reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Dziewczynki moje kochane u mnie 26 stopni goraczka jak nie wiem a ja mam angine pani doktor przepisala antybiotyk,naszczescie oskrzela czyste:tak:czuje sie jak ...jak przez okno:wściekła/y:co do Fiammi jak narazie ok ale od czasu do czasu pokasluje:baffled:
kosmitkato i Mikolaja tez wzielo chorobsko:szok:oby szybko przeszlo!!!
anjacos mi sie wydaje,ze Ty kochana masz:ernia jatale??!!tak jak moj maz z tego co napisalas wnioskuje,wspolczucia gastroscopii ponoc nie nalezy do przyjemnych:baffled:
 
reklama
kosmitka jak bedziesz cos potrzebowala to dzwon zaraz Ci wysle numer tel Twoj juz sobie zapisalam
widze ze u Was tez chorobowo moze to ten sam wirus? zdrowka Wam zycze a ty nie daj sie chorobie bo musisz byc w formie na ten wielki dzien:-)
cucciola dobrze ze poszlas do lekarza zdrowka zycze
anija trzymam za Ciebie kciuki mam nadzieje ze to nic takiego i wspolczuje ci ze musisz sie tak meczyc
Anika trzymam kciuki zeby ta dziewczyna szybko dostala kredyt
zyta zaloz chodowle slimakow:-D
agatka ale male jajeczko kiedys moja babcia miala takie rajskie kurki i one niosly takie jajka
kasia nie wiem co Ci poradzic? moze zrob tak jak mowi anija?


A ja czuje sie jak wypluta Lorenzo ciagle zle co 6 godzin rosnie mu temperatura przez katar nie moze oddychac zaliczylismy 2 pawie to pewnie przez ten katar? ma antybiotyk ale jak go widzi to zbiera go na wymio..:baffled: a ja nie wiem ile juz pralek dzisiaj zrobilam:szok: ide bo wlasnie ma goraczke bidulek moj maly oczywiscie nic nie je to akurat mnie nie martwi ale moglby wiece pic bo pielucha prawie sucha mam zle przeczucie:crazy:
 
czesc , czesw..melduje sie juz w IT

Zalatana zagoniona..wiec czasu nie mialam niestety...przepraszam


w zyciu nie uda mi sie Was nadrobic.......ale cosik mi sie rzucilo w oczy

Sicil jak super ,ze sie odezwalas!!! Super,ze Juleczek..rosnie i nabiera sil. Trzymajcie sie dzielnie cALA TROJKA!!! I updatuj nas czesciej jelis dasz rade

Kosmitko, ja juz myslalam,ze poczytam ze juz jestescdie w 5teczke..a ty jeszcze dzielnie nogi naciskasz :-))))

Anika, z perito to u nas bylo dosc szybko...przyszli ok 16 sierpnia i jakies 2-3 tygodnie..nie wiem czy to standardowy cas czy czas...dla wybrancow...bo nowy wlascicile mieszkanka ma ojca co w banku pracuje wiec nie wiem czy to mialo jakis zwiazek czy nie
Co do koru scian i katalogu to nie mam nic online...my dostyalismy od malarzy katalog... z wszystkimi kolorami...chyba to z 5 kg wazylo i z tego sobie wybieralam. Oni malowalo farbami Sikkens
http://www.sikkens.it/IT/COLORE%20E%20DECORAZIONE/Pages/default.aspx

Witam nowe forumowiczki!!!!

a i widze ze mamy tez chorowitkow i chorowitki.,..zdrowka dziewczyny i dla Was i dla dzieciaczkow

Ide dalej czytac...co tam u Was...takze ,ze nie obrazajcie siejesli pominelam cos...popdstaram sie nadrobic troszeczke
 
dziewczyny te jajko od lewej jest normalnej wielkosci,takie jak kupuje sie w sklepie ale za to drugie to mikroskopijne.powiem wam ze ja nie mam przepiorek ani innych kur co nioslyby takie jajka.olbrzymy z trzema zoltkami to juz przerabialam ale na samym poczatku jak sie zaczynaly niesc.
zdrowka dla chorowitek i ich maluchow.
u mnie normalnie lipiec,nawet listek nie drgnal na drzewach.taki upal ze na krotkim rekawku chodzilam i portkach 3/4:szok:
 
Witam wieczorowa pora;-)
lato nadeszlo rzec mozna, dzisiaj tak grzalo, ze jutro juz krotki rekaw na calego. Oczywiscie w planach byla plaza na jutro i kolejne dni weekendu, ale byloby to nienormalne przeciez....dlugi weekend, pogoda miodzik, moje dziecko z goraczka, oczywiscie Luczka zasatnowilam sie czy twoj Lorenzo zdrowy, bo oni to zawsze w parze ida, poczytalam posty i masz babo placek;-), Lorenzo tez chory:no:. Patryk przeziebiony, katar, kaszel, i do tego stan podgoraczkowy, teraz ma 37,5. Mam nadzieje, ze na tym sie skonczy.
Na szczescie papi ma weekend wolny wiec beda w domu obaj.
Anja kochana nie panikuj, wszytsko bedzie dobrze:tak:
Kasia niestety moze i twoj maz ma racje z tym wyreczaniem dzieci, wloskie mamy czesto tak maja, czasami robi sie to nieswiadomie, potem dzieci podrastaja i zdajemy sobie sprawe,
ja tak jak Anja, malego od "zarodka":-)uczylam porzadkowania i nie moge narzekac, ale kazda z nas jest inna. Kiedys w mattino cinque byla tata Lucia, i doradzala w podobnej kwestii, chodzilo o 14 latkow, w kazdym razie radzila, by "sprzatnac" za nich, ale tak by nie znalezli swoich ciuszkow np, jak zostana bez to moze sobie wezma do serca slowa mamy.
Dziewczyny biore sie za prasowanie, pozdrawiam wszystkie i milego weekendu zycze.
 
a coz to strak dzisiaj ,ani jeddnego posta???????
nic nie wyszlo z mojej hodowli kurcaczkow:-(.maluchy w inkubatorze 4na 9 jaj zalezonych i martwych bardzo szybko a reszta pusta:-(.a moja durna kwoka ponad tydzien siedziala na pustym gniezdzie i wczoraj z niego zlazla,jestem zla jak licho:wściekła/y:.normalnie nawet jednego jaja nie miala pod soba.co za zolza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:



dziewczyny meldowac sie co u Was slychac:-) bo beda mandaty:-D
 
no tak,korzystaja z pogody i nad morze wybyly wszystkie................a ja sprzatam od rana i gotuje obiadek.moj pojechal na dzialke.a ja cos nie bardzo sie czuje dzisiaj.cisnienie mi jakos zwariowalo:91/49 i mi sie we lbie kielbie:rofl2:.no i przede wszystkim & juz dwa dni mi sie spoznia.....
 
Ja nad morze nie wybylam ale u mnie chorobowo i nie chcem Wam smecic a taki wlasnie mam humor:baffled:
agatka a moze kosmitka Ci brzuszek odda;-)? fajnie by bylo ja trzymam &&&&
co dobrego gotowalas?
 
Ja nad morze nie wybylam ale u mnie chorobowo i nie chcem Wam smecic a taki wlasnie mam humor:baffled:
agatka a moze kosmitka Ci brzuszek odda;-)? fajnie by bylo ja trzymam &&&&
co dobrego gotowalas?



fajnie by bylo jakby kosmitka mi brzuszek oddala:-).a na obiad nic szczegolnego,sos ragu robilam i trzeba bylo go pilnowac bo jak nie to zaraz sie przypala:-p.i do tego zrobilam strudel z jablkami.


ide posprzatac w aucie bi jutro pewnie do Rzymu trzeba bedzie pojechac a w aucie tylko k......brakuje na srodku taki balagan:rofl2:
 
reklama
Do góry