reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

reklama
luczka no nie, znow, to przez ten link, sorry dziewczyny
...do tego samochodu jest taki srubokret, ktorym sie odkreca i przykreca kola i klape silnika ma otwierana i silnik wyjmowany, bajer ;-) ale to mozesz odlozyc na chwile pozniej...
a ja, dzieki ze pytasz, czuje sie dobrze, wyglada na to, ze nudnosci minely, mam nadzieje, ze bezpowrotnie :-)
ciesze sie, ze Lorenzo tez lepiej, moje dzieciaki dzis troche marudne, mam nadzieje, ze nic ich nie bierze...
Pozdrawiam!
 
witam sie i ja.po wczorajszym dniu w pracy jestem cala polamana,nawet nie wiem kiedy zasnelam ogladajac film w ramionach mojego meza:zawstydzona/y:,padlam jak kawkwa.a po poludniu bylismy na weselu i fajnie sie bawilismy.a jutro od nowa polsko ludowa..............na 8.30 w pracy.
jak tak czytam o waszych problemach z pap testem to az nie moge uwierzyc.do mnie przychodzi list z asl ze tego i tego dnia mam sie stawic na okreslona godzine do consultorium na badanie i o nic sie nie musze martwic.polozna pobiera material,a jest tego naprawde sporo i sama wysyla do laboratorium i po 10 dniach dostaje wynik poczta do domu.
u mnie ciag dalszy ladnej pogody,wczoraj troszke popadalo ale to nie bylo jakies oberwanie chmury i pozniej wyszlo slonko.zycze milej niedzieli wszystkim.my wykorzystamy ze nie pada i zaraz jedziemy do Perugi na Fiera dei morti.dzis ostatni dzien i liczymy ze bedzie taniej niz pierwszego dnia.
 
Witajcie!
widze, ze jestesmy wsrod mlodych konstruktorow:-), my tez z tych co na lego wydajemy kasiorke:tak:, ale przynajmniej sa dobrze wydane, szczerze mowiac Patryk od dobrych kilku miesiecy zaczal tak na calego budowac, wczesniej to je wyjmowal, pobawil sie chwilke i zostawil a teraz to non stop siedzi w klockach. Oczywiscie wyciaga wszystko na srodek dywanu i wzbogaca salon:rofl2:. W jego pokuju, jak twierdzi nie wychodzi mu tak dobrze:cool2:.Tak na marginesie to ja tez bardzo lubie te zabawy!!
Luczka jak Lorenco? u nas lepiej, choc dalej z noska sie leje, ale co zrobic, tak pewnie bedzie do wiosny, taka hustaweczka...
Mam pytanie do dziewczyn z Rzymu, czy byla ktoras z was z dzieciaczkami w museum Explora, a jesli tak to czy warto tam isc indywidualnie, ot tak samemu z dziecmi czy trzeba isc z grupa.
Pozdrawiam
 
witam nocna pora..ogladam telewizje..bo u nas tez powodz...
dzis przyszedl mi popoludniu msm ze jutro u nas szkoly zamkniete...
cale szczescie,ale szczerze wam powiem, ze rozmawialam z moim mezem godzine przed msm-em, ze jak tak dalej bedzie lalo to do szkoly Ale nie wysle..
my mieszkamy okolo 800 -1000mt od rzeki,ale nie duza,nawet jak wyleje to nie powinna do nas dotrzec,procz tego mieszkamy na 2 pierze..
w torino pozamykali juz mosty na po,ewakuowali kilka blokow,speriamo ze na tym sie skonczy..
nigdzie dzis nie bylismy,w domku caly dzien,strach gdziekolwiek bylo isc..:szok:
do jutra dziewczynki...ciaoo
 
anika kurcze to nie ciekawie:-( melduj sie nam tu czesto co u Was bo bedziemy sie martwic.

kosmitka no to macie niezla kolecje:-D ale u Ciebie na 2 chlopcow, chyba wiekszosc dzieci lubi bawic sie Lego jak zapytalam moich siostrzencow co chca dostac od Mikolaja to powiedzieli ze klocki a tez ich maja sporo:-D mam nadzieje ze dla Lorenca tez sie spodoba,
ten link nie dziala al znalazlam po kodzie i fajny ten samochod z srubokretem ale masz racje troche poczekam jak zacznie bardziej kumac:-D teraz wezmiemy mu chyba farme.

