reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

I ja witam w Wigilijny poranek :) u nas zapach mieska a nie rybki dzis :D tu na Wigilie sie je baraninę a nie karpia :) zupełnie inne zwyczaje, zawsze jak tu jestesmy na Boże Narodzenie to brak mi polskich wigilijnych specjałów. Ale tez jest fajnie, choc tak inaczej :)

w Wigilie Bożego Narodzenia jeszcze raz chciałaby życzyć Wam kochane przyjaciółki wszelkich pomyślności i łask bożych w nadchodzącym Nowym Roku. Oby każdy dzień przynosił Wam nowa dawkę szczęścia wraz z porannym uśmiechem Waszych dzieci, abyście potrafiły cieszyć sie każda chwila macierzyństwa, a wszelkie troski i zmartwienia szybko odchodziły w niepamięć! Dzieki, ze jesteście!:tak:
 
reklama
Witam wszystkich, którzy mają chwilkę. By zajrzeć na bb :)

Robaczku z Ciebie tez.niezła torpeda!;-) ach,czekam na zdjęcia choinki :-D

Gosia rozumiem. Cie doskonale.wczoraj. Mój wraca z miasta, dzwoni i mów. Żebym mu herbatę z cytryną zrobiła. A ja wczoraj chciałam ducha wyzionac o_O

Bona :-*<3

Anusiakanusia nie wiedziałam że maj. Taka tradycje :-o

Przepraszam za błędy ale pisze w mojego gwiazdkow. Prezentu ;-) trochę mi.zajmę zanim.poznam co.i.jak. Do później :-*
 
z okazji naszych drugich wspólnych Świąt Bożego Narodzenia

Najserdeczniejsze życzenia:
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,
A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten,
co właśnie mija.
Tobie
i całej Twojej rodzinie życzy Madzia z rodzinką :-)


w ogóle nie czuję klimatu świąt, w domu zero przygotować poza smażeniem łososia, bo my karpia nie jemy. idziemy do teściów "na gotowe" i mam mieszane uczucia, bo to moja "ukochana" teściowa.. zobaczymy, nie nastawiam się :-) niby mamy posprzątane i jakieś ozdóbki świąteczne stoją, ale to nie jest to.. nie wiem, o co chodzi :baffled:
Mateusza wirus już opuszcza, szaleje z kolegą, apetyt powoli wraca. mąż też trochę lepiej, ale jest sino blady :sorry2: modlę się o Tymcia, żeby go to ominęło!
i o naszego Wiktorka też, serce mnie boli, jak sobie pomyślę o jego cierpieniu i o Dorotce. z niecierpliwością czekam na dobre wieści!
no i od Izy też - sio do domku :*

podziwiam Was za to, ile zrobiłyście, przygotowałyście - ukłon :*
 
Cześć kochane, pisałam w niedziele że nie wiem czy z wszystkim zdążę a jak o 17 wstała Ewka to wiedziałam ze napewno nie.

Młoda dostała wysokiej gorączki 38,6, katar, w poniedziałek mieliśmy iśc do lekarza po maść na alergię a poszliśmy w innej sprawie. Ja też kicham, smarkam, gorączkuje a noce to masakra Ewa spać nie może i mama z nią wyglądam jam zombi. Bogu dzięki Ninka narazie zdrowa.

Nina sprawiła mi wczoraj wielki prezent bo zaczęła sie sama obracać:-D:-D:-D i to odrazu w obie strony jak by to robiła od zawsze.

Dziewczyny i ja wam życzę wszystkiego o czym piszecie tylko podwójnie:-):-):-)

Uciekam smarkać nosa jak to mówi Ewka, Spokojnych i zdrowych Świat Wam życzę i dziękuje ze jesteście.
 
Kochane chciałam Wam wszystkim życzyć spokojnych i radosnych Świąt w ciepłej, rodzinnej atmosferze.... cieszę się, że jesteście i to już drugie święta razem.

