reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam, dzs w troszke lepszyszm nastroj, ale to pewnie ze dospalam. Tymek obudzil sie o 6 ale po 7 bylk tak marudny, ze dostal jesc(w nocy zjadl ale tylko 60 ml) i zasnal, i tak pospalismy do praktyczni teraz (u nas przed 9 )

Tymek spal od 19 ,do 2:24 wiec ladnie wreszcie pospal :-)

O 6 byla akacja kupa -znowu rzadka, sluzowata - i oczywiscie prz zmianie pieluchy juz pod koniec musial sie zasiurac, wiec przebieralam.Patrze a tam zewro spiochow (mamy roziamr 6-9) ale one nie sa rowne i z tymch mniejszych mialam tylko rampersika. Wyglada smiesznie bo rozpisnany na klacie do polowy :-)

Aaaaaa i wczoraj dowiedzialam, sie , ze zona kuzyna jest w ciazy !!!!!! i rodzi kiedy ???? w CZERWCU :-):-):-)

RObaczku - -ciesze sie, ze sie odzywasz :tak:

Kinia - -tak mi mama podpowiedziala, jak byly tylko tetrowe pieluchy do ratowala sie jak mogla, a moze i nam sie uda chociaz kupke lapac , jak nie cala to i tak wiekszosc . Jak Laura sie czuje ?? jak naczyniak wyglada ???

MatkaEwa - -jak na razie Tymson sie podnosi, ale jak sie czolga to tez podgina nozki wiec czekam :tak:

Smile - kubeczek zamowiony :-p

Dmuchawcu - -gratki zabka, ja nadl wygladam :sorry:

Przez to wasze wazenie/mierzenie, az wlazlam na wage dzis . I jestem w szoku bo ni wiadomo kiedy spadly mi 2 kg :-) wiec przy wzroscie 164/5 waze teraz 56,5 :-D Czyli jeszcze troszke i bede jak przed ciaza...ale i tak juz tragedi nie ma :-)
 
reklama
:-) Córeczka Rubika też Helenka. Ale szczerze-mam to w nosie:-D

Dziewczyny,od porodu mam strasznie tłsta cerę i włosy, pryszczole mi wysykują jakbym 15lat miała- masakra. Włosy myję co dwa dni bo codziennie mycie powoduje, że rano są ok, a po południu już tragedia:-( Boniu, boniu, kiedy to minie i czy w ogóle minie? Bo ja nie, to ja zachodze w ciążę!!!!!!:-D
 
Wenusjanka - no ja podobnych gabarytów :sorry: 170 / 88 kg :cool:. Masakra !!!! Po głodówce też mam podobny styl jedzeniowy do Ciebie :tak: i też chudłam zazwyczaj tyle ile chciałam bez jojo :tak:. Tylko zabrać się trzeba za siebie :tak:
Dmuchawcu - myślę , ze ciąza poprawi Ci cerę :tak::-):-D
 
Wenusjanka - asle kg chudlas !!!! podziwam !!!! (nie ze duzo wazylas, tylko, ze tak duzo spadalo ! :-p)

DMuchawcu - -genialny plan :D u mnie wlosy tez co drugi dzien, choc i codzinnie moglabym myc, ale nie chce przyzywczajac. U mnie z kolei zaskornikow od gorma... walcze walcze i nic
 
Mikoto no coś Ty, taka dieta to najprostsza z możliwych, właściwie jesz co chcesz, tylko mniej i krócej :) bez pieczywa da się żyć:p

Robaczku jak fajnie Cię tu widzieć... !!! buziak!

Kingusia ja z taką wagą jak Ty czułabym się świetnie!!! współczuję kolejnej ciężkiej nocki, spróbuj przespać się w ciągu dnia!

