reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
MatkEwa działa suszarka nadal super :tak:

teri moja kondycja leż leży i kwiczy ale nie poddaje się :tak: u Was jeszcze kulki? Wszystkiego najlepszego dla Dawida! U nas moda na kino... no i gratuluję ciepłej wody ;-)

Mikotku bólu głowy sioooo precz!

Palin mąż w domu taaaaaa... już zdążył niby w żartach powiedzieć, że on dzieckiem od 16tej się zajmie tak jakby z pracy wrócił :confused2:

gosia zdolna zdolna bo ja nawet nie próbuję szydełka do rąk brać.. nie ma sensu ;-) będą foty będą jak tylko ex mi aparat przywiezie

Korba to super, że wycieczka udana i miłego spacerku

Chłopcy baraszkują na podłodze, uwielbiam tan chichot wiecie :sorry:
 
Robaczku – taaaakkkk !!! Lol już trzecią noc przespał od 21 do 5 rano J i co prawda o tej 5 włączyło mu się gadanie to i tak zaraz poziewał i zasnął dalej J Katarek o dziwo przeszedł – on w ogole dziwny z tymi katarami, ale to dobrze J Bardziej się boje spazmów Tosi bo to i ona szczepiona będzie dziś (o kciuki o 14 żebram). Co do mnie hmmm no goni mnie dalej :/ Ale i tak jest lepiej niż wczoraj. Najgorzej jest rano – ło matko umieram wtedy L Hmmm nawet nie wiesz jak się cieszę, że się u Was normuje J Byłaś trochę takim moim guru cycowym i jesteś dalej J owacje na stojąco Ci się należą za wygraną wojnę o karmienie J I najlepsze życzenia dla mojego kochanego Hubinia !! a ! i dalej nie mogę przeżałować ze to Warszawa a nie Kraków :p

Korba
– masz od nas zakaz jedzenia orzeszków. Ja wiem, że są pyszne, smakowicie wygladaja, alenie funduj już sobie kochana takich atrakcji nocnych :*

Justa
– udanych zakupów ! pochwal się Ikeiowskimi zdobyczami później (uwielbiam Ikeę)

Palin
– szerokiej drogi, i wracajcie do nas spowrotem J bo jak to Mikoto stwierdziła, zbuntowany bez Ciebie to nie zbuntowany :p

Teri
– ufff jak dobrze, że awaria usunięta, teraz się grzejcie kochani jak najwięcej J a kąpieli w wannie zazdroszczę, jeszcze ponadgodzinnej – zlituj się nade mną :p ja mam tylko prysznic :p

MatkaEwa
– kochana ja myślałam,że Ty pytasz o takie kaszki co się robi gotowce. Ale gapa ze mnie. Kaszkę mannę Lolinkowi gotuję i dodaję do marchewki czy jabłuszka J Lubi bardzo i mlaska, hmm zresztą czego on nie lubi …. Wiem ! kiedy się kończy jedzenie :p

Natis
- :* wreszcie jesteś ! Nawet nie wiesz jak się cieszę że „wpadłaś”, bo tęsknimy tu za Tobą przeogromnie ! Fajnie, że opiekunka się fajna trafiła J Odrabiaj zaległości i wracaj do nas J

Wenusjanka
– o i Lol ma odruch szczypawca :p ale tak jak Felini Sary, bardziej woli łapac za włosy … te z karku, czyli tam gdzie najbardziej boli :/

Wisieńka
– jak gęsina smakowała Porcelanowej cioci ??

Gosia
– taka zdolna a taka skromna fiu fiu :D

Morenka
– Gabi zezuje mówisz :D hahaha już sobie to wyobrażam, tego zezola tymi ciemnymi oczętami :D a zaplatanie rączek jest boskie i jeszcze to zdziwienie i odgłos „ o!” Lol nie posiadł jeszcze umiejętności łapania za stopy hmmm za ciężko mu dupiorka podnieść :p

Sara
– jak dobrze, że to tylko 150 a nie 300 czy więcej. I będą zdjęcia i będą zdjęcia jupi :D wiecie :D uwielbiam Was wszystkich zdjęcia oglądać J

Dmuchawcu
– Ty chyba dobę jakoś wydłużasz i nie chcesz zdradzić sposobu na to … pszczoły ? szydełkowanie ? bb ? fb ?? kochana zdradz proszę sposób ! Jak Ty to robisz – no bo chyba jednak trochę śpisz co ?

No to teraz krótko o nas – zacznę od przechwlanaek – już pisałam na fb
Uwaga :
Jak składałam łózko to stwierdziłam –a odkurzę ! i jak zaczęłam odkurzać to Lol w łóżeczku zasnął – SAM! I tak wytarłam kurze, odkurzyłam całe mieszkanie. Zdążyłam na spokojnie wziąć prysznic bez wybiegania w pospiechu z zapieniona głową/nogą/ręką, nawet maskę na włosy nałożyłam i dokładnie spłukałam :D jak wyszłam to i śniadanie zdążyłam przygotować :D co prawda zjedzenie w ciszy mi nie było dane ale i tak gest mojego dziecka doceniam ponad wszystko :p

PS - Pobiłam rekord ??:D
Przypominam o prośbie dotyczącej kciuków o 14 ! Pa kochane !
 
