reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

hej hej jak tam po weekendzie my jak zwykle nad morzem spedzilismy:cool:wciaz te upaly sie ciagna,nie moge sie doczekac kiedy do Pl polecimy to chociaz odetchniemy troszke:-)
co u reszty pewnie tez gdzies nad woda?!!
 
reklama
Hej dziewczyny, widze ze tu pustki straszne.. Gdzie sie podziala reszta? Cos nie bardzo rozumiem o co chodzi :eek: Wiem ,ze jakas wymiana zdan tu byla a co dalej? Wszystkie przestaly sie udzielac ot tak?
W kazdym razie ja rowniez wrocilam znad morza, troche trudniej w tym roku, bo tesciowa strasznie chce mna rzadzic i usiluje wymusic w delikatny sposob jak mam postepowac z moja corka, ale ja sie nie dam O NIE !!:-p No i sie kobiecina na mnie obraza bo nie robie tak jak ona chce :-)
A na tygodniu wieczorami pracuje, musialam odlozyc na chwile prawo jazdy kurcze..
Nic, lece prasowac i szykowac sie do pracy.
 
ivinie daj sie kochana tesciowce:no:u mnie bylo to samo ale chyba juz zrozumiala;-)to Twoja corcia i Ty jestes jej mama i wiesz co jest najlepsze dla Twojej pociechy!!!a Ty pewnie jak wychodzisz do pracy do wnuczke z dziadkami zostawiasz??!!
kermitka,agatka,ptynia​zyjecie kochane??
 
IVI NIE DAJ SIE TESCIOWEJ I BADZ TWARDA MAMA:-D.TO TY WYCHOWUJESZ CORCIE A NIE ONA.JA JESTEM TEGO ZDANIA ZE BABCIE SA OD ROZPIESZCZANIA-ALE W GRSANICACH ROZSADKU A MAMA OD WYCHOWYWANIA.TAK BYLA OSTRZEJSZA WYMIANA ZDAN MIEDZY DZIEWCZYNAMI I CZESC SIE WYNIOSLA DO LUCZKI NA ZAMKNIETY,A MY ZOSTALYSMY Z BOKU I SIE ZA BARDZO NIE WTRACALYSMY.I TAK OTO ZOSTALA NAS TYLKO KILKA DZIEWCZYN.
CUCIOLA JA JESZCZE ZYJE,ALE CHYBA JUZ NIE DLUGO.JAK DLA MNIE ZA GORACO:baffled:.PRZYDALOBY SIE TROCHE DESZCZU.
 
Czesc, ja tez zyje tylko rzadko w domku bywam, a jak juz bywam to nie wiem w co rece wlozyc. Wczoraj zostalismy bo poszlam w koncu do fryzjera wlosy sciac, ale potem pod wieczor chyba czyms sie podtrulam bo z bolu zoladka na oczy nie widzialam i nie moglam na nogach ustac. Dzis znowu w domku bo prawie w nocy nie spalam, i rano jak wstalam bylam nieprzytomna. Wiec kolejny skwarny dzien zalicze w murach bloku. Nad morzem cudnie, ostatnio nie chcialo sie z wody wychodzic taka przyjemna byla no i Macko uradowany kiedy moze sie chlapac z rodzicami;)
Milego upalnego dzionka!!
 
wracaj do zdrowia ptyniu bo lato za piekne na chorowanie:-).pociesz sie ze nie ty jedna w bloku siedzisz zamknieta,ja rownierz.jedyne co mnie ratuje to dzialka,tam jest troche przyjemniej niz w murach ale tylko pod warunkiem ze jest odrobina wiatru bo inaczej to uciekam do domu.
 
hej dziewczynki ale skwar wczoraj u mnie bylo 38 stopni:baffled:
ptyniaa moze to od klimatyzacji??macie w domku??moja maz ostatnio tak sie zalatwil klima w pracy wygladalo jak zatrucie z cesso nie schodzil:nerd:
agatkajaka to czesc Perugii gdzie mieszkacie??moj maz ma wuja nie daleko Gavelli to prawie gory bylismy tam 4 lata temu z tego co pamietam tak fajnie i chlodno bylo:happy:
 
cucciola nie sadze ze od klimy bo jej nie mamy, raczej od jedzenia. Chyba juz jest troche lepiej, dalam rade nawet gulasz dokonczyc, a wczesniej mialam awersje na zapachy. Wiec chyba idzie ku dobremu. Jeszcze mnie czeka prasowanie, ale nie mam jakos weny, moze jak sie calkiem chlodno zrobi.
 
cuciola ja mieszkam w provincia di perugia.mam 23 km do perugi:-).jesli bedziesz kiedys to lapraszam na kawke i pozostale dziewczyny tez,nie myslcie ze o was zapomnialam w zaproszeniu:-)
 
reklama
cucciola nie sadze ze od klimy bo jej nie mamy, raczej od jedzenia. Chyba juz jest troche lepiej, dalam rade nawet gulasz dokonczyc, a wczesniej mialam awersje na zapachy. Wiec chyba idzie ku dobremu. Jeszcze mnie czeka prasowanie, ale nie mam jakos weny, moze jak sie calkiem chlodno zrobi.
a ja wlasnie co skonczylam prasowanie :tak:w nocy mozna os zrobic bo chociaz troszke chlodniej!!
hmm....wazne ze juz czujesz sie dobrze kochana bo w taka goraczke to musi byc straszne:baffled:
agatkojak kiedys zawitam jeszcze w Twoje okolice to na pewno sie odezwe;-)
spokojnej nocki dziewczynki
 
Do góry