reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Anika nie chce zapszac, ale naprawde juz dawno nie bylam w dobrym humorze, wrecz przeciwnie, paromiesieczny dol, bez mozliwosci pogadania i wywnetrzenia sie tu u was, ech. Ale mam nadzieje bylo minelo..
kosmitka i ja sie wyjatkowo ciesze ze na biezaco bede was mogla podczytywac i jakos dnie "spedzac" z wami:-DLece sie ubierac do pracki:)
 
reklama
jestem i ja.moj F.cpraz lepiej sie czuje i rany sie goja.co kilka dni przychodzi pielegniarka na zmiane opatrunkow,teraz bedzie w czwartek.a my dzisiaj caly dzien na dzialce spedzilismy razem ze szwagram ktory zapuscil korzenie unas:szok: i nie ma zamiaru jechac do domu.dobrze mu sie siedzi u nas.dzisiaj znowu upichcil mi obiadek:pasta patate.i nadzialce pomogl mi durzo bo zrobil grzadki do posiania nasion,posial i posadzil co potrzeba bo moj to jeszcze dluuuuuuuuugo sie nie schyli w pol,czeka go jeszcze dobry miesiac zwolnienia i nic nie robienia.
u mnie od 2 dni piekne slonko i wnet 20°stopni ciepelka i cudowne slonko,az chce sie wyjsc z domu na spacer w taka pogode,mam nadzieje ze i u Was tak slonecznie jak i u mnie.
ptynia ciesze sie ze Macko tak dobrze sie sprawuje i nauka samam mu wchodzi do glowki
:-).
 
hej!
spacerujecie dzisiaj? my wrocilismy z basenu pogoda piekna... wiosna az sie zyc chce:-D zmykam na obiad milej niedzieli.
 
Lory auguri od wirtualnej cioci... 20.gif
 
Ostatnia edycja:
luczka wszystkiego najlepszego dla synka!!!
anika to badanie glukozy 2h po wypiciu 75g, nie wiem jakie sa inne... babka nazwala je curva glicemia czy jakos tak

my wczoraj bylismy na imprezie urodzinowej kolegi chlopcow i byl tam taki 1 miesieczny maluszek, jejku, ja to juz zapomnialam, ze takie male to dziecko jest na poczatku... ale juz niedlugo ;-)
a dzis wyslalalam chlopakow na rowery a sama sprobuje ogarnac dom, bo masakra ;-)

anika a wlasnie przyslali nam sami z siebie, tak jak mowilas, te codice fiscale dla dzieci, tym razem wazne do 2017, nie wiem czemu ;-) data wydania to grudzien, wiec juz dawno je powinnismy dostac, tyle ze do nas poczta to zawsze z 2miesiecznym opoznieniem przychodzi, wrrr

pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
kurczak pieczony, nam wlasnie szefowa napisala, zebysmy poczekali z tym wyjazdem do Polski, az zostana ogloszone ofiacjalne terminy interview, ja pier... juz od miesiaca odkladamy ten wyjazd, jak nie to to tamto i teraz pewnie im sie troche zejdzie zanim papiery przejda przez tysiac roznych poziomow na uniwerku, dooopa, a male nie czeka, tylko rosnie ;-)

anika wlasnie, jak dzis Giulio?
anja brrr, badz dzielna, powodzenia!!!
a ja sie wlasnie wczytalam, ze jutro mam gina, niech to, bylam pewna, ze jak zawsze w srode, no to jednak nie bede miec wynikow badan :sorry:
 
Hej hej, my juz po spacerku nad morzem, niby slonko, ale silny wiatr nas wywial. Oby jutro cieplej bylo. Cos mnie ostatnio lamie ale sie nie daje i ratuje domowymi sposobami:-)
Luczka Tanti Auguroni dla twojego dwulatka, jak imprezka, pewnie synek podekscytowany swietem?
Anja odwagi jutro, nie zazdroszcze wcale jutrzejszego dnia, oby poszlo szybko i bezbolesnie cale badanie.
Agatka13 dobrze ze twoj dochodzi do siebie, i ze masz pod reka szwagra co pomoze.
Milego wieczorku wam zycze!
 
reklama
Oczywiscie i ja sie dolaczam do zyczen dla malego solenizanta Lorenzo!:*** jak tam imprezka urodzinowa sie udala??

Dziewczyny pierwsze urodzinki Waszych pociech wyprawialyscie w domu?
buona serata dziewczyny..
moj giulio znowu chory,dwie noce nieprzespane,trzecia na 100%przed nami,caly czas placze i wola mama..
principessina,napisz cos wiecej o sobie..o twoim maluszku...
pinky,ja takie skurccze,nawet b.bolesne mialam od 5 miesiaca..bralam buscopan,ale u ciebie to nic groznego ,malo ci brakuje do porodu..
luczka,strega jak maluszki?
uciekam bo giulio znowu placze
Moj synek Flavio ma 9,5 miesiaca, ale ten czas leciii, wydaje mi sie ze wczoraj bylam na porodowce! :) taki fajny maly smieszek z niego, szkoda tylko ze tak zle sypia, w nocy non stop sie budzi, ah duzo by pisac, w 2gim miesiacu byl operowany i strasznie tez go kolki meczyly, do dzis ma jeszcze bole brzuszka, a teraz jeszcze ida zabki, ciekawe kiedy to sie skonczy...

hej!
spacerujecie dzisiaj? my wrocilismy z basenu pogoda piekna... wiosna az sie zyc chce:-D zmykam na obiad milej niedzieli.
a i owszem spacerowalismy, tylko szkoda ze maz sie rozchorowal, ale spotkalam sie z psiapsiolka i jej corunia i poszlysmy na plaze:-)

Dzis moj szkrabik nie chcial obiadku, ale cyca to i owszem, przeciez nie odmowi! Dziewczyny do kiedy karmilyscie? u mnie pomalu robi sie uciazliwe to karmienia w nocy, pozatym strasznie schudlam, nie wiem czy to tez od karmienia? wygladam jak kosciotrup:(

Planujecie juz wakacje z Waszymi pociechami i druga polowka?:-D
 
Do góry