Ostatnia edycja:
sara w tej kulkolandii oprócz kulek jest takie pomieszczenie dla starszaków i tam sa rózne gry a najlepsza jest taka ze na tv z kontrolerem ruchu no i pracownicy dobieraja atrakcje urodzinowe do wieku dzieci na tarzanie w kulkach sa juz za duzi za rok z daria bede chodzic bo to pod nosem mamy ;-)

korba bidulko mam nadzieje ze juz lepiej

i tyle bo daria siedzi mi na kolanach i strasznie chce pisac i szczypie mni z nerwów bo jej nie daje buzka
 
Miałam poodpisywać wszystkim ale przeczytałam o śnie Robaczka i popłakałam się... normalnie siedzę i rycze. Kochana jak ja marze o tym żeby Twój sen się sprawdził... :-(

Pisałam już właśnie na fb że tak mnie rwie blizna po cc że nie mogę chodzić :-( biore od miesiąca Yaz. Podobno takie super ekstra a ja się ciulowo po nich czuje :dry: będę się musiała wybrać znowu do gina tylko nie wiem kiedy :eek:

Laurunia zjadła pół słoiczka zupki jarzynowej i zapiła to 120ml mleka czyli swoją normalną porcją. Nadrabia chyba nockę...
 
przeczytałam co naskrobałyście od rana, ale nie zakodowałam.. jesteśmy po wizycie w poradni rehabilitacyjnej

dobrze, że Tymcio śpi na balkonie, to mam chwilę na łzy :-(

wkleję to, co pisałam na fb (na więcej nie mam siły)

siedzę i ryczę!! diagnoza: wzmożone napięcie mięśniowe z asymetrią na prawą stronę ćwiczenia 5 x dziennie po 5 powtórzeń za 2 tyg kontrola a rehabilitacja dopiero od 20 stycznia neurologiczna kontrola nie jest wymagana, jeśli zauważymy po 2 tyg poprawę, bo takie dzieci są niespokojne, płaczliwe, krzykliwe, często się budzą - wszystko pasuje siedzę i ryczę!!


 
Hej dziewczyny ja tylko na chwilkę :)
Jeżeli chodzi o link do bluzy to kurcze brata sie nie doproszę także piszcie do nich na fb https://www.facebook.com/groups/576106492430193/651904931517015/?notif_t=group_activity
Tam jest zdjęcie tej bluzy i to chyba szyła Kasia Rubik (znajoma mojego brata).
Gosiu- jak będziesz u nich zamawiać to powiedz żeby doszyli przednie kieszenie, bo ja nie mam kieszeni :crazy: i żałuję ale w końcu to prezent:-)
Teraz to na tyle muszę uciekać do mojego cycopijka :*
 
reklama
madzia nie płacz,sama zobaczysz jak szybko bedzie poprawa po cwiczeniach.My tez musimy małą ćwiczyć,nie wychodzi nam to,nie mamy cierpliwosci i sumienia jej tak dręczyć,bo nie lubi tego,ale mimo wszystko z czasem ona sama robi postępy.Też wiele rzeczy mnie u niej martwi,jak ją wezmę czasami na ręce to chwieje się jakby dopiero uczyła się sztywno trzymac głowę,a za chwilę jest juz ok.Na brzuszku raz dalej wyciaga rączki po zabawki innym razem jest spięta i trzyma rączki pod klatką,a to źle. Nadal lubi patrzec przez prawe ramie i nadal też trzymana odgina głowę do tyłu. Fizjoterapeutka powiedziała,ze źle nie jest,że wizyta u neurologa i panikowanie jest zbędnę,moja była pediatra stwierdziła,ze mam olac cwiczenia,ze dzieci same z tego wychodzą.
Ja sama juz nie mam nerwów latac po lekarz i dociekac trafnej diagnozy-moja mała pochrapuje a laryngolog powiedziała,ze to moze tak być,ze wszystko jest ok...Nie wiem czy to możliwe,zeby dopiero od 3 tyg miała wiotkość krtani,bo z tym to chyba dzieci się rodzą...Czasami też jakby miała nadmiar sliny albo resztki pokarmu w gardle i nieźle charczy...To wszystko juz mnie tak wkur...Matki chcą dla dziecka nieba uchylić,martwią się nawet błahostką,chodzą po lekarzach,pytają a tam cisza...zero konkretów,no chyba,ze za wizytę płaciłabym każdemu po 200zł to może coś więcej bym usłyszała...
 
Do góry