reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

reklama
sicil :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)ogromny uscisk dla Ciebie i Julcia, ale sie cieszymy, ze sie odezwalas i jeszcze bardziej, ze Julcio dzielnie rosnie :-) nasz zuch :-) trzymamy kciuki, zeby obylo sie bez operacji, a jak bedzie konieczna to tak jak mowisz, wszystko bedzie ok!

jej ale mnie ucieszylas, siedze i smieje sie do kompa ;-)
cudowne wiesci na wieczor:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-).usiski przesyla takze moj F.:-):-):-):-):-)
 
witam dziewczynki w listopadowy dzien...wiatrzycho ,czarno i buro...
ale nas nasza sil podniosla na duchu,niiezmiernie sie ucieszylam czytajac jej poscik...
napewno droga przed nimi dluga,ale juz z gorki i to najwazniejsze...
dzis wieczorkeim jedziemy na pizze do znajomych do torino,jutro swieto wiec mozna pospac dluzej..
a co do jutrzejszego swieta to nie wiem jeszcze co zadecydujemy,jak nie bedzie padac to moi tescie jada na dzialke,beda tez bracia maxa,ma byc glril i inne gady...
ale nie wiem czy tak bardzo mi sie chce ganiac za giulio caly dzien,..zobaczymy...
wolalabym wykorzystac dzien w ktorym jest tez mojm m. w domu i poszukac jakis mebli itp...
 
Hej dziewczyny dzieki za czas, mi go brakuje jak i energii przy dzidzi!Zapomnialam dodac, ze ja jestem z wlochem i mam tesciòw za sciana taaak taraz fajna sprawa...ale jak widze w nich tesciowa lub soistre mojego.To wlasnie jak teraz szykuje sie do WYJSCIA aby nie oszalec.Jestescie kochane.LOGA RZADZI LIGA RADZI LIGA NIGDY CIEE NIE ZDRADZI:-)Lece w strone slonca!
 
Dzien Dobry chociaz i u nas przeponuro:eek:poza tym i samopoczucie marne:-(tak jak to w zyciu corcia zarazila mamcie i dwie prychaja i kichaja:tak:
ooo widze ,ze odezwala sie nasza neo mammina:yes:pieknie rosnij rosnij maluszku bo my tutaj chcemy Ciebie z mamusia;-)
no wlasnie dziewczynki jakie macie plany na jutro??
no i wstawac spioszki pobudka:oo2:
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny...
no to nam sil poprawila samopoczucie:-)anika ty ja musisz czesciej wywolywac,to bedziemy czesciej cos wiedziec:-):-)
u nas tez jakos tak pochmurno pewnie bedzie padac...
my jutro pewnie pojedziemy do znajomych na pogaduchy...no chyba,ze sie cos zmieni bo z dziecmi to nigdy nie wiadomo...
anika a jakie meble chcesz kupic?
dziewczyny a wy gdzie?
 
Anika73 pisze:
zyta udalo sie i tym razem,wywolalam sillllllllllllllllllllll....
Anika73 naprawde ty to masz cos w sobie;-):-)
Anika73 pisze:
witam dziewczynki w listopadowy dzien...wiatrzycho ,czarno i buro...

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
u nas tez listopad:-D:-D:-D
Anika73 pisze:
ale nas nasza sil podniosla na duchu,niiezmiernie sie ucieszylam czytajac jej poscik...

Ja tez ogromnie siu ucieszylam z tego posta,zaraz czlowiek jest tak pozytywnie nastawiony do zycia,ach co wchodze na bb to z nadzieja ze cos sicilpol napisze:tak:oczywiscie trzymamay kciuki za same dobre wiesci:yes:
Anika73 pisze:
jutro swieto wiec mozna pospac dluzej..

jakie jest jutro swieto?????????:shocked2:
Anika73 pisze:
wolalabym wykorzystac dzien w ktorym jest tez mojm m. w domu i poszukac jakis mebli itp...
Przyjemna sprawa,szukanie mebli,fajnie...;-):tak:

dziewczyny gdzie wy jestescie?????????

 
czesc dziewczyny,
cucciola no to walczcie razem z tymi kaszelkami! zdrowka!
moje chlopaki tez od wczoraj pokasluja, mnie troche gardlo rano bolalo, ale teraz juz lepiej, moze sie rozejdzie po kosciach...

u nas swiecilo od rana sloneczko, ale juz sie chmurzy, ale jest cieplo :-) jutro to raczej bedziemy sprzatac, bo w czwartek przyjezdzaja znajomi
milego dnia :-)
 
Dzien dobry wszystkim, choc nie wiem czy taki dobry, zawierucha i deszcz od rana, zmokliśmy strasznie z mackiem rano w drodze do szkoły. Oby niczym się to zmoknięcie nie skończyło. Wczoraj byłam na wywiadówce, same komplementy, mój synek uczy się super, jest bravissimo, jedyne co mogły jakoś zarzucić to że czasem w trakcie zajęć się "zawiesza":-D. Ech, taki urok filozofa:-)
Na nic nie mam ochoty, a tu cos na jutro trzeba przygotowac. Chcielibysmy jutro wykorzystac dzien wolny i gdzies jechac, pozwiedzac. Oby sie udalo.
 
reklama
czesc dziewczyny,
cucciola no to walczcie razem z tymi kaszelkami! zdrowka!
moje chlopaki tez od wczoraj pokasluja, mnie troche gardlo rano bolalo, ale teraz juz lepiej, moze sie rozejdzie po kosciach...

u nas swiecilo od rana sloneczko, ale juz sie chmurzy, ale jest cieplo :-) jutro to raczej bedziemy sprzatac, bo w czwartek przyjezdzaja znajomi
milego dnia :-)
no to jutro chlopaki do roboty a mama odpoczywa;-)oby i Wam przeszlo!!!ojj z ta pogoda od jutra ponoc ciepla wiosna:-)
 
Do góry