reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Ja to bym se wolała rzygnąć raz, a porządnie i mieć spokój :-D A tak to się męczę całymi dniami i wpierdzielam tonę landrynek i wszystkiego co mam pod ręką, bo jak ruszam buzią to mnie nie mdli :-)

Hehe. Dokładnie :-D Chociaz w domu to pol biedy,najgorzej jak mnie łapało w samochodzie.. Hahah.do tej pory mam torbę wypchaną reklamówkami...
 
reklama
Isis, to może gumę żuj? Mnie to oszczędziło, więc nie wiem, co doradzić :-(
---------
Cud się stał pewnego razu! Mąż popołudniu wrócił z pracy, zjadł obiadek (jak zwykle zachwalał - a zwykły schaboszczak) i szybko bez marudzenia pomaszerował załatwiać sprawy (do mnie po pracy po zaświadczenie - obiecał, że załatwi, co bym sama nie musiała się fatygować i dokończyć zakupy - te cięższe rzeczy). Długo go nie ma - myślę, co jest grane? A tu wchodzi do domu z kwiatami :szok: "Jedna róża dla Ciebie i druga dla Mikołaja" :szok: Myślę sobie - czyta w myślach (bo już ostatnio tak mi jakoś brakowało jego spontanicznych romantycznych akcji; a 2 - może to za tę akcję pokurczakową, tak na przeprosiny) - i już się cieszę. A on z wielkim uśmiechem na buzi wyciąga z reklamówki PAD-a! Kupił sobie do gier... No i wyszło, że kwiatka dostałam, żebym nie krzyczała. Na dodatek z całej listy zakupów kupił tylko butelkę coli, o reszcie zapomniał. Załamka... I pytanie: śmiać się, czy płakać?
 
MamaTrójki mi tez wlasnie pasuje po 11. Ja mam wizyte dopiero 21 grudnia. Chodze do ziebaclinic bo po przejsciach w przychodni na ul. Racławickiej powiedzialam dziekuje. Baba na ul. Racławickiej wredna jak cholera. Mój chlopak bardzo chcial wejsc ze mna na piersza wizyte a ta mu trzasneła drzwiami doslownie przed nosem i krzykneła " NIEEEE!!!" potem w gabinecie ryczala na mnie po co do niej przyszlam jak jestem zameldowana w Chrzanowie a nie w Katowicach i reszte wizyty byla taka nie mila ze mialam ochote wyjsc z placzem. Nawet mnie nie zbadala .. nie potwierdzila ciązy tylko wyslala na usg nawet nie wiem gdzie bo nie powiedziala. Chyba widzi ze nie jestem z Katowic i nie wiem gdzie co jest...
też chodzę do zięba clinic i też mam wizytę 21grudnia:-) chodzisz do pani zięby tak ? zadowolona jesteś ??
 
hehe palindromea mi tam się śmiać z tego zachciało, jak przeczytałam :D
Dziewczyny mam pytanko... zapinacie pasy jadąc autem? Trzeba to robić czy nie? Jezdze codziennie i się zastanawiam ... z Wiki raz zapinalam raz nie, ale teraz jak zapinam to tak dziwnie uciskaja mi brzuchol :crazy:
 
Dziewczyny, witam.

Byłam dzisiaj na usg - widziałam moje szczęści i bijące serduszko. Lekarz powiedział, że bardzo ładnie i mocno bije :)
Ale to co jest niepokojące to, to, że mam rozwarstwienie kosmówki o wym.11x4mm. I nie wiem - czy mam się tego bać bardzo, czy tylko trochę... W środę "gruntowna" wizyta u dr....
 
ja chodzę do dr.Wrześniewskiego do Epione na piotrowickiej:-Djestem zadowolona;) ja mam jedną zasade do kobiet ginekologów nie chodze;)

Powiedz mi gdze chodziłaś do LO bo mój maż moze cię znać -po niku domyślam się ze jesteś od nas rok starsza on pochodzi z starej ligoty ja z Mikołowa;) zameldowani u teściów a mamy mieszkanie pod Mikołowem nad mimi rodzicami;)
 
mama_wiki - ja też rzygam jak kot. Mam dosyć. Cały przełyk podrażniony - a miało już być lepiej :-:)-:)-(. Codziennie pawik ok. 18-19 godz. - jak w zegarku.
Co do pasów to raz zapinam a raz nie, ale jak zapinam to mi brzuch uciska, więc od teraz nie będę już zapinać. Jednak wiem, że zgodnie z przepisami ciężarne muszą się też stosować do zapinania pasów.


Isis - mi porządne 'rzygnięcie' (sorki za wyrażenie) przynosi ulgę na 10 minut po czym mdłości wracają, przy tym boli gardło, przełyk, żołądek... może jednak lepiej, że nie wymiotujesz.

ariena - na rozwarstwienie kosmówki przypuszczam, że przepiszą leki podtrzymujące i leżenie. Wyleżysz i będzie ok.
 
Ostatnia edycja:
anbas tak mi przykro kochana,wiem,ze latwo powiedziec gorzej to przezyc,wiem co czujesz w ubieglym roku przechodzilam przez to samo,wiem jednak,ze czas leczy rany,glowa do gory.
natis,korba szybciutko poczulas ruch,tez bym juz chciala :-D
do bolow glowy tez sie moge dolonczyc,tylko moje bole zwiazen sa ze skokiem cisnienie,jak boli to wzrasta,szok
Ja dzis od samego rana do znajomej pojechalam,ma mala coreczke(trzecia zreszta),mala ma 2 miesiace i jest przecudna,rany jak szybko mozna zapomniec jak takie malenstwo jest slodkie i cudowne.Do tej pory moja mala 6 letnie corka byla ciagle moim malym malenstwe ale teraz widze,ze to juz jest pannica :-).
Pozniej maly spacerek i szybki obiadek,lekcje z mala i do przychodni po kolejny druk na zwolnienie jak co poniedzialek zreszta.
Ja dopiero kolejne usg i wizyte w szpitalu mam 15 stycznia,bo tutaj niestety tak czesto nie kontroluja ciazy i dlatego ciagle sie wacham czy jeszcze przed swietami nie udac sie samej dla swietego spokoju na usg prywatnie.
Mykam dziewczyny moje polozyc mala spac bo jeszcze mi buszuje po lozku.
Pozdrowienia
 
reklama
Do góry