Korzystam z okazji, że mąż wyszedł z małym na spacer, ja mam do dokończenia karpatkę i zmyć podłogę w kuchni no i wtedy już będę się kąpać i siedzieć i pachnieć do kolacji :-)
 
Moje Drogie Czerwcóweczki

Z okazji nadchodzących Świąt życzymy Wam wszelkiej pomyślności i spokojnych, radosnych chwil spędzonych z najbliższymi


Fotor1224143159.jpg
 

Załączniki

  • Fotor1224143159.jpg
    Fotor1224143159.jpg
    40 KB · Wyświetleń: 25
I jak tam Kochane? Objadłyście się? Ja muszę się przyznać, że ledwo się ruszam po kolacji wigilijnej :-D

Jutro z samego rana jedziemy do Teściowej, więc nie będzie mnie na bb (Mikotku- to wiadomość dla Ciebie, żebym nie trafiła na czarną listę :-D:-D:-D)

Udanych Świąt!!!
 
HO HO HO HOOOO
czy wszyscy byli grzeczni nie było żadnej rózgi pod choinka :-D

Bona oj tak kochana ja też ledwo oddycham z przejedzenia leżymy z moim na łóżku jak te wieloryby z brzuchami do góry :-D:zawstydzona/y:Daria tez rozwalona jak żaba :-D siedziała przy stole w swoim krzesełku i przez całą kolacje była bardzo grzeczna dostała makaron więc miała zajęcie wciągała buzią aż sie jej uszy trzęsły no i opłatek zjadła calutki tylko warczała żeby czasem jej nie zabrać :-D
ja sie nie kładę do spania bo idziemy z Dawidem na pasterkę a spać mi sie nie chce jak na razie to dobrze młody tez dzielnie czeka bo koniecznie chce ze mna iść hih pamiętam jak ja byłam taka mała to też tak czekałam na pasterkę żeby iść a jak raz mama mnie nie chciała brać bo było zimno miałam może z 6 lat to jak wyszli z moimi siostrami to ja myk szybciutko kurtkę buty na piżamke i leciałam za nimi i nie było mowy o wróceniu się do domu :-D

mam nadzieję że wszyscy spędzili miło ten czas świąteczny przy stole
szkoda tylko naszych szpitalnych dzieciątek
biedna Iza tak ją wzieło :-( dobrze że z Wiktorkiem juz tak dobrze jednak nasze modlitwy zostały wysłuchane i stal się cud !!!

WESOŁYCH ŚWIAT !!
 
DSC01895.jpgI nasza choineczka strojona przez Seweryna :)

Wigilia miła, udana :) Prezenty ucieszyły wszystkich :)
Miły dzionek :):)

Życzę Wam kchane, aby każdy dzień był piękny, aby zawsze świeciła Wam Gwiazda Betlejemska, która pokaże prawdziwą drogę. Życzę zdrowia, aby choróbska omijały, Dorotko, Wiktorku, Izuś, Gabrysio - szybkiego powrotu w zdrowiu do domku !!!!!

Cieszę się, że jesteśmy w niezmienionym składzie już drugie święta.... :):):):):)
 

Załączniki

  • DSC01895.jpg
    DSC01895.jpg
    40 KB · Wyświetleń: 21
  • DSC01895.jpg
    DSC01895.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 41
reklama
No jak na święta przystało cisza i pustki tu :)
I dobrze, cieszmy się bliskimi :)
Moi w łóżku jeszcze - cała trójca :) Oglądają kacze opowieści a ja musiałam wypić kawę - a nigdzie tak dobrze nie smakuje jak na bb :)

W salonie mam prawdziwy zapach świąt - pięknie pachnąca choinka i zapach kawy :):)

My dziś siedzimy w domku, obiecałam Sewerynowi, że będziemy cały dzień się bawić :) Obiadek przygotowany więc po za rutynowym odkurzeniem salonu nic nie będę robić :)

Życze Wam kochane przecudnego dnia !!!!
 
Do góry