reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Agatka, no widzisz, taka to moja znajomosc pisklaków. ZObaczylam male, zółte i od razu pomyslalam, ze kurczątka.Ech..to wszystko przez to, że już nie myślę, od wczoraj tylko wciaz powtarzam manuale per la guida i juz mi -mozna sie domyslić czym - wychodzi.
cucciola faktycznie u mnie chore ale dziecię. Juz mu sie na szczescie poprawia odrobinę. Jednak do szkoły jeszcze nie pojdzie.
Co do mleka i kolek to Maciek miał pare razy, nie pamietam jednak od czego. On od poczatku prawie byl na mleku sztucznym, ja pokarmu mialam malo, on nie chcial ciagnac, pokarm zanikl i tyle. Dodatkowo mial wlasnie alergie na bialko, wiec byl na nutramigenie(najbardziej obrzydliwe mleko). Alergia teraz w zasadzie zanikla, je ser, mleko, ale znow zauwazylam u niego suche platy skorki na boczkach i brzuchu, wiec chyba przejde na mleko alta digeribilita. Co do kolek to ja koadlam go na ramieniu, tak coby troszke brzuszek uciskac(ale z umiarem ma sie rozumiec), i generalnie siedzialam i masowalam brzuszek.
 
reklama
Ej, a co wy tak niemrawo z pisaniem w to poniedzialkowe przedpoludnie? Zawialo was czy wywialo? U nas dzis pieknie slonko swieci, choc i tak nigdzie nie wyjde, ale choc za okno popatrzec milo. Kawe pije drugą, bo wstalam przed 5, wiadomo-stres. Ech, zeby juz przezyc jutro i miec z glowy:szok:
 
karmiac piersia trzeba pamietac aby niepic mleka krowiego,bardzo czesto mamy mysla ze jak beda krowie mleko spozywac(jogurty sery i te melkoprodukyu) to ich mleko bedzie dobre.A czy krowa pije mleko?? ze tak zapytam.Co do mleka modyfikowanego niemam zielonego pojecia bo nigdy sie z nim niespotalam.Ale jest ich chyba mnustwo...
:tak::tak::tak:
hm o tym to ja wiem,ale dobre to jest bo przewaznie mamy mysla,ze pijac mleko one beda mialy lepszy pokarm:-p;-)
Ja generalnie pije dozo wody i suche ciastka zjadam,ale karmie troche piersia troche mlekiem sztucznym...:dry:
Ptyniu ot wlasnie i ja robie tak samo jak ty,jeszcze do tego suszarka wlaczona,chociaz nie zawsze pomaga,ale moze jednak troszke?
Wczoraj np.dzien byl super,natomiast od polnocy zaczal sie placz...:-(
Ja mam kropelki ColiMil Mite,odpukac troche pomagaja,ale wlasnie nie wiem czy to nie jest od mleka,moze powinnam zmienic mleko?pediatra mowi,zeby po miesiacu zmienic,ale czekac???
agatka13 kurcze ja tez chyba mam cos ze wzrokiem,jestem dziewczyna ze wsi,ale tez myslalam ze to kurki:zawstydzona/y:chociaz spojzalam na te dziobki i cos mi nie pasowalo:confused:ale tak pomyslalam,ze moze z niewyspania cos niedowidze?:-p:-D
Ptynia a ty moze jutro masz egzamin?

U nas piekna pogoda,czekam na corcie i wyjdziemy(moze nam sie uda wyjsc;-))na spacer...
 
ptynia odluz juz na dzisiaj ksiazkibo swira dostaniesz a nic nowego sie nie nauczysz.idz na spacer,zrelaksuj sie.
no a moje male dziobeczki zostaly sie tylko 3 sztuki.jednak za zimno w garazu na dzialce bez ogrzewania i dwa zdechly.teraz sa w domciu,na razie na balkonie na pieknym slonku a po obiedzie pod lampe coby sie grzaly jeszcze.
zyta moja siostrzenica d malego byla na nutriginie a dzisiaj ma prawie 2 latka i mleka juz od roku nie pije.siostra nie moze jej za nic wcisnac tego mleka takie paskudne.ale pomalutku zaczyna jesc jogurciki i inne mleczne zeczy i jest coraz lepiej.powiedz mi tak z ciekawosci co urodzilas:chlopca czy dziewczynke bo ja juz nie pamietam:zawstydzona/y:.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny taka moj amala prosba co byscie poczytaly o mleku krowim i wigile zwiezecym.Blagam niewciskajcie dzieciom mleka jogurtow ani jakis serow bo wapno.Krowie mleko jest dla krowy.Jak i kazdy inny ssak produkoje mleko dla swojego gatunku.Mleko krowie moze powodowac czeste choroby gardla pluc uszu i tak dalej.Ja tez bylam fanatka podawania mleka i mi dziecko chorowalo milao wycieki z uszu zapalenie uszu naonsto angina zapalenie oskrzeli it ak dalej.Bylam u madrej pani doktor ktora pyta czy Max pije mleko ja mowie ze on kocha kakao i sery zolte i jogurty.Kazala kupowac ewentualnie sojowe.I co On owszem choroje ale nie tak jak kiedys.Juz niesiedzi miesiac w domu tydzien po za domem.Choroje duzo zadziej wycieki z uszu sie skonczyly.Pamy na ciele skonczyly.Pluca czysciutkie.Mleko zwierzece ma to do siebie ze vapn wcale niejest przyswajany.To media nam to wciskaja i przyzwyczajenia...Poczytajcie na ten temat.
 
ptyniumam nadzieje,ze juz przeszlo dla twojego synka!!!no to bedziemy trzymac kciuki za juitrzejszy dzien!!!

a co do mleka krowiego ja podczas karmienia piersia nawet go nie ruszalam nie mowiac o serach itp.z diety weliminowalam prawie wszystko i mala miala wciaz kolki bylismy u dwoch prywatnych lekarzy pediatry i gastrologa i nic
:no:w/g nich kolki byly od tego ,ze mala za szybko ciagnela cyca a wraz z melkiem arie i to powodowalo te wzdecia a jakoze uklad trewienny u takiego maluszka nie jest jeszcze tak dobrze rozwiniety a wiec nie radzil sobie z oproznieniem tej arii!!

a u mnie jak pech to pech nie dosc ze ta paskudna angina to jeszcze z rana jak wsiadalam do auta i wkladalam mala do fotelika cos mi w krzyzu strzelilo bol jak nie wiem:wściekła/y:do tej pory nie moge sie zgiac ani noc zrobic
 
cuciola nie zazdroszcze bolu w krzyzu.idz ty moze do lekarza bo jak sie zablokowal kregoslup to ja dziekuje za ten bol.mnie wystarczylo ze rwa kulszowa zablokowala noge i chodzic nie moglam a co dopiero kregoslup.u mnie nie obulo sie bez zastrzykow.
 
reklama
HOP HOP JEST TU KTO NA FORUM???
cuciola jak twoj kregoslup sie ma,juz lepiej czy nie obulo sie bez zastrzykow?
zyta jak sie ma twoje malenstwo,juz lepiej czy nadal sie meczy z kolkami?
ania,kermitka do apelu sie stawic.
ptynia jak poszedl egzamin,zdana teoria spiewajaco?jestem pewna ze tak bo kciuki byly mocno zacisniete
:-).
 
Do góry