reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Dzieki Wam dziewczyny!
Z tym mlekiem to maly problemik, bowiem maly ani mysli pic z piersi :(
probuje codzien ale na glodnego to sie szybko denerwuje a najedzony to ani nie spojrzy ;) czasem jak jest poddenerwowany to szuka jako smoka ale i tak nie potrafi sie dobrze przystawic i sie denerwuje :(
koniec koncem dostaje mleko moje zamrozone, plus to z odciagania (niestety coraz mniej go) i troche mleka typu 0
Szkoda mi tego troche, bo rzeczywiscie to piekne byc z dzieckiem tak blisko.
Ja mialam troche smutku i pewnie mi dlatego zanika pokarm, bowiem maly na nim slabo przybieral, jesc ode mnie nie chcial wiec w zasadzie moje mleko ktore tak walczylam nie bylo nikomu potrzebne a wrecz nie czynilo tak wiele dobrego.
Wiec zaczelo zanikac i troche to zle przezylam :(
chyba jednak hormony wciaz buzuja ;)


Malego jak zabieralismy w sobote to wazyl 2220g a teraz w czwartek zobaczymy czy ladnie przyrasta na tych naszych mieszankach hihi, jedno jest pewne: kupale ladnie mu ida, od soboty poszlo z 40pampersiakow i cale opakowanie chusteczek :)
wiecie co, wydaje mi sie ze polskie pampersy jakies lepiej wykonane sa...?
Ja przeliczylam, z nawet bardziej oplaca sie z polski je sprowadzic :)

Dzoewczyny przepraszam ze tak tylko o sobie nawijam, postaram sie wejrzech w Wasze posty by lepiej uczestniczyc w naszych konwersacjach :)


Milego wieczorku!!!
 
reklama
kochane dziewczeta,buon giorno..
czekacie na anike az otworzy dzien?a wiec lece szybciutko cos pisac bo jak nie to puchy...
zaczne od tego ze od wczoraj wieczorem zarzadzam wami na naszej zamknietej grupce,nasza sil ostatnio jest piutosto zajeta i w najblizszym czasie bedzie jeszcze bardziej,wiec postanowila oddac dyrekcje w moje rece..napisze wam oczywiscie na forum a nie ma pv jakie zmaiany wprowadzilam...
a wiec..
zauwazylam ze nasza byla forumowiczka zyta wypisala sie z przedstawmy sie ,wykasowala wiekszosc naszych kontaktow ze swojej listy znajomych,bylo to dla mnie jednoznacznym impulsem do wykasowania jej z naszej zamknietej grupy,mam nadzieje ze jestescie tego samego zdania?jak nie to piszcie,jak tak to tez piszcie oczywiscie,nie chcialam wam tego pisac na pw ,bo uwazam ze nie ma nic do ukrycia...
to tyle na temat dyrekcji(ja wam teraz pokarze!!!!)
u nas niebo zachmurzone ,czyzby ktos sie nade mna zlitowal!!dzis musze isc na nowe mieszkanie dokkaczyc sprzatanie bo zaczynaja nadchodzic meble,wczoraj dzwonili ze divano jest juz na miejscu i camerettta takze,wiec czeka mnie mala wyprawa...
kochane 2 i pol tygodnia i bede sie przeprowadzac,jeszcze to do mnie nie dociera...
ide budzic giulio i brac sie do roboty,a dopo ..
 
Dzien dobry.
Kto pije ze mna kawe?
My dzisiaj zostajemy w domu w ramach odpoczynku:-) wlasnie zjedlismy sniadanko i zanim zrobi sie gooooraco pojdziemy na spacer.

sicilpol nie smuc sie z powodu karmienia piersia najwazniejsze zeby Giulio byl najedzony mleko modifikowane nie jest zle i pamietaj ze szczesliwa mama to szczesliwe dziecko
A co do pampersow nie zauwazylam zadnej roznicy a sprowadzac z Polski pewnie sie oplaca te male rozmiary bo te wieksze przewaznie sa w ofercie my za to sprowadzalismy mleko z Polski bo taniej nam wychodzilo.
 
dzien dobry....
mimo, ze wczoraj lunelo ok 23 ..dzisiaj nadal parno i goraco..ale na szcescie w pracy chlodniutko i milutko...oczywiscie milutko ze wzgledu na klime.

Sil
trzymaj sie dzielnie i jesli dasz rade to odciagaj mleczko. wiem z autopsji, ze latwe to nie jest..i teraz jak juz jestescie w domu... bedzie Ci tego czasu brakowac ..ja wytrzymalam tylko 6 tygodni....moj caly dzien kreicl sie wokol odciagania mleka i steryzlizowania laktatora i pojemnikow a Mateuszke wymaga coraz wiecje uwagi...Niestety moj Mateusz nie chcial sie przystawic...i wszystkie proby konczyly sie tylko nowymi ranami bordawek... do tego chodzilam wkurzona jak osa.....i ilosc mleka ciagle zmniejszala sie ..bo niestety laktatorem nie ejst sie w stanie podtzrymac dlugo laktacji
 
