reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

reklama
Hej Cucciola79, Hej Ptynia!

Jestem na początku 14 tygodnia, więc 1/3 ciąży za mną i podobno ma się zacząć teraz najlepszy okres ciąży pod względem samopoczucia i w ogóle! :-D Choć nie mogę narzekać na pierwsze tygodnie - czułam się całkiem w porządku. Oby nie było gorzej.....

Już trochę poszukałam o porodach w Milano - i nie jest tak źle i wydaje się że jest w czym wybrać pod względem miejsca do porodu - trzeba będzie jeszcze poszukać opinii wśród znajomych, koleżanek z pracy i rodziny we włoszech.... ale też wolałabym wybrać jakiś szpital w miarę blisko, bo jak przyjdzie co do czego to jechać na drugi koniec miasta to zrobienie 50 km-70 km, więc bez sensu... No nic, jest czas na zaplanowanei tego, a może wsród Was jest Mama z okolic Milano..... Latem też będzie trzeba zacząć przemeblowania, mamy bilocale tylko, czyli jedna sypialnia, ale całe szczęście b. duża po będzie tego z 35 m2, więc już wymyślilismy wydzielenie części dla dziecka, postawimy taki regał-ściankę i już...trzeba byc zaradnym.... a mieszkanie na większe wymieni się za jakiś czas i tak w dwójkę myślimy o przeniesienei się na Połudnei bardziej i w stronę morza, nie jesteśmy entuzjastami Mediolanu i stylu życia tutaj.
 
jestem dziewczyny ,nie ,nie spie od samego rana,,
znowu mialam turystow,3 raz tych samych,ale powiedzieli ze to ostatni raz,mam nadzieje bo jeszcze troche i by mi sie tu przeprowadzili bez pytania....
ale fajnie mamy nastepnego brzuszka....
pecora nera witaj wsrod nas...my fajne babki..
cucciola co do sniadania,to ja w ogole nie jem ,tylko kawe,pierwszy posilek o 12.30,a moje dzieci to zalezy od dnia,,dzis np latte cereali,nieraz merendina tipi 5 cereali con latte ,dipende...Giulio mleko z butli z kaszka vaniliowa lub cacaowa..
a czy moj maz oglada sie za babkami,nigdy nie zauwazylam aby robil to beszczelnie,a jak nie widze to napewno tak ,ale niech sie patrzy...
fajnie miec ogrod ale faj nie i balkon,mi to sie podobaja wszystkie rozwiazania,kiedys patrzylam za mieszkaniem z ogrodkiem,teraz zas przezucilam sie na mieszkanie z tarasem ale wiekszym metrazowo,bo aby miec i ogrod i wiele metrow to niestety mnie nie stac...
 
Witaj Pecora Nera podoba mi sie Twoj nick:-D pisz co chcesz wiedziec a my postaramy sie pomoc
anija boli mnie glowa i splywa mi wszystko do gardla,
masz racje ogrod to lepsze rozwiazanie niz balkon zwlaszcza ze dba o niego tesc ktory ma pollice verde;-)
Lorenzo juz lepiej chociaz jeszcze czasem kaszle
cucciola my jemy sniadania po wlosku mleko plus biscotti tzn chlopaki ja tylko kawe z mlekiem
 
anika ty sie mi nie wymiguj tylko podaj przepis na to cos zawijane z wczoraj albo choc jak to sie nazywa to sobie znajde przepis...tak myslalam,ze masz turystow,trzymam kciuki...ja tez na kawach jade do 13:-)
 
luczka ja chyba tez mam zatoki,ale mnie glowa czasem boli za to do gardla mi splywa i to jak,musze chyba sie wybrac do lekarza...a robisz aerozol lorenzo?jak tak to pewnie przejdzie za kilka dni...zazdroszcze tescia pollice verde,mi nawet kaktus zwiednie:tak:
 
pecoraneraII Trymestr to faktycznie jest najlepszy zanikaja wszystkie obajwy zlego poczucia z I no ale Ty w miare dobrze I przeszlas dla mnie najgorszy byl III ale to indywidualna sprawa;-)W jakim wieku jestes jezeli moge zapytac??a co do plci juz znacie ??macie jakies upodobania??
My co do sniadanka to tez po wlosku,mala jak narazie na mleczku:tak:
anika cos czuje ,ze w krotce znajdziecie kupca;-)
 
reklama
Mam 35 lat a nie widać jeszcze na USG co będzie - choć bardzo możliwe że na następnej wizycie już się dowiem...ale jakoś podświadomie zakladamy że będzie chłopak, to jednak w zupełności jest nam to obojętne
 
Do góry