbebniła swojei finito. A ja o 3 w nocy jeszcze po rusztowaniu śmigam
Z 5 jajek juz cos bedzie na bank hahahah Salsa zaraz dostaniesz kopa w tylek za pesymistyczne podejscie , szefowa idzie pokazuje co ma i sie melduje Odmaszerowac
 
reklama
Ostatnio mam ogromne smaki na owoce pomarańcze, banany, grapefruit itp wiec organizm sam się chyba dopomina o witaminki :)
 
Ja mam i przed owu i przed @ I to takie bolesne że pol poluczka potrafi spuchnąć [emoji35]. I ten po owu dobrze nie zniknie jak pojawia się @ i tak wkółko.

Oj znam to... jeszcze koło ust jak wyskoczy to tak boli ze masakra. A jeszcze jak dwa obok wyskoczą to już w ogóle katastrofa :(
 
Z 5 jajek juz cos bedzie na bank hahahah Salsa zaraz dostaniesz kopa w tylek za pesymistyczne podejscie , szefowa idzie pokazuje co ma i sie melduje Odmaszerowac
Oj już no cicho cicho. Jestem grzeczna. Zaraz jade bo musze sie przez caly Poznań przebić. No o moze wczesniej wejde jak wczesniej przyjade ;) bedzie szybciej wiadomo
Ostatnio mam ogromne smaki na owoce pomarańcze, banany, grapefruit itp wiec organizm sam się chyba dopomina o witaminki :)
To wcinaj owoce. Jedz to co ci organizm mowi ze chce. To najlepsze co mozemy zrobic. Sluchac sie swojego organizmu :)
Ja wczoraj kupiłam sok z pomaranczy z jarmużem. W duchu sobie mysl na uj to bierzesz jak zaraz wylejesz.. i o dziwo nawet smakował haha
 
A ja powiem Wam strasznie boje sie strachu o ciaze, pamietam te nerwy jak sie kladlam na samolot jak gin zaczal badac i tylko obserwowalam Jego mine, jak czulam juz ruchy to jak rano nie czulam bo dzidzia spala to ja szalu dostawalam i mowilam wiecej ciaz dziekuje, bo mnie do psychiatryka zabiora zamiast na porodowke‍♀️
 
reklama
Dziewczyny a ja mam pytanko.
Biorę Vitotal dla kobiet i ma 15 mg tj 125%.
Kupiłam dziś omega 3 i też ma witaminę E choć nie zwróciłam na to uwagi. Będzie za dużo nie?
Jest 10 mg [emoji52].
Cholera chyba muszę nowe kupić
 
Do góry