Ptynia zapomnialam Ci napisac ze ja mam rodzine w Bialymstoku.
Kiedy wyjezdzacie do Toskanii?

eve dzieki ze pytasz, Lorenzo juz lepiej chociaz dzisiaj w nocy kaszlal szczekajaco chyba pojde zaraz do pediatry niech go oslucha

agatka mam nadzieje ze wypoczelas przez wekkend? jak babcia

ivi wracaj do nas:-)

Ale dzisiaj wstretna pogoda, moj maz wzial sobie wolne i mielismy zamiar jechac na zakupy i chyba nic z tego nie wyjdzie:angry:dziecko chore, zimno jak ch... nie chce sie nosa zdomu wychylac.
Czy ja juz wam mowilam ze nie lubie poniedzialku:-D?
Milego tygodnia dziewczyny
 
ezeli ktoras z was bedzie miala zamiar wybrac sie do liguri to polecam te miasteczka,.

Anika ...ja ligurie poznalam na samym pèocztku mojego pobytu we wloszech ..jeszcze jak bylam na stypendium w Alessandrii...na pierwszy rzut poszlao Portofino..pozniej jak przyjechalam tu na stale to przy pierwszej okazji zaliiczylam Cinque Terre i oklice. przed urodzeniem Mateusza wrocilam tam z moim Valentino...bo az wstyd sie przyznac ale chlop z Lombardii i nie widzilam Cinque Terre a mial wtedy 35lat.
w przyszlym roku mialam zabrac wlasnie rodzicow w te okolice

witam nocna pora..ogladam telewizje..bo u nas tez powodz...
dzis przyszedl mi popoludniu msm ze jutro u nas szkoly zamkniete...
cale szczescie,ale szczerze wam powiem, ze rozmawialam z moim mezem godzine przed msm-em, ze jak tak dalej bedzie lalo to do szkoly Ale nie wysle..
my mieszkamy okolo 800 -1000mt od rzeki,ale nie duza,nawet jak wyleje to nie powinna do nas dotrzec,procz tego mieszkamy na 2 pierze..
w torino pozamykali juz mosty na po,ewakuowali kilka blokow,speriamo ze na tym sie skonczy..
nigdzie dzis nie bylismy,w domku caly dzien,strach gdziekolwiek bylo isc..:szok:
do jutra dziewczynki...ciaoo
no u Was tez tam nieciekawie...mam nadzieje, ze przestanie padac szybko ..wczesniej niz przed sroda....jak wskazuja prognozy
Trzymajcie sie tam dzielnie
 
witam sie i ja poniedzialkowo:rofl2:
Anika co ty spac nie mozesz???nocny marek z ciebie?chociaz ja tez lubie posiedziec sobie dluzej jak moje dziecie spi...
czyli jak piszesz raczej was nie zaleje?ale informuj nas o sytuacji...
zaraz mi sie przypominaja powodzie w Polsce,okropnosc...
Dziewczyny tak was czytam o tych klockach lego i dopiero teraz doszlam ze ja mam tylko coreczke:tak:i Ivi:tak:ja poprostu nie w temacie...U nas owszem wszystko by chciala,ale do momentu przyjscia do mieszkania,a potem sobie to lezy pieknie na dywanie...czyli lalki,zamki,ksiezniczki...itp....A teraz myslimy co przyniesie Mikolaj:blink:acha i moze na Swieta pojedziemy do Polski:happy2:chociaz nic pewnego:-p
U nas tez wczoraj padalo byly zabawy w domu,odwiedzili nas znajomi z coreczkoa wiec wszystkie lale,ubranka poszly w ruch...Dzisiaj okropnie wilgotno ale bez deszczu.
Ivi co u ciebie???????????odezwij sie!!!!!!!!!
Milego tygodnia zycze!!!
 
Witajcie, ja tez z tych co "nie lubie poniedzialku":no:, a szczegolnie jeszcze jak tak pada i pada!!
Anika mam nadzieje, ze ominie was powodz, wlasnie w tv mowia o sytuacji w Torino, no nieciekawie...Ja tez mam w pamieci powodzie w Polsce, ta z ubieglego roku, i te poprzednie, tragedia.
Pogoda kocia wiec idealna zeby wyprasowac caly stos ciuszkow:tak:.
Zelazko w ruch i do pracy!
Ptynia pewnie juz w drodze?!
 
reklama
Kosmitka ...no to super...moge sie juz pokusic o gratulacje siusiaka? :-))))
u mnie tez w 12 tyg pani dr wypatrzyej chlopca niz dziewczynke i chlopcem zostal do konca .-)))
 
Do góry