reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

reklama
ailatan1987 - bardzo mi przykro kochana :( Ale głowa do góry, na pewno będzie dobrze i już niebawem będziesz tuliła następnego dzidziusia. Na pocieszenie opowiem Ci historię mojego kolegi. Hmmm Jego żona była w ciąży, w szóstym miesiącu, kontrola i okazało się, że dzidziusiowi przestało bić serduszko :( Potem następna ciążą, która nie przetrwała. A teraz co ?? Mają dwóch cudownych chłopaków, rok po roku, i są chyba najszczęśliwszymi rodzicami na świcie. U Ciebie będzie tak, że następna ciąża będzie prawidłowa i urodzisz wymarzonego dzidziusia. Uwierz mi, w pracy mówią na mnie czarownica, bo ja kraczę, a Tobie chcę wykrakać waśni następne maleństwo !
Jakaś taka rozbita ostatnio jestem ehhh ... Miłego dnia kochane
 
hura moje moje dziecko jest już płodem :-D nareszcie wyczekiwany 12 tydz :-)
dziewczyny myslicie że jak zapisałabym się na usg w 15 tyg to już będzie widoczna płeć tak troche pewniej niż 50 % na zwykłym usg czy lepiej się wybrać na 3D tak bardzo bym chciała na świeta już wiedzieć co będzie :sorry2:

Rany, dopiero, jak czytałam Ciebie to do mnie dotarło - jeszcze 6 dni i II trymestrze witaj :szok: No i się popłakałam...
 
Ostatnia edycja:
Anngro - witaj w czerwcówkach ! :)
Ines, no właśnie boję się tych rozmiarów. Generalnie noszę S ( 36 )i tak patrze, że wszystkie S 36 mają obwód bioder ok 100 cm a ja kurczaki mam 92. I teraz zastanawiam się czy kupić XS czy S. normalnie kupiłabym XS ale nie wiem jak będą leżeć na rosnącym brzuchu. Gdybym to ja pamiętała jakie kupowałam w poprzedniej ciąży.
Chyba zaryzykuje i kupię te mniejsze ale takie ze sztruksu elastycznego, coby mogły się rozciągnąć, a potem jeansy to będę już wiedziała .....
Ale mam dylematy :D:D:D

Dowiedziałam się przed chwilą, że młody został zaproszony do kolegi na urodziny - kolejny prezent do kupienia w Grudniu już 4 dodatkowy prezent nie licząc Mikołaja i i Gwiazdora ....
 
ailatan1987 - bardzo mi przykro kochana :( Ale głowa do góry, na pewno będzie dobrze i już niebawem będziesz tuliła następnego dzidziusia. Na pocieszenie opowiem Ci historię mojego kolegi. Hmmm Jego żona była w ciąży, w szóstym miesiącu, kontrola i okazało się, że dzidziusiowi przestało bić serduszko :( Potem następna ciążą, która nie przetrwała. A teraz co ?? Mają dwóch cudownych chłopaków, rok po roku, i są chyba najszczęśliwszymi rodzicami na świcie. U Ciebie będzie tak, że następna ciąża będzie prawidłowa i urodzisz wymarzonego dzidziusia. Uwierz mi, w pracy mówią na mnie czarownica, bo ja kraczę, a Tobie chcę wykrakać waśni następne maleństwo !
Jakaś taka rozbita ostatnio jestem ehhh ... Miłego dnia kochane

No to ją zaczaruj - byle skutecznie :happy: Moja bratowa też przymusowo rodziła w 7 miesiącu, bo serce przestało bić. A za rok, dokładnie tego samego dnia (11 grudnia) urodziła córę - zdrowiutką, wesolutką, z motorkiem w pupie.
 
reklama
Jestem zdziwiona, że w UK gorzej podchodzą do ciężarnych niż w Polsce. Fakt ciąża to nie choroba ale również czasem coś dolega. Zbadanie na dole to raczej podstawa a i badania we wczesnej ciaąy też są ważne . Większość z nas ma dopalacze progesteronu - bez niego to pewnie połowa naszych ciąż skończyłaby się fatalnie ( również i moja ). A myślałam, że w Polsce jest kiepsko.

Właśnie jestem już w domku i robię obiadek - właściwie odgrzewam wczorajsze devolaje :D

Włączyłam dziś laptopa w domku bo zaczęłam jeszcze w biurze patrzeć na spodnie i chyba zaryzykuje i kupię bo spodobały mi się sztruksowe - a sztruks to się rozciągać trochę będzie i może ładnie się ułożą.
Podsyłam linka RURKI CIĄŻOWE SZTRUKS rozm. S (2794145294) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Z alergią tak tak jak u mamy Wikusi - ja jako dziecko byłam na wszystko uczulona oprócz siana - zupełnie na wszystko, grzyby, pierze wszystkie sierści ( kotów to dotykać nie moglam ), wszystkie pyłki, nabawiłam się astmy. Od czasów dojrzewania przeszło mi. Fakt wcześniej byłam odczulana i na prochach jechałam. Teraz to mam w tym momencie 5 kotów - długowłosych , wszystkie śpią z nami i nic mi nie jest :) (4 koty to młode i sprzedaje je, zostanie mi tylko jeden - takie wyjaśnienie żebyście się nie przeraziły :-D )

