reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

dziewczyny aiuto jak mam nauczyc moje bachory porzadku????Juz nie mam sily,choc moj maz twierdzi,ze sama sobie jestem winna,bo do tej pory robilam prawie wszystko za nich:angry:
 
reklama
cuciola wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:-).u mnie od wczoraj piekne slonko i wczoraj bylismy na fiera di primavera w perugi a dzisiaj na kontroli u weterynarza.psina ma sie super i dostala ok. na krokantini.ale byla szczesliwa:-D:-D.jedna zecz co jej zostalo to lekko porazony nerw w tylnej lapie ale na to trzeba czasu.




001.jpg002.jpg a oto jajka jakie znalazlam rano w kurniku:szok:.to z lewej jest normalnej wielkosci a to drugie............:confused::confused::confused::confused: ocencie same:-D
 
Dzien Dobry dla mnie malo dobry :-(do kiepskiego samopoczucia doszedl jeszcze kaszel teraz to tylko brakuje zapalenia oskrzeli:wściekła/y:lece do lekarza bo juz nie daje rady:no:martwie sie o malutka ,zeby znowoz sie nie rozchorowala bo u nas cala rodzinka juz chora:-(
agatkapiekne jajka a to gigantyczne to chyba od strusia:happy:
Milego dnia
 
agatka ,no jajo nie z tej ziemi...
cucciola,biegnij do lekarza,zapytaj przy okazji o malutka to bedziesz spokojniejsza..
dziewuchy dziendoberek...jak dzisiejsze samopoczucie?
u nas to zapowiadane lato jakos nie nadchodzi...zachmurzone niebo na 103...
dzis znowu piatek,przed nami dlugasny weekend,moje chlopy male i duze do wtorku wlacznie w domciu,z jednej strony ciesze sie a z drugiej podwojna robota,caly dom ludzi...
z mieszkaniem nadal tutto fermo,w poniedzialek przychodzi perito z banku aby zobaczyc mieszkanie,ktoras z was orientuje sie (moze strega)ile czasu mija od momentu jak perito zobaczy chalupe do momentu przyznania kredytu?
bo ja bym juz cos dzialala ,ale mam zwiazane rece,bo jak dziewczynie nie dadza kredytu....
 
hej dziewczyny...
u mnie lato w koncu,choc podobno tylko przez piec dni....kto wie...
ja sie zapisalam juz na gastroskopie i czekam na przyszly tydzien...zobaczymy co tam sie dzieje,ze mnie tak boli...
luczka mam nadzieje,ze lorenzo troche lepiej z uchem...zawsze cos sie musi przyczepic...
kasia,no fakt,ze jak do tej pory wyreczalas dzieci w robieniu porzadku wokol siebie to bedzie ciezko...ja zaczelam od malego najpierw sprzatalam z nia zabawki a z czasem kazalam robic to samej...i jakos skutkuje,a jak nie to powtarzam dwa razy a za trzecim mowie,ze chowam zabawke bo nie lezy na swoim miejscu,czy cokolwiek...oczywiscie nie przez caly czas jej kaze odkladac na miejsce tylko jak zakonczy zabawe...moze sprobuj i ty tak...najpierw im powiedz,ze sa juz duzi i musza sami zaczac dbac o swoje rzeczy,po zabawie musza rzeczy odkladac na miejsce ty poprosisz dwa razy za trzecim schowasz to co znajdziesz na podlodze albo nie na swoim miejscu...jak im pochowasz wiekszosc rzeczy,bo pewnie na poczatku tak bedzie,to moze zrozumieja...z moja siostrzenica poskutkowalo...powodzenia;-)
kosmitka jak samopoczucie?ja stawiam na 3 maja,bedzie patriotycznie;-)
cucciola idz do lekarza,bo takie niedoleczenie to najgorsze....zdrowka i koniecznie zapytaj o mala...
agatka jajka spuer:-)ty jestes pewna,ze nie masz tam gdzies strusia?
eve a ty gdzie?
anika no to masz facetow w domu i pelne rece roboty:-) :-)cos planujecie na dlugi weekend?niestety nie wiem ile czasu mija od perito,ale faktycznie wstrzymuja ci wszystko...
 
anja,wspolczuje ci tego zoladka..kiedy masz dokladnie gastroscopie?
od dawna znowu czujesz bol?
my na weekend nie mamy zadnych planow..
luczka jak lory?'dali mu znowu antybiotyk?
 
anika,wiesz gastroskopie mam w czwartek rano,zapisalam sie prywatnie ,bo jakbym chciala czekac normalnie to 2 mies:szok:a ja nie moge juz wytrzymac...boli mnie juz tak ze dwa tygodnie,najgorsze,ze oprocz boku boli mnie w plecach tak strasznie,ze cos,a jeszcze do tego jakos jak sie schyle albo jak siedze,to mi jakby cos pod zebrami dretwialo,mam wrazenie jakby,mi scierplo i potem jest takie dziwne uczucie,nawet nie umiem tego opisac...no i jeszcze piecze mnie ciagle zoladek i jak lykam nawet letniego cos to mnie pali caly przewod pokarmowy ....aj mowie ci nie mam sily...przez ten bol jestem taka nerwowa,ze cos bo nie przestaje ani na moment:wściekła/y:sorki za ten bolowy wywod ale juz sama nie wiem co to...czy zjem czy nie boli...wczesniej jak mialam te polipy to mnie mniej bolalo,juz mam czarne mysli...
ja tez nie mam planow na weekend pewnie posiedzimy nad morzem troche,trzeba z pogody korzystac...
 
zyta,chyba ci chodzilo o mnie z monte cassino...ja mam do cassino,jakies 40kilometrow...ale moze i anika byla choc ona ma ciut dalej:-)
 
wlasnie sie nad tym zastanawialam kogo zyta miala na mysli....
ja nigdy nie bylam..
anja ,glowka do gory,jakie czarne mysli,nawet nie probuj takich glupot pisac...CAPITO?
u nas upragnoine lato nadchodzi...wyszlo sloneczko i zrobilo sie cieplo
 
reklama
anika,no wlasnie juz myslalam,ze bylas i do mnie nie wpadlas:-)rety wiem,ze nie ma sie co martwic na zapas,ale mowie ci juz nie daje rady,juz nie pamietam moze miesiac temu moze ciut wiecej robilam gastro i bylo ok a tu masz...ale jakos dotrwam do czwartku a potem zobaczymy...dzieki za otuche oczywiscie,ale takie mysli same przychodza...a chcialam ci powiedziec,ze robilam to zwijane z platow na lazanie wyszlo super mniam...nawet chiara jadla:-)
kosmitka ty sie nie wymiguj praca,powiedz,ze cie strach oblecial przez jezyk,jakby co dzwon,pisz bedziemy tlumaczyc...zart oczywiscie,tobie pewnie nie do smiechu ale bedzie dobrze...biedny miki mam nadzieje,ze mu przejdzie szybciutko...
 
Do góry