dzien dobry....widze zmiany na watku...u nas goraco wiec zazdroszcze anice ze u niej chmury...no ale coz zaraz rozpocznie sie lato wiec nie ma co narzekac...moja chiara wczoraj bawi sie w sklep ze mna,jej ulubiona zabawa ostatnio,i po jakims czasie cos jej nie pasowalo i mowi mamo jestes zwolniona:szok::-Dale jej uswiadomilam ze nie tak latwo sie pozbyc wlasnej mamy :-)ja nie wiem jak dzieci umieja uzywac slow w odpowiednim miejscu,choc nie wiem czy znaczenie slowa bylo jej zrozumiale...w kazdym badz razie jestem zwolniona:-)
anika dobrze,ze poruszylas temat na ogolnym bo i wg mnie nie ma nic do ukrycia...ja tez jestem za wykasowaniem zyty z grupy bo nie sadze,ze ktos kto wykasowuje mnie ze swoich znajomych ma ochote ogladac moje zdjecia...moze najpierw powinna sama opuscic grupe....a swoja droga mialo sie pisac co sie mysli a jak to zrobilam i bylam innego zdania niz ona to mnie ze znajomych wykreslima dobre...:-D:-D:-Dto sie nazywa mozliwosc wypowiedzenia swojego zdania...
luczka twoj maz sie pewnie poi ze mu jego skarby wykradna i co on wtedy zrobi:-(ja na swojego tez czasami krzycze jak mnie zdenerwuje...od czasu do czasu nie zaszkodzi...grunt zeby przeprosic,ale za to jaka ulga potem:-)ja tez lubie sopot,zreszta cale trojmiasto nawet jesli jest lodowata woda...ja nie lubie lezenia na plazy ale spacery tak...
cucciola sorki myslalam ze masz juz szelki...ja szelkom mowie nie...ale to moje zdanie...a dlaczego nie posadzisz jej gdzies kolo kanapy niech sama wstanie i wymysli,ze przesuwajac sie po kanapie moze sie poruszac...tak zaczyna wiekszosc dzieci...i bedziesz troche wolniejsza i twoj kregoslup...
milego dnia wszystkim...jeszcze cos napisze ale praca wzywa...
 
zaczne od tego ze od wczoraj wieczorem zarzadzam wami na naszej zamknietej grupce,nasza sil ostatnio jest piutosto zajeta i w najblizszym czasie bedzie jeszcze bardziej,wiec postanowila oddac dyrekcje w moje rece..napisze wam oczywiscie na forum a nie ma pv jakie zmaiany wprowadzilam...
a wiec..
zauwazylam ze nasza byla forumowiczka zyta wypisala sie z przedstawmy sie ,wykasowala wiekszosc naszych kontaktow ze swojej listy znajomych,bylo to dla mnie jednoznacznym impulsem do wykasowania jej z naszej zamknietej grupy,mam nadzieje ze jestescie tego samego zdania?jak nie to piszcie,jak tak to tez piszcie oczywiscie,nie chcialam wam tego pisac na pw ,bo uwazam ze nie ma nic do ukrycia...
to tyle na temat dyrekcji(ja wam teraz pokarze!!!!)
..


Wiatamy nowa opiekunke ..grupy....dobry wybor Sil!!!

Co do zyty ..to jestem tego samego zdania...zabrala zabawki z "naszej piaskownicy" ..pokasowala co pokasowala wiec jest oczywiste,ze nie powinna w takiej systuacji
miec rownoczenise dostepu do naszej grupy
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny, jestem, dopiero pije kawe :-)
anika witaj nasz nowy szefie! :-) co do zyty to sie zgadzam!
anja hehe, mama zwolniona ;-) :-D dobre dzieciaki sa niezle, ja tez czasem jestem w szoku, Antek to czesto tez teksty z filmow wrzuca i trafia
sicil tak jak pisza dziewczyny, nie ma co sie zabijac o to karmienie naturalne, a na pewno tym sie nie doluj! czasem sie nie da i juz, maly pewnie do butelki sie przyzwyczail i juz nie chce mu sie ssac,
a pampersy to tak jak pisze luczka, pewnie te pierwsze sie oplaca sprowadzac, bo w Polsce sa w duzych paczkach i tansze, a tu skubance nawet jak robia promocje to nie na te najmniejsze rozmiary, a te wieksze to juz co jakis czas w promocji da sie upolowac

a apropos pieluch to mnie kolezanka namawia na wielorazowe, teraz sa takie sprytne nie jak te tetrowe kiedys i w Polsce juz calkiem popularne sie zrobily, ale ja juz i tak prawie codziennie pranie robie i jeszcze pieluchy... chyba na razie mi sie nie chce, ale jak zacznie mniej kupek robic, ech, sama nie wiem...
 
kosmitka ja wlasie wczoraj czytalam wywiad z reni jusis ktora promuje bardzo ekologiczny tryb zycia...i wlasnie pisala ze ona uzywa tych tetrowych ktore maja ksztalt pampersow nie jak to kiedys bylo ze sie je skladalo i koniec...wystarczy je podobno prac i nie trzeba gotowac...podobno w polsce juz duzo ludzi ich uzywa...kto wie...
sicilpol nie martw sie karmieniem juz dosyc mialas zmartwien ja tez karmialm moze miesiac i koniec a moje 3,5 letnie dziecko wyglada na 4,5 letnie,wiec sie odchowala i na modyfikowanym...moja sie tez denerwoalala bo bylo malo i jak ciagnela to nie lecialo jakby chciala,wiec po co ja bylo stresowac...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry