reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Dzien dobry dziewczyny.
ptynia bentornata!!
Nie mysl za duzo bo nie ma nad czym wracaj i opowiadaj:-) wlasnie jak tam Twoj uczen? maz zaczal prace sezonowa? a ty?
Anika jak teraz wyjedziesz to na 16 zdazysz;-) ale by bylo fajnie:-)

Ogladalam wczoraj film "Benvenuti al sud" ale sie usmialam :-D nie wiem czy ogladalas jak nie to polecam. Benvenuti al Sud -1° PARTE .wmv - YouTube
Przypomniala mi sie nasza dyskusja Nord-Sud:-D

Ja nie dawno wstalam bo dzisiaj w nocy poszlam bardzo pozno spac po tym jak sie wczoraj po poludniu wyspalam rano tylko slyszalam jak Lorenzo sie wczolgal do naszego lozka i spalismy do teraz:szok:
Dzisiaj wprosilam sie na obiad do mojej ulubionej tesciowej;-) tak ze nie musze nic gotowac a po poludniu wybywamy napewno zrobimy zdjecia i wstawimy do odpowiedniego watku zebyscie nam troche poslodzily:-D (soryyyy nie moglam sie powstrzymac)
Milej niedzieli.
 
reklama
czesc dziewczyny, jaaaaa...ki upal, masakra,
my wczoraj sie wybawilismy, wieczorem obejrzelismy mecz, ech szkoda... i nim sie zebralismy, poszlismy spac o polnocy
Miko chyba za wczesnie wstal i padl niedawno przy bajce, a Antek od rana chodzi i pyta kiedy Lorenzo przyjdzie :-) juz niedlugo sie doczeka :-) luczka do zobaczenia!
anika wpadaj, ciekawe czy kiedys uda nam sie spotkac :-)
ptynia witaj!!! :-) to wakacjujecie na calego, ale Macko zuch :-) zagladaj do nas!
 
ptynia bentornata!!
Nie mysl za duzo bo nie ma nad czym wracaj i opowiadaj:-) wlasnie jak tam Twoj uczen? maz zaczal prace sezonowa? a ty?
Luczka uczeń ma sie dobrze, tak jak napisalam wczesniej,, maz prace sezonowa zaczal przedwczoraj, my w zasadzie sezon razem z nim rozpoczelismy, troche to jednak meczace to jezdzenie na cale dnie na plaze, wyjezdzamy rano o 7 i wracamy ok 21 -jednym slowem dlugo. Ale jakos damy rade. Anika masz racje, bardzo chcialam zobaczyc miny ludzi na plazy(dumna bylam jak dorosla lwica:)) i sie spelnilo, nawet te male marzenia ogromnie ciesza gdy sie spelniaja:)
Ja jak na razie bez pracy, ale i tak chyba nie bede narzekac, bo mezowi za to przybylo i nie wiem czy sam da rade. Jesli nic z mojej nie wyjdzie bede mu pomagac i razem bedzie nam razniej. Oby tylko troszke upal zelzał. My dzis w domku zostalismy bo chcialam poogarniac troche i przygotowac na nastepne dni i ubran i zarelka, ale nie dam rady na razie prasowac i gotowac bo normalnie z czlowieka kapie jak nieruchomo siedzi. Oby do wieczora!
 
hejka.jestem i ja:-).u mnie jak zwykle dzialka i cholernie goraco,wierzcie mi ale nawet moje pisklaczki sie poca i sa cale mokre jakby dopiero co wyszly z pod prysznica:szok: no i zaczynaja rozrabiac.ale bynajmniej mam z czego sie smiac jak fruwaja po klatce albo sie bija:-D:-D:-D.a dzisiaj popoludniu bylismy na TRASIMENO DOG SHOW w Castiglione del lago.moja psina dostala cala reklamowke roznych smakolykow i byla nadzwyczaj grzeczna.wszyscy robili nam komlimenti ze taka przyjazna i nawet dzieci sie z nia bawily a inne psy pokazywaly kly jak ktores sie zblizylo.po prostu fajowe popoludnie tylko ze bylo u mnie prawie 40° w slonku:szok:.az organizatorzy prosili zeby zwierzaki przebywaly w cieniu i duzo pily,a miski z woda dla nich byly doslownie na kazdym kroku.super zorganizowana impreza.
 
my juz w domku...
spotkanie w miare udane tzn ja z kosmitka sobie pogadalysmy i ja mialam wrazenie jakbysmy sie znaly od zawsze fajnie sie tak spotkac na zywo ale Lorenzo pokazal troche swoje rozki;-) kosmitka sory jeszcze raz za szkody:-) Antos,Miko to fajne dzieciaczki i bardzo przyjaznie przyjeli nowego kolege a Aleks oczywiscie jest sliczny taki malutki:-) zdjecia nie zrobilysmy ani jednego bo w ten upal dzieci byly troche nie w sosie;-)
kosmitka jak Miko?
ptynia fajnie macie z tym morzem przyjemne z pozytecznym :-) i fajnie ze Macko tak sie rozgadal.
 
