reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

anija dawaj moze moj maz sie przekona a ja marze o coreczce chociaz synkiem tez nie pogardze bo chlopaki sa super najwazniejsze oczywiscie zeby bylo zdrowe
Masz racje Lorenzo biega nie chodzi:-D 2 dni temu znalazlam nowy plac zabaw nie daleko domu i poznalismy chlopczyka w jego wieku tez jest z lutego odrazu sie zaczeli razem bawic i tak patrzac na nich stwierdzilam ze Lorenzo wcale nie odbiega rozwojem fizycznym od tego chlopca biegal z nim jak perszing a ich ulubiona zabawa to uno due tre corri:-D rozmawiajac z jego mama okazalo sie ze beda razem chodzic od wrzesnia razem do zlobka tzn ten chlopiec dolaczy do Lorenzo fajnie bo naprawde sie razem super dogaduja
Masz racje na kontrol isc musimy bo nie zaszkodzi a moze jest cos nie tak zawsze mozna to wykorygowac pewnie pojdziemy prywatnie tylko mnie denerwuje ze ten profesor nie dal mi apuntamento tak jak to zawsze robil tylko kazal sie umowic przez CUP odrazu wiedzialam ze bedzie ciezko bo oni sa naprawde dobrzy w tym co robia tak ze maja duzo pacjentow a wizyty maja tylko raz w tyg bo w inne dni operuja ale tak jak mowisz co zrobic?
No to troche do tej Latiny masz a do Nettuno?
kosmitka w sumie nie znam fajnego miejsca mozemy sie spotkac kolo ciebie a potem isc do parku na spacer bo kolo ciebie jest parco appia antica? moze mnie maz podwiezie
Wstepnie jestesmy umowione zapytam meza wieczorem czy ma ochote odpoczac od nas w niedziele;-)
 
reklama
hej hej kochane ale jestem zmeczona juz nie daje rady z Fiammi 24/24 chce tylko chodzic i chodzic z rana jak zawsze bylysmy w parku to tez tylko chodzic chciala kregoslup mi daje we znaki,kolezanka pozyczyla mi te szelki nie ma co bede mala na smyczy prowadzac:szok:
a co do tego usg to dziwna sprawa bo jak powiedzialam mojej pediatrze ,ze chce skierowanie to wysmiala mnie i powiedziala ,ze nie ma takiej potrzeby:baffled:
Dziewczyny ale macie super tez bym sie z Wami na spacerek wybrala!!!
a co do mnie ja Was nie opuszcze na forum zajrzec zawsze tu zajrze:tak:
 
dziewczyny,mnie tak latwo z forum sie nie pozbedziecie:-p;-):-D
nie udzielam sie ostatnio zbyt wiele,poniewaz mam troche problemow osobistych...,ale jak inne forumki czasem was podczytuje,chociaz glowy i do czytania nie mam,a co dopiero do pisania:dry:w sumie forum to my tworzymy i musimy byc aktywne,zeby istnialo....bo same czytanie nie przyniesie efektow:-p
tak czytam co zescie ostatnio napisaly i jak zwykle we Wloszech co region to inna zasada:rofl2:
nawet jesli chodzi o zdrowie...nawet dziecka...
cucciola79 hm to dziwne,ze nie mialas skierowania na to badanie...
u nas zaraz jak sie urodzila kazali pieluchowac szeroko,a potem usg w 8tyg.zycia i bylo ok.,ale i tak na zabke wiecej lezala...,a tez czytalam zeby dziecka na boku nie klasc ze wzgledu na biodro...ale ile w tym prawdy???co lekarz inna wersja tez oczywiscie jest...
a no wlasnie dziwne??!!co region to chyba inaczej:baffled:
 
zyta fajnie ze wrocilas chociaz na chwile:-) mam nadzieje ze problemy to tylko przejsciowe i nic powaznego?

A z tym kladzeniem na boczek to racja tzn nie to ze nie mozna ale powinno sie jak najmniej tak samo przy przewijaniu nie powinno sie ciagnac malucha za nogi
cucciola ja mysle ze to nie zalezy od regionu tylko od pediatry moim zdaniem bylo to zjej strony nie odpowiedzialne gdyby potraktowala tak mojego Lorenzo niestety byl by kaleka:baffled: albo dopiero by sie zuwazylo jak by zaczal chodzic i wtedy byloby zapozno bo leczenie bioderek czym wczesniej sie zaczyna tym krocej sie leczy i skuteczniej w jego przypadku konieczn by byla operacja a i gips a wyobraz sobie roczne dziecko ruchliwe po operacji wsadzic w gips:szok: pewnie u Fiammi jest wszystko w porzadku ale z podejsciem tej pediatry to pewnie nie jedno dziecko ma problemy a przeciez dysplazje mozna wyleczyc tylko trzeba zaczac wczesnie i dlatego konieczne jest to USG
 
zyta fajnie ze wrocilas chociaz na chwile:-) mam nadzieje ze problemy to tylko przejsciowe i nic powaznego?

