reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

no niby sie powinno zaczac myslec troche wiecej o ekologii...ale ja uzywalam pampersow bo co tu ukrywac wygodniejsze i prania nie ma...choc z drugiej strony przy dzieciach i tak sie robi pranie codziennie...a tych wielorazowych podobno nie trzeba prasowac...wyprac i zalozyc...kosmitka sprobuj i opowiesz co i jak...a jaka oszczednosc pewnie...ale pralka tez kosztuje i proszek...wszystko ma dwie strony...tyle ze sie nie zasmieca...
 
reklama
dziwuszki jakos mi dzis casu brak,wstalam stanowczo za pozno...
wroce jeszcze do tematu administrowania,dzieki ze sie na ten temat wypowiedzialyscie,mam nadzieje ze wszystkie to zrobia,poniewaz sil bez pytania was o zdanie przekazalam mi paleczke a ja bez pytania ja przyjelam...ale jezeli ktoras z was ma ochote pobawic sie w administrowanie to chetnie oddam,zwlaszcza teraz przy przeprowadzce altro che administrowanie...
co dalej...
pieluchy ..
wiem ze we wloszech tez sa bardzo popularne,cztam forum wloskie styczen 2011 i tam wiele mam je uzywa i bardzo chwali...
ja chyba tylko z wygody ich nie kupilam,a moze i dlatego bo nikt mnie do nich nie przekonal...mam nadzieje ze giulio za kilka miesiecy nie bedzie juz potrzebowal pieluch..
 
Moze ma to racje bytu przy troszke wiekszych niemowlakach ...bo noworodki to wala kupska czasem po kazdym jedzneiu a jak i czasem przed heheh...wiec tych pieluch gowninych to sie uzbiera. starsze dzieci pozniej wiecje sikaja..a kupa raz na dzien..mzoe czasem dwie jak jest "srajtek" :-)))))

taka pielucha sklada sie z 3 czesci chyba i... sa majtki jest wklad wlasciwy wielokrtonego uzytku i cos nastepnego co sie pierze i ostataecznie wklad ktory sie wyrzuca .
wiem, ze eu mnie na kursie rodzenia.....dla zainteresowanych mama ostetrica dawala namiaryt na mame co je kupuje hurtowo ..tzn te wklady albo jakos tak ..
nie zglebialam tematu...bo odrazu u mnie zalicyzl falstart :-)))))

http://ecopannoli.it/shop/catalog/category/view/s/pannolini-lavabili/id/110/
 
Ostatnia edycja:
kosmitka kiedys czytalam na temat tych pieluch wielorazowych ale wlasnie ja za wygodna jestem i do tych pieluch trzeba podobno kupic takie specjalne wkladki zeby jak dziecko zrobi kupke to to sie wyrzuca i wtedy kupka nie brudzi pieluchy ciekawe jak dziecko zrobi az po pachy:-) trzeba wyplukac bo przeciez do pralki takiej nie wsadzisz jakos do mnie to nie przemawia ale jak ty sie zdecydujesz ciekawa jestem Twojej opini
anija tak ze zostalas bezrobotna:-D nie zle:-D
wczoraj w parku przyczepila sie do mnie dziewczynka 4 lata i bawilysmy sie w mame i dzieci ja bylam mama :-D ja chcem coreczke:tak:
strega jak bym o sobie czytala z tym odciaganiem mleka ja wytrzymalam 2 miesiace az pewnego dnia maz mna potrzasnal i powiedzial basta normalnie bylam blisko depresji a ludzie wokol mi w tym nie pomagali na kazym kroku pytali "KARMISZ?" ja jestem za karmieniem piersia ale nic na sile
 
luczka wpadnij do mnie to sie pobawicie...my jestesmy na etapie sklepu,mamy i dziecka,szczeniaczka i pani,albo mi mowi choc troche poplotkujemy...i mi opowiada historyjki niestworzone...albo robimy mase solna lub ona wyciaga swoja sterte garnkow i musze jaj dawac makaron do gotowania ale z gory mam powiedziane tylko duzo:-)a ja z lorenzo pojde na plac zabaw...zapraszam
a jeszcze w piotrusia gramy ale malpa jedna tak oszukuje ze cos...ale to ma po tatusiu bo on tez nie umie przegrywac ha ha
 
Ostatnia edycja:
luczka wpadnij do mnie to sie pobawicie...my jestesmy na etapie sklepu,mamy i dziecka,szczeniaczka i pani,albo mi mowi choc troche poplotkujemy...i mi opowiada historyjki niestworzone...albo robimy mase solna lub ona wyciaga swoja sterte garnkow i musze jaj dawac makaron do gotowania ale z gory mam powiedziane tylko duzo:-)a ja z lorenzo pojde na plac zabaw...zapraszam
a jeszcze w piotrusia gramy ale malpa jedna tak oszukuje ze cos...ale to ma po tatusiu bo on tez nie umie przegrywac ha ha

:-D:-D:-D
ta dziewzynka tez nam wczoraj gotowala kamienie:-D az mi sie przypomnialo jak robilam kiedys paczki z blota i kradlam mamie jajka,make:-D i lyzki z domu ginely hahaha bralysmy z siostra do piasku a u babci na wsi mialam zrobiona kuchnie z cegiel a do tego fajerki z kuchni weglowej alez mnie na wspomnienia wzielo;-) a Chiara nie zla agentka z tym oszukiwaniem i chodz poplotkujemy :-D dawaj sie zamienimy chociaz na tydzien;-)
kosmitka kazdy temat jest dobry moze komus sie przyda doswiadczenia o piluszkach
 
o ja Cie krece, 40 stopni, trzeba zrobic zapasy i siedziec w domu
ciekawy rok, najpierw snieg, najwiekszy od ilustam lat, teraz upal... ciekawe co jeszcze nas czeka :-)
 
Kosmitka i luczka trzymajcieie sie chlodno w wiecznym miescie...czwratek ma byc najcieplejszy

Rzym: najgorętszy czerwiec od 230 lat - Onet Wiadomości

wlasnie dzisiaj rano tesciowa mi o tym mowila:szok: tylko ze oni tak zawsze mowia ze juz tak dawnooo nie bylo;-) ale nic nie zmienia ze naprawde jest goraco
A ja z Lorenzo chyba sie zalatwilismy klimatyzacja oboje kichamy nie nastawiam na zimno 27 st ale widocznie nam nie sluzy a bez niej nie da sie wytrzymac
 
reklama
Do góry