reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Witam wszystkie dziewczyny fajnie ze jestescie , ja troszeczke nie mialam czasu bo my nad morzem ,pozniej urodzinki Olci ,troche przygotowan ale juz po jestesmy w domu ale w niedziele znowu wyjazd tym razem do POLSKI oh nareszcie odpoczne od tego goraca dzisiaj tez bylysmy nad morzem teraz corcia spi a ja niewiem za co sie wziasc tyle
roboty , ale chcialam tu zajrzec zobaczyc co slychac , ja tez serdecznie zapraszam tu do nas pozdrowionka dla wszyskich
 
reklama
witam wieczorowa pora.ja juz z dzialki wrocilam i prysznic wzielam bo tak dzisiaj wialo ze mialam w kazdym zakamarku pelno piasku:-D no i nawet psiaka mojego dzisiaj wykapalismy bo az sie prosila o kapiel,cala zakurzona.az sasiad zauwarzyl ze swierzo wyprana:-D.dzisiaj to przynajmniej mozna bylo oddychac przez ten wiatr bo przyniosl troche chlodniejsze powietrze z polnocy.az sie chcialo pracowac na dzialeczce.


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA OLCI Z OKAZJI URODZINEK.TROCHE SPOZNIONE ALE ZA TO SZCZERE

thumbnail.aspx
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie dziewczyny fajnie ze jestescie , ja troszeczke nie mialam czasu bo my nad morzem ,pozniej urodzinki Olci ,troche przygotowan ale juz po jestesmy w domu ale w niedziele znowu wyjazd tym razem do POLSKI oh nareszcie odpoczne od tego goraca dzisiaj tez bylysmy nad morzem teraz corcia spi a ja niewiem za co sie wziasc tyle
roboty , ale chcialam tu zajrzec zobaczyc co slychac , ja tez serdecznie zapraszam tu do nas pozdrowionka dla wszyskich
ooo faktycznie Ola miala urodzinki!!STO LATEK DLA NIUNI;-)
Robiliscie imprezke??
 
Dzieb doberek, a tu co takie puchy, rozplynelyscie sie? Kermitka pewnie juz do Polski leci, pozdrow, ojczysta ziemie:))
Ja dzis i jutro w domku, nad morzem wywialo nas wczoraj i przedwczoraj rowno, nie zapowiadalo sie a tu prosze, niespodzianka, pochmurno, nawet pare kropli spadlo(mozna je bylo na palcach jednej reki policzyc ale zawsze to cos:))). Jutro Maciek ma urodziny swojego najblizszego kumpla wiec bedziemy sie imprezowac, a mama dzis bedzie sie robic na tak zwane bostwo(czyt. musi sie doprowadzic do jakotakiego ladu) manikiury pedikiury i takie tam. Ot mila niedziela sie zapowiada.
A co u was dziewczeta?
 
witajcie dziewczyny.nie bylo mnie dwa dni a tu ani jednego posta:szok:.czyzbyscie stajk wprowadzily w pisaniu?
pewnie nad morzem sie wyleguja wszystkie i maja opalenizne jak te lale:-D.ja nad morze jade dopiero w sierpniu bo moj F.ma jeszcze caly tydzien rehabilitacji przed soba a na koniec miesiaca wizyte kontrolna w szpitalu.podeslijcie mi troche morza bo ja mam daleko........................

thumbnail.aspx
 
hej hej jestem i Ja
my wczoraj w gorach caly dzien juz nie wyrabialam tutaj z goraczki:no:ale wypoczelismy klimat super i mala mi spala do 17:-)agatkapodziele sie z Toba morzem bo juz mi sie znudzilo ilez to mozna:baffled:a Wy gdzie sie bedziecie wybierac jaki region wloch na odpoczynek??
ptyniujak tam mamcia zrobilas sie na bostwo wczoraj??mi by sie przydalo tak troszke zrelaksowac i wypilingowac....dzisiaj ta impezka Mackowego kolegi??napiszcie jak bylo;-)
 
Czesc i czolem, doszlam juz do siebie, wiec i do kompa zasiadlam. Impreza udana, dzieci ogromnie duzo, ludzi tez, frekwencja dopisala. Bylo tez sporawe grono naszych znajomych polaków, wiec i sto lat po polsku tez odspiewane bylo i zdrowie wypite tez bylo. :-)Maciek tez sie rozkrecil jak zwkle z lekkim opoznieniem, ale dobrze ze w ogole. Nad morze dzis nie pojechalismy, bo wiadomo....;) Ja mimo wszystko morza nie mam dosc, ostatnio byly wietrzne dni wiec i do wody nie wchodzilismy, ja w ogole malo lubie wiatr na plazy, jakos mnie denerwuje, teraz pogoda sie troche zmienila wiec od jutra znow maraton plazowy.
 
Czesc i czolem, doszlam juz do siebie, wiec i do kompa zasiadlam. Impreza udana, dzieci ogromnie duzo, ludzi tez, frekwencja dopisala. Bylo tez sporawe grono naszych znajomych polaków, wiec i sto lat po polsku tez odspiewane bylo i zdrowie wypite tez bylo. :-)Maciek tez sie rozkrecil jak zwkle z lekkim opoznieniem, ale dobrze ze w ogole. Nad morze dzis nie pojechalismy, bo wiadomo....;) Ja mimo wszystko morza nie mam dosc, ostatnio byly wietrzne dni wiec i do wody nie wchodzilismy, ja w ogole malo lubie wiatr na plazy, jakos mnie denerwuje, teraz pogoda sie troche zmienila wiec od jutra znow maraton plazowy.
no to imprezka udana :-)
to Wy prawdziwi amanti del sole;-)ja lubie ale tak z umiarem jak juz jest przegoraco uciekam gdzies chlodu szukac np.Monte Amiata jak w niedziele:tak:
cos sie Fiammi ostatnio odwidzialo nie chce jesc juz kaszek chce wszystko to co my i szopki mi odstawia jak nie wiem:eek:zebow nie ma i nie moze wszystkiego sama:baffled:a sie rwie:laugh2:
 
reklama
Do góry