A z tym kladzeniem na boczek to racja tzn nie to ze nie mozna ale powinno sie jak najmniej tak samo przy przewijaniu nie powinno sie ciagnac malucha za nogi
cucciola ja mysle ze to nie zalezy od regionu tylko od pediatry moim zdaniem bylo to zjej strony nie odpowiedzialne gdyby potraktowala tak mojego Lorenzo niestety byl by kaleka:baffled: albo dopiero by sie zuwazylo jak by zaczal chodzic i wtedy byloby zapozno bo leczenie bioderek czym wczesniej sie zaczyna tym krocej sie leczy i skuteczniej w jego przypadku konieczn by byla operacja a i gips a wyobraz sobie roczne dziecko ruchliwe po operacji wsadzic w gips:szok: pewnie u Fiammi jest wszystko w porzadku ale z podejsciem tej pediatry to pewnie nie jedno dziecko ma problemy a przeciez dysplazje mozna wyleczyc tylko trzeba zaczac wczesnie i dlatego konieczne jest to USG
biedny Lorenzo dobrze ze juz wszystko ok!!!
no wlasnie u nas jest tak w calej Toscanie bo tutaj nie robia tego usg:confused:zadnejz moich znajomych nie robili i tutaj nie robia dziwaczne
ok ja wpadlam na moment ale zmykam bo mala juz wola mielgo dnia kochane
 
czesc dziewczyny, ja jestem, jakos zyje, ale taka trojka na jedna osobe, to juz troche duzo, dobrze jednak, ze sie nie wpakowalam w to siedzenie z nimi w domu, bo dlugo bym nie wyrobila ;-)
na szczescie w nocy spia ;-) a tak sobie nastawialam wieczorem budzik, ze w koncu nie nastawilam i pospalismy do 7ej :-)

luczka masz racje z tymi bioderkami, ja slyszalam, ze niektorym to problemy wychodza dopiero w wieku kilkunastu lat, wiec naprawde nie ma co zartowac, a pediatra powinna dac skierowanie, bo ona specjalista od bioderek nie jest,
ale w Polsce tez chyba zalezy od regionu, bo niektorzy wiem, ze nie robili,

a my sie wlasnie zapisalismy na 21 lipca do Fabia Mater, dzieki luczka jeszcze raz za namiary!!!

zyta fajnie, ze jestes, oby problemy szybko przeminely!
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry...no jak narazie zameldowala sie tylko kosmitka.

Ja rano mialam troche ofert do przejrzenia wiec melduje sie dopiero teraz.
Kosmitko trzymaj sie dzielnie...kiedy wraca maz? Ja wtamtym roku kalendarzowym zostawalam sama z Mateuszem na 3 dni...bo v jedzil regularnie raz na miesiac na szkolenie... Balam sie zawze najbardziej tego,ze bedzie np chory w tym czasie i ebde musiala zaliczyc jakies nocne wypady na pronto soccorso....troche z nim roze4szlismy wiec zawsze mialam przed oczami najgorsze. Czasem sie zabezpieczlama i sciagalam rodzicow na tydzien w odwiedziny...takie przyjemne z pozytecznym heheh


Wczoraj latalm w poszukiwanie bialego T- shirtu na Mateusza...bo beda cos kombinowac w zlobku z okazji konca roku i mamy dostarczyc biala koszylke w rozmiarze dziecka. Na szcescie upolowalam w H&M za 3 € heheh
A swoja droge Festa dopiero 13 lipca o 16.30....w poprzednich latach byly wczesniej ..ale w tym roku chyba duzo dzieci jedzie na wakcje z koncem czerwca ( tanszy okres) wiec bedzie dopiero w polowie lipca. Jak co roku mamy cos przyniesc do jedzonka ..slodki slone co kto woli..chyba uderze w mini muffiny czekoladowe..chyba ze poprosze mam/ siostre ktore bede u mnei w lipcu zeby mi przywizly duzo chrupek krakowskich..... dzieciaki wloskie tez je uwielbiaja :-)
 
jestem i ja kobietki:-D.nie zginelam tylko odpoczywalam i nie mialam sily pisac.wczoraj chwilke rozmawialam z mama i przyjedzie w przyszlym tygodniu do mnie na pare dni.fajnie,bo od stycznia jej nie widzialam.
bylam rano u lekarza po skierowanie na usg i sie przerazilam terminami!! na koniec wrzesnia najblizszy termin na usg a ja musze miec zrobione w ciagu max.20 dni.normalnie szok!!wizyte u gina mam na poczatku lipca,moze i usg uda sie zrobic.
 
reklama
hm, to Wy myslicie, ze czesc dziewczyn sie obrazilo? ja chyba nie zalapalam o co poszlo ;-) anika wez, nie wyglupiaj sie, jak nas czytasz to odezwij sie! brakuje nam Ciebie!
eve pewnie zapracowana ale tez moglaby sie odezwac,
ptynia, eve, ivi hop hop

strega ja tez wlasnie sobie ostatnio myslalam, ze maly Giulio juz pewnie w domku :-) moglaby sicil cos skrobnac :-)
fajnie, ze bedziecie miec przedstawienie, u nas nic nie robia, podobno kiedys robili jak byla jakas inna opiekunka, ale za to podobno maja pomysl, zeby zrobic dzieciom basen na tarasie, zobaczymy, czy zrobia

a ja dzieki! bede sie trzymac :-) maz wraca 18ego

agatka oby udalo sie zrobic to USG!
a jak ta toksoplazmoza???
 
Ostatnia edycja:
Do góry