reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

:-p
Wrocilismy niedawno, doslownie poltorej godziny czekania w poczekalni:wściekła/y:, myslalam ze sie tam pospie. Dobrze ze mam zlote dziecko, ktore wraz ze mna siedzialo grzecznie. Ma ostre zapalenie gardla, i oczywiscie antybiotyk. Do tego bentelan w ampuleczkach coby wacik moczyc i przykladac. Na nogi nic nie powiedziala, ze to normalne w jego wieku, hmm...
Wycieta jestem jakas.:-(
ptyniu widze ze i was dopadlo ,my to juz prawie z choroby wychodzimy tylko ze znowu moja cos zaczyna pokaszliwac ... grzeczny ten twoj synek chory i tyle czasu wytrzymal u nas to az tak dlugo sie nieczeka my idziemy5 mint wczesniej przed otwarciem i jestesmy pierwsi w kolejce zreszto dluzej Olcia by nie wytrzymala bo ona tylko jak wchodzimy do lekarza zaczyna placze ...a co do tych nog i bolesci u mnie moja mlodsza siostra to miala zawsze nasilalo sie wieczorem , pamietam jak mama smarowala jej nogi amolem , pamietam ze mama latala po lekarzach bo sie bala bo ona czasami plakala a lekarze jej mowili ze albo to sa bole wyrostowe albo reumatyczne z wiekiem jej przeszlo wiec chyba to nie byly bole reumatyczne a znowoz moj maz tez to mial on bardzo szybko urosl i moja tesciowa mi opowiadala o roznych spacyfikach co wymyslala bo on mial takie bole ze nie mogl spac wreszcie ktos jej poradzil zeby siwinke morska kladla mu na nogi ze niby one pomagaja nieweimile wtym prawdy bo bole przeszly ale tez nie wiadomo czy po prostu same z siebie nie przeszly o .....
 
reklama
witam od rana.ja wlasnie czekam na mlodsza corke i jedziemy do perugi na rynek.
u mnie tak wieje ze leb z plucami by urwal.tak z nienacka sie zerwalo.wszystko na balkonie poprzestawiane w inne miejsca.
 
no to przywitam sie i ja.U nas jest tak brzydka pogoda ze szkoda gadac:( leje wije a ja zdycham bo @ dostalam.Niedosc ze dopiero co zoladek bolal to teraz dolem.Maz wsciekly bo musial wstac rano i malego do szoly zaprowadzic bo dzisij strajkowac im sie zahcialo i niewiadomo bylo czy otwworza czy nie.Zmokli bo lalo ze parasol niedawal rady o 8.30 dopiero dzieciaki wpuscili.a ja ogarnelam chaupe juz wczoraj wiec dzisiaj tylko odkurzylam i juz mam czysciutko.Potem jakis objadek dla maxa wieczorek kolacja i koniec.Jutro bede sie lenic ;) zreszta ja to ostatnio juz chyba nic wiecej nierobie.JA CHCE SLONCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ania o matko ja wam nie zazdroszcze, jeszcze i w sobote biedak sie uczyc musi. Ja mojemu zadalam popisac troche corsivo cob reke cwiczyl, ale w miedzyczasie przygotowalam mu papier na zrobienie mapoy skarbów:-)Zobaczyl dzis w Art attacku rano, ze pan mape robil, spodobalo mu sie wiec sie wzielam i niech dziecie ma. Tylko opalanie kartki marnie szlo i do tego zasmrodzilam dom.
U nas na burze sie zbiera, nie wieje jeszcze ale tez zapowiadaja dzisiaj i deszczu duzo i wiatr spory.
SLuchajcie mam problem, Maciek zaproszony jest na urodziny w piatek do kolezanki, konczy 10 lat. Nie mam pomyslu na prezent, co sie takiej dziewczynce daje co wszystko ma, bo rodzice, hmmm, do beidoty wlosko-polskiej nie nalezą.:cool: Nie mam pojecia, ciuchow ma, wszystkiego w zasadzie ma, z lalką barbie nie wyskocze przeciez. Macie jakies pomysly, znajomych z dziecmi w podobnm wieku? Czym takie dziewoje sie interesują?
 
no to nielada problem dla 10 latki :)
Ja mysle ze cos z kosmetykow,typu plyn do kapieli i perfumy.Teraz kupa takich dla nastolatek...bo to juz taka mala dama co duzo pruboje :)Z gier my ostatnio Giuli kupilismy taka elektroniczna gierke 5 bodajze kostek z liteami z ktorych ulozyc slowo.Takie elektorskrable.Hm jest tez duzo teraz takich gadzetow do robienia ozdob pierdulek...
 
Ania dzieki, z gier jednak wszystko odpada, ona ma wii, talbet, i wszystko co mozliwe tam jeszcze elektronicznego, wiec watpie czyby ja to zainteresowalo. W Polsce pewnie kupilabym jakies gadzety z tego co jest na czasie u nastolatkow, ale tu pojecia ne mam.Myslalam o jakiejsc bizuterii, jakas fajna bransoletka czy kolczyki ale sie dowiedzialam ze ona nic takiego nie nosi. Taniec ja chyba interesuje bo chodzi na taniec, ale co z tancem mozna takiej 10-latce sprawic?
 
ptyniu co do tanca to mysle ze wszelkiego rodzaju gadzety beda bardzo drogie,gre na wii na stowe ma. inne plansze taneczne typu jak te w salonacgier kosztoja powyzej 50 euro.Moze pomysl nad jakimis kosmetykiami dla panny.Skoro bizuteria odpada..
 
a moze torebke i ja slodyczami wypelnisz??
4c7ccd8f27c0a29W18512.jpgtopolino+disney+borsa+coriex.jpgcustom_made_diaper_bags_baby_nappy_bag.jpgficha_borse-daisy-fashion-paperina-una-per-le-mamme-e-una-per-le-bambine-alla-moda.jpg
moze cos takie wieksze przez ramie przerzucane??
 
reklama
ANIU super pomysl z tymi torebkami,jesli nie sa drogie to zamiast slodyczy moze faktycznie jakies kosmetyki dla nastolatki?.

ja dzisiaj po wyprawie na rynek zamiast ciuchow przywiozlam takie oto cuda:-D.100_1513.jpg100_1514.jpg juz sa na dzialce,tylko mlodego kogutka musialam przeniesc do stada bo zaczal sie pastwic nad maluchami.bylismy teraz na wieczor sprawdzic czy wszystko ok.spaly na srodku kojca w kupce.jedna zolta kukla byla,fajny to byl widok.
 
Do góry