Zaraz zrobię fotkę mojej dzidzi w 3d i wrzucę w odpowiedni wątek - w końcu :)
Fotka dzidzi super :) Taki malutki człowieczek :) A spodnie fajne, ja już jedne kupilam od tego sprzedającego i nie bylo problemów. Teraz może skusze się właśnie na te co podałaś?...
Witam Was,
niestety ze złymi wieściami :(
Wczoraj nie mogłam w ogóle usnąć, o 1:30 jeszcze nie spałam, przeniosłam się w ogóle do drugiego pokoju na łóżko, żeby mojego J nie budzić, bo się kręciłam ;/ W sumie może spałam z godzinę ;/ O 6:00 rano poszłam do łazienki i już poczułam, że mi coś leci, (odkąd mam plamienia to zawsze noszę wkładkę) i patrze, a tam krew i jak załatwiłam się to wyleciało dużo krwi i jeszcze skrzepy :/ Rozryczałam się i obudziłam mojego J. Ale pogadaliśmy, on już wstał do pracy, a ja usnęłam jeszcze. Obudziłam się o 9:00, ale bałam się wstać z łóżka, bo bałam się krwawienia :( O 10 poszłam do łazienki i znowu ze mnie wyleciało :( J. wrócił szybko z pracy i pojechaliśmy do szpitala. Naczekaliśmy się, ale przyjęli nas. Gin mnie zbadała, zrobiła USG i niestety nie ma już akcji serca :( W ogóle przyszła druga Pani doktor i obie stwierdziły, że dziwny kształt ma zarodek, że nawet po kształcie widać, że na pewno były jakieś wady i że to jest po prostu selekcja naturalna, natura wie co ma robić i pozbywa się wadliwych zarodków sama w początkach ciąż. Oprócz tego była bardzo mała różnica pomiędzy wielkością zarodka a pęcherzyka, nie miał się jak rozwijać :/ Wtedy to do mnie nie docierało co się dzieje, nawet się nie odzywałam, miałam tylko łzy w oczach. Mój J, powiedział, że jeszcze poczekamy na wizytę, którą mamy umówioną w środę, niech potwierdzi to ta nasza gin, bo jakos im nie wierzy. Jeżeli się potwierdzi to w środę na wieczór mam iść do szpitala na podanie mi jakichś leków na wywołanie poronienia :(
Wracając tak ryczałam, że nie mogłam powiedzieć słowa :( Mama do mnie dzwoniła to i ona płakała i ja, nie mogłyśmy nic powiedzieć :( W końcu w domu już się trochę uspokoiłam i mama i siostry i mój J mnie pocieszali. Że tak musiało być, że nie wiadomo co to za wady były i dobrze się stało, dobrze, że jeszcze w tych pierwszych tygodniach. I mają rację. Ale na pewno jeszcze sobie poryczę :( Koleżanka mnie pocieszała, że na pewno jeszcze będziemy mieli dzidzię. I powiedziała, że ona tez miałaby siostrę, nie wiedziałam o tym wcześniej. Okazało się, że jej mama urodziła i żyła jeszcze dzidzia kilka miesięcy, ale podczas snu umarła :( Takiego czegoś to bym nie przeżyła :(

Także dziewczyny, opuszczam Was niestety :( I życzę Wam pięknych synków i córeczek i nudnych ciąż! :) Fajnie się z Wami pisało :)

Wkurzam się tylko na to, że gówniary 16letnie wpadają, palą, piją, ukrywają ciążę, a rodzą zdrowe dzieci :( A my wszystko zrobiliśmy co mogliśmy, ale się niestety nie udało :(
Bardzo mi przykro że was to spotkało, ale tak jak napisalas... selekcja naturalna. Kiedyś tutaj na którymś watku przeczytałam coś pięknego.. dzieci nie odchodza tylko zmieniają swoją date przyjścia na świat...

hura moje moje dziecko jest już płodem :-D nareszcie wyczekiwany 12 tydz :-) tez juz muszę się zapisać do fryzjera bo odrosty na pół głowy myślę teraz troszkę przyciemnić bo na blondach zaraz odrosty widać a nie chce za często farbować
dziewczyny myslicie że jak zapisałabym się na usg w 15 tyg to już będzie widoczna płeć tak troche pewniej niż 50 % na zwykłym usg czy lepiej się wybrać na 3D tak bardzo bym chciała na świeta już wiedzieć co będzie :sorry2:
Ja ide na wizytę prawie w 16tc, fakt gin mówil że bez usg... ale głowice pewnie przyłozy zeby zobaczyc serduszko więc poproszę zeby ''zjechał'' i zobaczył czy coś dynda czy nie ;D Moze moze uda mi się wiedzieć co tam jest przed usg polówkowym
Hej dziewczyny,
gratuluje wam przede wszystkich tych pieknych ciaz i maluszkow.
ja mialam byc lipcowka, ale z ostatniego usg wyszlo 29/06-13, wiec mam zamiar do was troche zagladac i sie udzielac :-) mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swojego grona:-)
Witaj :)


Ja od wczoraj zre się z P... tak mnie wnerwia że masakra. Dzisiaj od rana wytoczyłam mu wojne, albo to moje hormony albo jego :D
 
Do góry