Dmuchawcu gratuluję jedyneczki!!! super! powodzenia w ćwiczeniach i diecie :))) Jesteś szczupła a chcesz być bardzo szczupła:))) trzymam kciuki!
co do cery i włosów to u mnie to samo :( na szczęście włosy nie wypadają mi już tak bardzo jak np 2 miesiące temu, także liczę, że wkrótce wszystko wróci do normalności :p

Teri no proszę czyli idziemy łeb w łeb wagowo:) z tym, że Ty zawsze ważyłaś 55/56 a dla mnie zejście poniżej 60 będzie ogromnym sukcesem, bo dawno mi się to nie udało :/ co do diety to proszę info. Sama jeszcze jej nie zamawiałam bo póki karmię nie jest zalecane, pije tylko ten koktajl, opinie o diecie są na prawdę dobre.
ehhh ta Daria mnie zadziwia:) ja Franka też uczę robić papa, ale narazie sama mu ruszam rączką;)

Bona w takim razie kciuki zaciskam za zrzucenie wagi :D

Gosiak to gratulacje dla kolejnej czerwcówki :) mam nadzieję, że kubeczek spodoba się Tymkowi:) ale ja Ci zazdroszczę takiej wagi... i tego, że tak sama spada:D

Wenusjanka wiem właśnie, że takie odżywianie najlepiej i najbardziej skuteczne, ale ja 5 posiłków nie dałabym rady... nawet małych :/ i z tego co wiem, posiłki mniej więcej o tej samej porze... niewykonalne :( faktycznie zrzuciłaś bardzo dużo!

My po śniadaniu, Franek zjadł parówkę i kromkę z masłem :))) ale mi przy tym nabałaganił :p
Pogoda zapowiada się piękna a więc dzisiaj znowu spacerujemy :D

Pora skoczyć po kawkę!
Franek pozdrawia ciotki ze swojego nowego łóżeczka :)
IMG_0755.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0755.jpg
    IMG_0755.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 73
Cześć Kobietki!

Niestety znów jestem na czarnej liście, przepraszam...

Ale ostatnio jakoś weny brak na cokolwiek.
Nowy rok zaczęłam jelitówką, męczyło mnie długo, na szczęście tylko mnie.
Aktualnie nienajlepiej jest też w naszym małżeństwie, tzn. niby wszystko ok, ale zaczynają się znów grania... mam tego serdecznie dosyć i nie wiem czy dam radę dłużej się na to godzić. Szczerze - nie sądzę... do tego każda rozmowa, a raczej próba rozmowy na ten temat ze strony Darka powoduje u mnie złość, kłótnie, itd... Zaczynam się zastanawiać nad radykalniejszymi krokami. Dziwne, bo teoretycznie bardzo się kochamy, a w praktyce nie umiem już akceptować jego pasji. A każde granie okraszać kłótnią???... tak się nie da, każdy ma swoje granice. Czasem się zastanawiam czy nie lepiej teraz się rozstać, kiedy się kochamy, szanujemy, mamy cudowne wspomnienia... bo później będzie znacznie gorzej...

Przepraszam za smęcenie, ale jakiegoś strasznego doła załapałam...

Poza tym, wszystko dobrze. Lena szybko wyzdrowiała, leki, które lekarka mi poleciła poczyniły dosłownie cuda. W 2 dni Lenka wyzdrowiała.
Poza tym moja żaba od tygodnia nauczyła się sama stawać, teraz to jej najlepsza zabawa. Stoi wszędzie gdzie się tylko doczołga. Nie wiem czy to normalne, Natka znacznie później wszystko robiła. Dziwnie też układa lewą stópkę, jakoś tak nienaturalnie ją przekrzywia. Od razu zapala mi się światełko z niedorozwiniętym stawem biodrowym przy urodzeniu i potem nagłym ozdrowieniem na kontroli, gdzie lekarz stwierdził, że jest idealnie, nawet kontroli nie zalecił... mam nadzieję, że lekarz się nie pomylił...

Przepraszam, że tylko o sobie, przepraszam za smęcenie...
Nie nadrobiłam Was, nadrobię później i odpiszę. Muszę lecieć dalej do pracy.
buziaki!
 
