reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Chcialabym sie zajac grafika i projektowac różne rzeczy. Glownie chcialabym sie zajac sklepem internetowym i sprzedawac np. Grafiki na sciane dla dzieci. No ale dookola tyle tego i moj brak wiary w siebie podcina mi skrzydła niestety ..
 
reklama
Ankaka
Myślę ze pomysł świetny. Masz rację dużo tego Ale wszędzie to samo. Musialabys wymyśleć wzory, które powalaja i idą z modą. Takie które rodziców w zachwyt by wprawily.
 
Mam pare pomyslow, ale wydają mi sie za slabe w porownaniu do tego co mozna znalezc na rynku.. tworzenie prezentacji i materialow i grafiki to tak na prawde to co chcialabym robic. Odkrylam to w tej pracy tylko, ze w niej sie nie rozwine bo to robie dodatkowo. :)
 
Ja na razie próbuje ogarnac program, wiec nic zaawansowanego nie mam tylko takie banalne wzory.
 

Załączniki

  • 1423398998295.jpg
    1423398998295.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 46
  • 1423399008571.jpg
    1423399008571.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 46
  • 1423399020680.jpg
    1423399020680.jpg
    8,6 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Do góry