reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Nie wiem może jestem okropna... Napewo jestem ... Wczoraj zmarła babcia mojego męża i przeszła mnie nadzieja że może... No w tym cyklu nic nie wyszło bo @ ale może w następnym ... [emoji848] No ja też mam takie przykłady w rodzinie . Sama jestem takim małym przykładem jak się urodziłam to 2 dni później jak mój dziadek się dowiedziałem że ma wnuczke ( bardzo wyczekany przez niego) sam zmarł...
Tonący brzytwy się chwyta stąd takie myśli. Czarownice jezdesmy... Tylko niech którejś teraz nie przyjdzie do głowy robić laleczkę voo doo - no chyba że teściowej [emoji12][emoji12][emoji12] taki czarny humor
 
reklama
Latam trochę tutaj trochę tam ... przy 4 jest co robić [emoji23][emoji23][emoji23]
Ale wy tutaj macie wesoło i jak fajnie się was czyta [emoji6] czekam na tych co będą niedługo sikać [emoji28][emoji23][emoji1319]
Oj roboty co niemiara przy 4 nie przerobisz mój brat ma 4 jak się nimi zajmowałam +mój jak dwoje i najmlodszy brat to po tygodniu miałam dość byłam tak wymaglowana przez nich [emoji42] ale szczęśliwa ale to też inaczej bo się nie widzimy na codzień a tu w końcu ciocia była na dłużej [emoji4]
 
reklama
Do góry