reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

WITAM dziewczyny ale gorac ja dopiero wrocilam bo mialam pare spraw Ola spi wiec chyba poprasuje bo stos taki wielki ze szok, fajnie ze dolaczylas ivi ja bardzo chciala bym sie spotkac to swietny pomysl tylko szkoda ze w tak roznych miejscach mieszkamy, agatka u nas to samo pieklo w domu wiec zalanczam klime bo wygladam jak zmokla kura , ale ta solenizantka miala impreze - biedulka , cucciola przypomina mi siE Olenka i jej chodzenie , to samo bylo u nas , mi kregoslup siadal nie dawalam , rady a pozatym ona caly czas chciala za rece chodzic ,trzymaj sie . niedlugo bedzie sama biegala :-) pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Dziewczynki a ja dzisiaj bez swiatla od rana dopiero co nam prad podlaczyli jakie sroboty byly:cool:chociaz lodowke wymylam porzadnie;-)
dzisiaj troszke wiaterku u mnie to chociaz na spacerku mozna bylo sie troszke ochlodzic jak zawsze z mala do parku skoczylysmy
powiedzcie mi czy takie roczne dzieci moga spozywac lody??wczoraj w lodziarni Pani dala dla Fiammi loda na sprobowanie o jak sie trzesla tak jej smakowal:tak:
 
Dziewczynki a ja dzisiaj bez swiatla od rana dopiero co nam prad podlaczyli jakie sroboty byly:cool:chociaz lodowke wymylam porzadnie;-)
dzisiaj troszke wiaterku u mnie to chociaz na spacerku mozna bylo sie troszke ochlodzic jak zawsze z mala do parku skoczylysmy
powiedzcie mi czy takie roczne dzieci moga spozywac lody??wczoraj w lodziarni Pani dala dla Fiammi loda na sprobowanie o jak sie trzesla tak jej smakowal:tak:
Powiem ci ze ja mam lodziarnie pod domem i jak wychodze to czesto widze mamy z dzieciakami.. Ostatnio takiemu malemu jak moja matka dawala loda :szok: Ja to w szoku bylam, dzieciakowi strasznie smakowalo, ale szczerze mowiac, ja osobiscie uwazam ze im pozniej poznaja takiesmaki, tym dluzej beda jadly zdrowe warzywka i owocki zamiast slodyczy :tak:
 
ivi,ptynia witajcie spowrotem:-).jak milo ze sie odezwaluscie.ja o was pamietam tylko nie zawsze jestem w stanie spamietac tyle imion.bylo nas calkiem sporo.ale widze ze chyba naprawde reszta poszla na zamkniety do luczki.ale mysle ze nam tu dobrze chyba samym?jesli sie myle to poprwcie mnie dziewczyny.ja z mila checia bym was poznala tylko ze daleko mamy do siebie:-(.
ja cale niedzielnie przedpoludnie to spedzilam na dzialce na grillu a pozniej ucieklismy do domu bo nie dalo sie wysiedziec ,za goraco.moja kolezanka byla wczoraj zaproszona na imieniny do koleznki i pojechaly po poludniu nad jezioro na lody to solenizantka zemdlala z goraca.bylo ponad 40° w cieniu!!szybko wracali do domu a ja zabralo pogotowie do szpitala.ja juz mam wszystko w domu pozamykane i rolety zaciagniete a i tak jest wnet 30°w domu.a do tego bylam dzisiaj u dentysty to myslalam ze sie rozpuszcze z goraca na fotelu,mialam wrazenie ze siusiu zrobilam taka byla spocona:szok:.
NO I NAJWARZNIEJSZE MOJEJ SIOSTRZENICY WYSZEDL 2 DNI TEMU PIERWSZY ZABEK:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Gratulacje zabka!! My mamy dwa od kilku tygodni i radosc z nich ogroman byla :-D A co to za historia z grupa zamknieta? Tak ot dziewczyny utworzyly grupe i sobie poszly? hmm.. No nic, fajnie ze chociaz ty sie ostalas, predzej czy pozniej na pewno podolaczaja do na s nowe dziewczyny. Mi sie strasznie marzy zeby kurcze moc was spotkac czasem i pogadac przy kawce, bo teskno tu za swoimi ...
 
Fajnie ivize i Ty czasem tu zajrzysz bo ostatnio straszne pustki tutaj:baffled:
woow juz 2 zabki Bava piccina:-)
o ja w weekend zapowiadaja jeszcze bardziej cieplo chyba upieczemy sie tutaj:cool:
 
cuciola ty mnie nie strasz tym ze ma byc jeszcze gorewcej bo sie rozpuszcze:szok:,juz i tak trzy kilo z siebie wypocilam w te upaly a co to bedzie daLEJ??????? moja mama chce juz wracac bo jej za goraco,nie zwyczajna takich temperatur.
 
cuciola ty mnie nie strasz tym ze ma byc jeszcze gorewcej bo sie rozpuszcze:szok:,juz i tak trzy kilo z siebie wypocilam w te upaly a co to bedzie daLEJ??????? moja mama chce juz wracac bo jej za goraco,nie zwyczajna takich temperatur.
oo kochana to TY chociaz schudlas a ja przy tych goraczkach na lodach lece i arbuzie i chyba przybralam na wadze od tych cukrow:baffled:
 
oo jakie tu pustki tylko my z Agatka chyba zostalysmy na watku??!!
no nic najwazniejsze,ze jestesmy:-)
ja ostatnio wyczailam takiego dobrego byl przeslodki wazyl ponad 10 kg ledwo co go przytargalismy do domu taki ciezki a jaki smacznyyy;-)
co tam porabiacie dzisiaj kochane??jakie plany??milego weekendowania
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja w week end siedze w domu bo niestety pieniazki sie koncza i trzeba oszczedzac a miesiac jeszcze dluuuuuuuuuuuugi.takze u mnie cienko i zero wyjazdow,nawet wejscioki na basen poszly w gore od ubieglego roku.popoludniowka na osobe kosztuje 8 euro a kosztowala 4,5 euro w ubieglym roku:angry::angry::angry:.a podniesli tylko dlatego ze zalozyli nowa rure do zjazdow i musza teraz odzyskac wydana kase.
 
Do góry