reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

agatka jejku dobrze ze juz po wszystkim .odpoczywaj i wracaj do nas:-)
cucciola ja nie chcem cie straszyc ale powinnas byla to usg zrobic szczegolnie u dziewczynki moja pediatra tez mi mowila ze powinno byc ok ale dala skierowanie na usg i gorzej chyba byc nie moglo Lorenzo mial dysplazje 3 stopnia i zwichniecie bioderek oczywiscie mam nadzieje i zycze zeby u Fiammi bylo wszystko ok i sory ze ci to napisalam ale ja po naszych przezyciach jestem bardzo uczulona na te sprawy. Mleko Lorenzo pil na poczatku Aptamil a jak skonczyl rok to przeszlismy na zwykle latte della centrale
kosmitka moze sie umowimy na jakas kawe w nastepnym tyg? oczywiscie ja dojade bo mi z jednym dzieckiem wygodniej
 
reklama
Dzien dobry

Melduje sie ..z pracy ...wczoraj zopstalam w domu ..bo strasznie bolalao mnie gardlo..dzisiaj juz lepiej. w domu jak to w domu 150 rezczy do zrobienia wiec nawet nie mialam czasu nic napisac.

Agatko ..wypoczywaj i jeszcze raz wypoczywaj i do szybkiego przeczytania

Co do Mleka to Mati pije od malego mellin... przeszlam teraz na to mellin 2+ bo wprowadzili nowy od 2 roku zycia Latte liquido per integrare la dieta dei neonati - Mellin ( tylkotez w wersji polvere)
a wczesniej bylo latte cressita 1+ Latte in polvere per la crescita del bambino - Mellin

Wieczoram albo popoludniu jha chce melko to daje mu troche mleka sojowego albo mleka ryzowego z 2 lyzeczkami k jakies kaszki
 
Witam sie i ja:-)
Chyba nasz watek umiera smiercia naryralna:dry: a szkoda:crazy:

ja dzisiaj jestem w domu i mam zamiar sprzatac i prasowac ale zeby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce:-D
Wlasnie probowalam umowic Lorenzo do ortopedy na wizyte kontrolna w CUP na ten rok lista na ten rok jest zamknieta a dzwoniac do szpitala nie maja dla mnie czasu i odeslali mnie do CUP:wściekła/y: ale jestem wk... czy wszystko musi byc takie skomplikowane?:wściekła/y::wściekła/y:
ide sprzatac moze rozladuje nerwy..
 
czesc dziewczyny...
u nas cieplo wiec popoludniami korzystamy z ladnej pogody,a rano kurde mam troche pracy i tak leci czas....ale wszyscy zdrowi a to najwazniejsze...
luczka ja tez jestem tego samego zdania co do usg bioder...powinno sie robic jak mowi moj pediatra zwlaszcza dziewczynka...mi kazal zrobic do 3 mies i w szpitalu tez tak mowili...a ze terminy byly dlugie zrobilam prywatnie placilam ok 50e,wiec nie jest to jakis wygorowany koszt zwlaszcza ze chodzi o zdrowie...fakt wolalabym placic tylko za ticket ale co zrobic...najwazniejsze ze zrobilam i bylo ok...a jak lorenzo juz w zlobku?mam nadzieje ze tak bo to oznacza,ze juz wszystko dobrze...
co do mleka to chiara pila humane do roku,potem przeszla na zwyke granarolo fresco i rosnie jak na drozdzach...nie bylo problemow z niczym...pila z biszkoptami plasmon a teraz je z cereali...mamy kolekcje kulek koleczek poduszeczek do wyboru do koloru...
kosmitka luczka wam to dobrze mozecie sie spotkac na kawce..buuu no nic jak bede kiedys w rzymie to tez sie umowimy mam nadzieje...
cucciola maja tesciowa tez ma rogi i je czasami pokazuje ale co tam na wszystko trzeba patrzec z dystansem ona nie zmieni mnie a ja jej...ale najgorsza nie jest...choc wkurzyc potrafi,ale nauczylam sie jednym uchem wpuszczac drugim wypuszczac...no chyba ze przesadza to sie odzywam...a na spacery zabiera bo jak nie to w sobote bym nie poszla do pracy,na moje szczescie ale na nieszczescie jej synka wiec robi to dla niego pewnie :-D
milego dnia wszystkim...
 
luczka no faktycznie mozna sie wk....a potem sie dziwic,ze prywatni sie dorabiaja,ale czasami nie ma wyjscia...mam nadizeje,ze watek jednak nie umrze,moze na jesieni bedzie zywiej jak sie ochlodzi i w domu trzeba bedzie siedziec:-)jakbys chciala rozladowac nerwy i twojego prasowani ci malo chetnie swoje podrzuce:-D
 
Chyba nasz watek umiera smiercia naryralna:dry: a szkoda:crazy:
..

