reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

dzięki
ale tam od razu zdolna - jak mi nie wychodziło z ciążą, w pracy zaczęło się sypać, a miałam dość ślęczenia przy kompie to zaczęłam się bawić, a siora namówiła mnie żeby to wystawiać - i tak z różnym skutkiem próbuję zarobić na włóćzkę ;-)
 
reklama
Witam:-)
Dziewczyny współczuje, ból głowy to nic przyjemnego:(

fioletowa
zazdroszczę niezwykłych umiejętności! sama chciałam się kiedyś nauczyć... ale jak zwykle na chęciach się skończyło. Może jak pójdę już na L4 i będę miała więcej czasu to coś się zmieni.

AAAALLLLLEEEEE się cieszę!!! Wczoraj sprawiłam Tacie najlepszy prezent urodzinowy z możliwych. Ja się dowiedział, że zostanie dziadkiem to aż łezkę uronił... nie sądziłam, że tak się przejmie!! nawet moja Mama nie okazała takiej radości... Wieści szybko się rozniosły i dzisiaj już nawet kuzyn z Niemiec dzwonić z gratulacjami... tak się cieszył jakby to on miał zostać ojcem:D teraz jeszcze musimy powiedzieć rodzinie Pięknego, mojej babci i u mnie w pracy.. ale pracę i babcię przetrzymam do świąt chyba:p

Ogólnie niedziela mija mi leniwie... Widziałam się dziś z przyjaciółką (jest w 21tc), ma już taki fajny brzuszek!!!

ok idę poszkubać trochę śledzików:)

KiSSek :)
 
Witam niedzielnie:-) Ciężko Was nadrobić od piątku..
Wczoraj to jak zwykle cały dzień sprzątania , obiad no i jakieś ciasto upiec, więc dzień minął szybko.
Dzisiaj więcej luzu.
Piękne i wzruszające historie opisałyście.
Bartuś coś zaczął mieć stan podgorączkowy, pokasłuje trochę, ale od tygodnia ma katar i nic mu przechodziło, podawałam mu Pneumolan. Pewnie nie zdał egzaminu, albo coś załapał w przedszkolu.
Jutro zostawię go w domu, przyjedzie do niego ciocia.
Jaki już szczęśliwy ,ze nie idzie jutro do przedszkola.
Ja się czuje dobrze, powoli minęły mi mdłości. Wkraczam jutro w II trymestr-nareszcie!
Miłego wieczoru i spokojnej nocki.
 
Witajcie kobietki :-)
Mi dzisiaj rozwali chyba głowę, od wczoraj boli i boli , łyknęłam teraz Apap , mam nadzieję , że pomoże. Wycisnęłam sobie sok z 2kg pomarańczy , już drugi dzień mam takie ciśnienie na sok , że masakra, dobrze , że w biedrysi promocja na pomarańcze:tak: Na obiedzie byliśmy u rodziców- ( żeberka i kluski śląskie ) uwielbiam:-)

Fioletowa Ty to masz talent kochana :tak: Piękne rzeczy :rofl2:
 
Fioletowa, fajne to. Ja nigdy nie miałam zdolności plastyczno - manualnych. Ale mnie zmotywowałaś - czas wyjąć gitarę i skomponować coś dla Maluszka, jakąś kołysankę, czy cuś. Już widzę minę Aro...
 
reklama
Do góry