reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
Powiem Ci tak. Że rozmawiałam z lekarzem i mówiłam mu ze chcemy zacząć starać się o maleństwo. Trochę staranie się przedłużyło, ale nie widział przeciwwskazań żeby brać ovarin cały czas nawet jak zajdę w ciąże.
Moja gina wręcz przy staraniach zalecała Ovarin i potem jak zajdę w ciążę mam brać do końca I trymestru.... Jak zajdę..... :/
 
Ja też biorę wit. Dla starających się Bioder folic. Plus ten wiesiolek 0uerwszy cykl ale tylko do owulacji i biorę castagnus.
 
Zaglądam, czytam, ale pewnie mniej mnie tu będzie dziś.
@SalsaPL czekamy na wieści
A tak dla rozluźnienia to robię tort na jutro na 2 urodziny bratanicy, mdłości mam takie że makabra. Wysyłam swego po pół litra śmietanki do sklepu, a co mówi stary? Pół litra i śmietanę, ok [emoji6] ehh te chłopy [emoji6]
 
No ja wybieram się na badania w poniedziałek jak się skończy @, może by jeszcze zrobił jakieś dodatkoweprzy okazji jakie robiłyście?
 
reklama
Fakt miałam więcej śluzu jak go stosowałam. Ale teraz tez jest ok. U mnie lekarz podejrzewał policystyczne jajniki.
 
Do góry