Ja mam nadziej,ze nie ..ze to tylko wplyw lepszej pogody..i moze mniej siedzimy w domu....tzn ja to zawsz<e z prayc nadaje ..poki moge ..a teraz duzo moge..ale postaram sie i pozniej wpadac...nie wiem jak w sierpniu bo beda w PL ale od wrzesnia ejsli nic sie nie zmieni a nic na to nie wskazuje :-( bede starala sie byc aktywna
 
ja tez pisze jak moge,ale kurde latem w pracy wiecej roboty...a w domu wiadomo jak jest,choc jesienia jestem pewna bedzie lepiej...bo to deszcze sie zaczna i co tu robic...jak nie pisac na bb...przetrwajmy lato...
kosmitka widze miko milusinski nawet katarem sie podzieli z bratem jaki dobry...:-Dtego akurat moglby mu nie oddawac...mam nadzieje ze na prychaniu sie skonczy...
luczka no i jak bedzie z prasowaniem bierzesz?
 
Dziewczyny zostalo nas kilka ktore pisza w miare regularnie wiec jak od czasu do czasu bedziemy pisac to pewnie na jesien powracaja nasze zguby nie bede wymieniac bo to nie ma sensu nic na sile... ja w lipcu i sierpniu pewnie bede mniej ale od czasu do czasu cos skrobne:tak:
anija tak Lorenzo poszedl dzisiaj do zlobka naszczescie;-) bo wczoraj po pobycie z nonna byl naprawde nieznosny
kosmitka moze i w niedziele milalabym czas umowimy sie blizej niedzieli napiszesz mi tylko jak do Was dojechac ... juz sie ciesze:-D
anija ja tez mam nadzieje ze bedziemy mialy okazje sie poznac ja mam zamiar jechac kiedys odwiedzic kolezanke w Latinie a ty chyba mieszkasz gdzies blisko co nie?

A co do wizyty: musialabym jechac do tego szpitala ale profesor jest tylko w srode:szok: szczerze nie chce mi sie moze tym razem pojdziemy prywatnie bo i tak jak jedziemy na wizyte jest to troche meczace bo musimy wyjechac ok 7 rano co dla Lorenzo jest mega meczace bo on jest spiochem le nie bede oszukiwac ze mnie to denerwoje bo wizyte w szpitalu mamy za darmo a prywatnie chyba 70 euro bede probowac sie umowic bo niby mamy isc w pazdzierniku ale jak sie uda to i listopad,grudzien tez dobrze a wizyta jest w miare wazna lekarz powinien zobaczyc jak Lorenzo chodzi bo jak bylismy ostatnio to dopiero zaczynal no i tym razem z przeswietleniem tak ze mysle ze wizyta jest konieczna.
agatka jak sie czujesz?
strega ja ciagle trzymam kciuki zebys znalazla prace

Ide dalej sprzatac bo idzie mi to dzisiaj jak flaki z olejem;-)
anija dawaj to prasowanie;-)
 
luczka ja mam do latiny ok.70km polowe co do rzymu...wiec jakbys byla daj znac...jak nie masz innego wyjscia do tego profesora to trudno wybierz sie prywatnie,zwlaszcza ze lorenzo teraz biega juz nie chodzi:-) lepiej niech go zobaczy...jestem przekonana ze wszystko jest ok ale kontrola cie upewni...naprawde z tymi terminami to rece opadaja...
prasowanie ci podrzuce zrobilabys mi nie lada przysluge...a jak poprasujesz troche fatalaszko chiary,to moze ci dobrze zrobi...i sie maz przekona :-Dja tez lipiec sierpien bede mniej pewnie ale bede wiec jak kazda bedzie choc czasem do wrzesnia dotrwamy...:-)
kosmitka wlasnie zobaczylam,ze alek to juz chlopisko miesieczne...:-)ale leci czas...
 
reklama
luczka to super, wstepnie jestesmy umowione, moze byc u mnie, dojazd taki sobie i metrem i autobusem, ale autobus niby pod sam dom, napisze Ci dokladnie, z jednej strony w domu fajnie, bo nie trzeba za dziecmi wodzic oczami ;-) ale jakby co moge tez gdzies podjechac, jak masz fajna miejscowke i nie jest to w centrum Rzymu ;-)
zgadamy sie blizej niedzieli, ja na pewno nic innego nie bede planowac sama z cala banda ;-)

anja ja tez jestem w szoku jak szybko to leci a na takim malym to najbardziej widac, rosnie w oczach

a moj maz ledwo zdazyl na samolot, a wydawalo sie, ze z zapasem wyszedl, uffffff
 
Do góry