poniedzialkowe dzien dobry..
u nas upal ,za bardzo upal...w mieszkaniu mam27 st,a jest dopiero 8.00 rano,az boje sie myslec co bedzie sie dzialo potem..
kosmitka,luczka,zazdroszcze spotkania...szkoda za fotki nie zrobilyscie sobie razem,no coz poogladam was oddzielnie..
ptynia,jak sprawa z mieszkaniem?napewno juz na plazy lezysz,bedziemy musialy poczekac na odpowiedz do deszczowego dnia...
agatka,jak sie czujesz,kiedy przyjezdza mama?
mialam dzis zamiary zapisac Ale do szkoly ale chyba mi sie strasznie nie chce...zobaczymy potem czy ochota mi przyjdzie...
 
Czesc czesc...melduje sie ..z domu...dzisiaj wolne festa patronale...wiec mega pracowity dzien. goraco juz od samego rana.
Ciezko bylo wygonic chlopakow do zlobka i pracy ale ok 8.30 sie udalo a ja zabralam sie za mycie korytarza. w ramach oszczednosci w tym roku na pare pierwszych miesiecy odpusciclismy sobie impreze x pulizie del condominio i kazdy co jakis czas myje korytarz na swoim pietrze...wiec zliczylam z rana nasze pieterko i lalo sie ze mnie..wiec teraz odpoczywam. Jestem ciekawa ile bede dzisiaj prysznicow brac ..bo juz czeka na mnie decha do prasowania. ale4 za to mialam luzacki weekendzik..wiec teraz musze nadrobic zaleglosci

milego dnia!!!

a czekiamy na jakies fotki jak macie?


Luczka ..Lorenzo i rozki? co zmalowal ten aniolek?
 
dzien dobry w nowym tygodniu...zapowiada sie upalny,juz teraz nie ma czym oddychac...my oczywiscie bylismy na plazy wczoraj co zaowocowalo u mnie czerwonymi plecami i teraz piecze jak cos...
luczka fajnie,ze wam sie spotkanie udalo,jakos mi sie nie chce wierzyc ze lorenzo ma rozki...on tak slodko wyglada...
ptynia dobrze ze wrocilas...cale dnie na plazy z jednej strony zazdroszcze ale z drugiej to pewnie meczace tak cale dnie...a wlasnie jak tam sprawa z mieszkaniem?i oczywiscie gratulacje dla macka za rozgadanie sie...super...
kosmitka no widze ze sie na niemcy szykujecie...jeszcze zateskinisz za wloskim balaganem:-)mam nadzieje,ze sie uda i szybko cos znajdziecie...
cucciola a ty gdzie sie podziewasz?
milego dnia...
 
no i nie pojechalam zapisac Ale do szkoly..
jutro sie postaram,mam nadzieje ze bede miala ochote...
strega,dobrze zrobiliscie z impresa di pulizie,dopoki wszyscy nie mieszkaja..
jakie duze jest to wasze condominio?duzo jeszcze mieszkan do sprzedazy?
 
reklama
to sa dwa bloczki 3 pietrowe ..kazdy po 15 mieszkan czyli w sumie 30 mieszkan. Jak narazie 22 mieszkania sprzedane a wiadomo konstruktor nie placic spese dondominiali za 8 niesprzedanych.

Na szczescie ostatnio kupil meiszkanie na parterze jakis inwalida i musimy urochomic winde..ale yto uruchamianie trwa juz miesiac. Mieli pozalatwiac jakies certyfikaty gwaracje ..podpisac umowe di manutenzione etc i najwazniejesze mial przyjsc wszystko zatwierdzic ktos z comune... minal juz miesiac a winda nadal niedziala.
Sporo wydatkow teraz ..bo okazalo sie...tzn to bylo wiadomoi od poczatku, ze konstruktor nie maluje klatki schodowej tylko to jest al carico di condominio...i sporo wyszlo wiec ..narazie sobie odpuscimy malowanie i montowanie anteny sateitarnej zbiorczej. Pod koneic roku albo po wakacjach ...ma ruszyc impreza di pulizie etc..
spese condominiali wraz z ogrzewaniem wstepnie zostaly oszacowane ok 1000e na rok ..ale juz poszlo 500€ wiecej na spese exstra czyli walsnie winda.. worki, wycraczki , lampy na balkony identyczne, jakies srzatanie etc no nic zobaczymy jak to bedzie....
 
Ostatnia edycja:
Do góry