Jak ładnie Franio juz stoi !!!
Ja mam 163/4 i waze 68 kg, dla mnie 58 do 60 to marzenie :)

Jak długo w lodówce może być otwarte mleko słodzone zagęszczone?
 
Ostatnia edycja:
Smile - -Franiu slicznie stoi i lozedczko ma piekne :) ps super tapeta

Natisku
- kurcze, nie lubie czytac takich postow. Kochana mam nadzieje, ze dojdziecie jednak do porozumienia i nie potrzebne bedzie rozstanie. Moze jak tak postawiz sprawe to i Darek sie opamieta. Ja wiem, ze pasja, nie chcesz jej zabijac, ale ti chodzi o rodzine jednak. Ciesze sie, ze Lenka szybko wyzdrowiala i pieknie staje
 
Cześć Kochane widzę że całe bb się odchudza:-D:-D:-D ja na szczęście nie tym razem, myślę ze dla mnie najbardziej zgubne było kiedy w wieku 18-20 lat spędzałam wieczory z M. przy piwku/drinku-tłustym na bazie mleka skondensowanego a do tego chipsy i sery pleśniowe a teraz tego nie ma wiec waga ok.

Wiecie co mojej Ninie wyskoczyła alergia- główny podejrzany jajo, teraz mamy to wyleczyć i za 3 tyg. podać jej znowu żółtko i obserwować. Kurde jeszcze z Ewką na badaniach nie byłam bo ona cała w suchych plackach a teraz Ninka też zaczyna się w to bawić:wściekła/y:

natis- co Ty piszesz rozstanie? mam nadzieje ze to chandra a nie tak na serio. Ale wieże ze problemy z tym graniem potrafią byc niby ok. a w pewnym momencie bomba wybucha i dostrzegasz jak to Ci przeszkadza. Szkoda że Darek tego nie rozumie. Ale czy to aż takie złe zeby o rozstaniu myśleć? Ciężko tak o tym pisać bo wiem że to nigdy nie jest jedna sprawa a cała masa rożnych zdarzeń

Smile
- mieszkałaś w stanach? jak długo? zwiedziłaś coś? Prawda bariera językowa jest do pokonania bardzo szybko zwłaszcza jak się tam mieszka ale jak dla mnie to niewyobrażalne mieszkac tak daleko. Franek pięknie stoi tak sztywno.

gosia- cieszę się ze już nieco lepszy humor masz:-D

wenusjanka- o jakiej przyczepce na rower myślałaś?

dmuchawcu- ja mam taki problem z włosami że strasznie wypadają nie dość że mam liche to mała Nina też robi swoje i wyrywa garściami.

Bona- 2500 ty chyba jeszcze nie tak duzo przy takim wypadku, ja ostatnio tylko parę małych napraw a tu 1800 kurcze wszystkie oszczędności znowu poszły

Kingusia,Teri -
a nie macie szans na kredyt, tak wynajmować to masakra spłacać komuś mieszkanie...

Kurcze Ninę obudził kaszel coś mi się to nie podoba:szok:
 
reklama
Dzika - -kurcze a moze i u nas winne zoltko ??? buziak w krostka dzis jakby mniej ale od 2 dni je tylko mleko i owoce. ALe za pierwszym razem nie widzialam, a moze nie zwrocilam uwagi....dzis dostanie rosolek z kurczakiem z bobovity..zobaczymy bo jeszcze podejrzewam seler i pietruche

Zdrowka dla dziewczynek


CO do kredytow...rzeczywisice kiepsko tak wynajmowac, bo za te same pieniadze splacalibyscie swoje mieszkanko. Tu jakos inaczej jest bo oni nie odmawiaja kredytow wogole. Z tego co wiem, daja zawsze wiadomo adekwatnie do zarobkow....tez sie zastanawiamy na sprzedaza mieszkania i myslelis my co dalej i wychodzi na to , ze niewiele drozej wychodzi splacanie raty...co bedzie zobaczymy
 
Do góry