reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Super kosmitko:-) najwazniejsze, ze jest ok!
Ja jak bylam w ciazy to do samego konca nie wiedzielismy plci, nie chcielismy znac wczesniej, ja oczywiscie czulam, ze bedzie chlopczyk, moja mama, mowila, ze dziewczynka, tesciowa tez, ale instynkt matczyny sie nie pomylil. Wyprawke robilam w kolorach neutralnych :-). Pamietam, ze przed wjazdem na sale operacyjna, pielegniarka stwierdzila, ze bedzie dziewczynka.....wyszedl Patryk:-D.
u nas tez teraz wyszlo sloneczko a niebo dochodzi do blekitnego koloru:tak:.
 
reklama
strega tak, termin mam 17-19 maj, dokladnie taki sam jak w poprzednich ciazach :-)
ale z tym zgraniem sezonowym to nie takie proste, ja przy Mikolaju zakladalam, ze bedzie chodzil w ubrankach Antosia, ale nie wyszlo, bo Antek jest dobrze zbudowany, w gornych centylach, a Mikolaj kruszyna, ledwo lapie sie na najnizszy ;-)
a nop to teraz bedziesz miec trzeciego synaka i moze wbije sie pomiedzy ..troche wezmie z jednego brata a troszke drugiego i moze z ubranek cos powybiera po braciach .-))))
 
@kosmitko gratuluje:tak:byc moze bedzie trzeci chlopiec,pisze tak,a co mi bede obstawiac jak twoi rodzice;-):-)moze usg sie pomylilo???poczekajmy jeszcze troche,a przynajmniej do usg polowkowego:tak:a tak na serio wazne jest aby bylo zdrowe;-):tak:
Alez u nas pogoda brrrr,dobijajaca...:-p
 
kosmitka..no to bedzie Alex!!!
mi powiedzieli przy oby dwoch ciazach na polowkowym,ze beda chlopaciary..w ciazy z Ale ,do polowkowego miala byc dziewczynka...
niby zagrozenie powodzia przeszlo,cale szczescie!!!
szkoly jutro otwarte (Ale nie za bardzo zadowolony),ale caly czas leje .
dorotka pisz cos..jak sie czujesz?
ptynia juz chyba ruszyla,no pogody to leprzej nie mogla sobie wybrac,a dzis na kolacje arrosto con purea di patate...
jutro rano przyjedzie do mnie kolazanka polka,ktorta ma termin na 6 grudnia,powiem jej o forum ,to moze sie zapisze,wiem ze strasznie jej sie nudzi,to przynajmniej bedzie miala zajecie
zyta,eve, agatka,ivi,luczka... :-)(mam nadzieje ze wymienilam wszystkie, te nie wymienione wyzej)
 
U mnie tez dzisiaj purea di patate, rosolek i miesko z rosolku:-), moj uwielbia ziemniaki, maly przepada za rosolem, wiem wszyscy zadowoleni:-).
A deszcz jak padal tak pada, okolo poludnia troche sie rozjasnilo, ale nie trwalo to za dlugo, cale szczescie Anika, ze was ominela powodz. To twoja kolezanka Mikolajka bedzie miala :-), moja kuzynka w ubieglym roku urodzila 6 grudnia, mial byc Mateusz a zostal Mikolaj:-D.
Milego wieczoru wszystkim
 
Jestem kochane, wpadlam na chwilke bo ciekawa bylam co sie u was dzieje.. Zlapalam sie na fakcie, ze mi sie za Wami teskni :tak: Na razie probuje ogarnac nowa sytuacje, opanowac laktacje, bolace sutki i przeczekac ten cholerny bol krocza ktory w zaden sposob nie pozwala mi siedziec, wiec wlasnie pisze do was na stojaco..:zawstydzona/y: Doczytalam sie ze kosmitka odkryla siusiaczka, no i najwazniejsza rzecz - przeziernosc i cala reszta ok, a to najwazniejsze!! Gratuluje!! :-)
Witam sie z wszystkimi nowymi dziewczynami, buziaki dla reszty dziewczyn, juz wkrotce zaczne nadrabiac, obiecuje :tak::tak:
 
bentornata ivi,napisz ile wazyla giulietta i jaka byla dluga ,
jeszcze raz gratulacje..
teraz najblizsza porodu dorota(jezeli jeszcze do nas napisze)a potem nasza kosmitka,chyba ze w miedzy czasie dolaczy do nas jakas zaciazona mamuska
 
reklama
kosmitka najwazniejsze ze wszystko ok malucha, gratuluje synka chlopaki gora:-D ivi fajnie ze tu zajrzalas:-) a jak malutka? widzialam zdjecie jest slicznaaaa... ja chcem coreczke!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry