reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam dziś z rana

Mąż ma wolne, więc trochę zajął się maluszkiem. Ja w między czasie mogę
szybko posprzątać i potem uciekamy na zakupy.

natis dobrze, że ze skóra Lenki już coraz lepiej. No i fajnie, że trafiliście na fajną opiekunkę.

mikoto pracusiu kiedy TY to wszystko robisz, ja w ciągu dnia cieszę się jak zrobie spokojnie obiad no i poodkurzam a z resztą jest gorzej. Maluszka już nie mogę za długo zostawić na macie bo po chwili jest na brzuszku i marudzi. Też poszukuje jakiegoś pojemnika na zabawki Filipa bo jest ich coraz więcej, dziś chyba znowu do IKEA zawitam, może coś mi się spodoba.

gosiak_85 widzę, że też już jesteś wdrożona w szydełkowanie, pochwal się potem swoim dziełem. Oczywiście kciuki zaciśnięte za męża rozmowę &&&

dmuchawiec podłączam się do pytania Palindromea kiedy Ty sypiasz?

Palindromea u nas też listopad to miesiąc w rozjazdach, jutro jedziemy z FILIPKIEM na sesję zdjęciową, w niedziele wybieramy się do rodziny, potem chce odwiedzić koleżanki no i myślę, że spotkamy się z ROBACZKIEM i KORBĄ.

Morena88 mała wygimnastykowana, u nas jeszcze Filip nie jest zainteresowany swoimi stopami.

Kingusia91 gratuluje super nocki, my mieliśmy dwie pobudki na mleczko ( czyli podobnie jak u natis, pobudka o 7) . Kurcze niech ten ból brzucha już przejdzie.

Korba32 może faktycznie za ciężko było z tymi orzeszkami, tulę ciężkiej nocki
 
reklama
Witam z poranną kawą :)
Nocka jak zwykle jedno karmienie.
Kupka z ranka była wodnista ale prawie bez śluzu. Teraz śpi.

Anula
wylukałam, że Loluś ślicznie ( odpukać ) zaczął przesypiać nocki :) Super :) Dałaś mu coś innego niż cyca ? Jak katarek ? Mam nadzieję, ze zaszczepią dziś Karolka. A jak Ty się czujesz ?

Justa, to rozgrzeszona :) Ale jak będziesz przejeżdżała przez Żukowo to wiesz gdzie mieszasz :) A może razem z Korbą zrobimy sobie takie mini spotkanko ? Co Wy na to ? My już dużo lepiej się czujemy i mam nadzieję, że pożegnaliśmy choróbska.

Sklabka, raz jeszcze , bluza super i ślicznie wyglądacie tak razem :) Uwielbiam chuścioszki :) a i spacer w deszczu nie jest kłopotliwy.

Korba
tulę, współczuję nocki, mam nadzieję, że to orzeszki a nie rota. Zosia też do siadania się bierze :) Hubi na razie spokojnie, jescze się nie dzwiga ale położyłam go w huśtawce i klęczałam przy nim, nie zapięłam go w pasy a on turlu i wyturlał się z huśtawki... No byłam i go złapałam. Oczywiście gdybym nie była to byłby w pasach :)

Natisku, kiedy Ty odpoczniesz ? Jesteś jedna taka nie za wielka a tyle na głowie :( Mam nadzieję, że klientka trochę wyluzuje by Ci więcej stresu nie przysparzać. A Lenka zacznie jeść, może czuje Twoje zabieganie, stres i trudniej jej jest nowe rzeczy akceptować ? Dobrze, że zadowolona jesteś z opiekunki, to ważne. Ja o Tobie też myślę i z każdą moją łzą czułam co przechodziłaś - byłaś nieustannie w moich myślach...
O Lenka, zaraz siadać zacznie ! No tak zaraz ma pół roczku, chyba Malibu z tej okazji wypiję :)

Mikotko, uczę się od mistrzyni w odpisywaniu - ale i tak mi do Ciebie daleko. Nie upiększam tak wesoło emotkami :) Dziękuję za Twoje słowa :* Wiem, nie ważne czym sie karmi ważne by ponad wszystko kochać malucha. Natomiast jestem prze-szczęśliwa, że udało się wrócić do cyca . Niskie PH miała Zosia. Co do ochraniacza to ja mam tylko ten na pół łóżeczka i raz już Hubiś nóżkę włożył między szczebelki i skończyło się płaczem :( Życzę bys szybciutko się dziś z obowiązkami uwinęła i powitała mężusia nie zmęczona !

Dmuchawcu, szydelko szydełkiem ale nockę to może poświęć na wypoczynek ????

Palin, ach, ten Aro, żadnego wyczucia, ciekawe jak on by wyszydełkował choćby podkładke ....:D

Morena fajnie tak się ogląda jak dzieciaczek rozczula się nad rączkami i nóżkami :) Pamiętam to jak Seweryn tak robił, Hubiś zaczyna ale jeszcze to nie to. On przez to że tyle wciaż śpi trochę spóźnia się z umiejętnościami. Już się przyzwyczaiłam i wyczułam jego tępo.

Kingusia
, jak źle się czujesz to chyba lepiej będzie jak zostaniesz w domu. A jakie tabletki bierzesz ? Ta Laura taka drobniutka a tak ślicznie śpi. Śniła mi się dziś lub wczoraj, że całkowicie znamię jej zniknęło, nic nie było !!!!

Marcelinoowa
no witaj !!!! Jak za starych ciążowych dobrych czasów tu :)

Gosiaku,
cieszę sięz dobrej nocki i mocno trzymam kciuki za męża . A czapeczek nigdy nie za wiele :)

Też wybieram się na zakupy, W Fashion Hause ( sklep outlet ) jest promocja wszystko za 50 % i w tesco zabawki 50 % więc trochę chcę polatać, w końcu okazja :)
A jutro na 80 % jedziemy do stolicy :)

Siadam powystawiać fv i zmykam na zakupy :)
 
No dzień dobry :-). Ale tu ruch od ranka samego , aż miło dołączyć :tak:
Jaś śpi w łóżku :tak: i myślę sobie co teraz robić hmmm- pranie ? sprzątanie ? może ciasto upiec ? a tam kawka i bb na początek :-p:sorry:. Pewnie zaraz się obudzi i nie zrobię nic :sorry:.
Kingusia - grzeczna Laura w końcu daje mamusi odespać te wszystkie noce nieprzespane :tak:
Robaczku - Widzę , ze wraca hiperaktywność i pozytywne nastawienie :-) Jak to dobrze mieć zdrowe dzieci ....:tak:
Dmuchawcu - pewnie odsypiasz nocne szydełkowanie :sorry:. Ale co robią Pszczółki ????.....
Korba - orzesz !!! To Ci orzechy niedobre !!!
Natis - fajnie , że jesteś .
Wenusjanka - Izka szczypie a Jasio drapie . Już mu obcinam te pazurki co drugi dzień , a zawsze jakiś zadzior się znajdzie. Mówisz , że święta za pasem ??? Kurde , chyba czas porządki robić w chatce ....
 
Ostatnia edycja:
Justa - oto czapeczka, jeszcze bez uszek i nausznikow, bo juz pozno bylo, dokoncze pozniej :p 2013-11-07 23.12.20.jpg

czapa jest brazowo kremowa

Robaczku - masz racje czapy bedziemy wymieniac nawet codziennie :p
 

Załączniki

  • 2013-11-07 23.12.20.jpg
    2013-11-07 23.12.20.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 30
Mikotek jak mój post poszedł na rekord to Twój od razu do księgi Guinesa :-D a ja wczoraj na niego czekałam i czekałam... aż zasnęłam ale teraz się nie dziwię :rofl2::-p Ja mam ochaniacz ten krótszy ale jeszcze gdzieś po Olivierze mam drugi i też myślę o założeniu. Pracusiu cwany ;-)

Wisieńka właśnie jak po spotkaniu??

Natis jak ja się cieszę, że Lenka lepiej! A Natalka z okularami już się oswoiła?

MatkaEwa u nas zmian w kupce po mannie nie ma.

Gosia ho ho zamówienia już SUPER! Kciuki zaciśnięte. Fajne kolorki czapowe :tak:

Palin super listopad znaczy się! hahaha mądry Arek

Morena kop w twarz bezcenny :-D Ja czekam z utęsknieniem na pożeranie stóp :rofl2: szkoda, że to nie lato bo by rozbierać nie było trzeba.

Korba bidulko :-(współczuję bardzo..... ponawiam pytanie jak Jula po wycieczce?? Łóżeczka w dół cholerka jak ten czas leci :eek:

marcelinowa pisz pisz pisz

NATIS no ładna akcja!! Dzielna silna Lenka!

Justa czekam na zdjęcia z sesji

Robaczku udanej wyprawy do Stolicy :tak:

Wenusjanka bardzo lubię kwieciste kaktusy. Feliks też szczypie ale gorsze jest ciągnięcie za włosy na karku


Feliks obudził się wyspany o 5:30 ale włączyłam suszarkę na telefonie i zasnął dalej. Jak go przebierałam o 7 okazało się, że pobudkę spowodował mokry pajac. Tak się kręcił wieczorem, że musiałm źle zapiąć pampka.
Mąż mój w domu bo ma wolne dzisiaj i co? Spaliliśmy garnek w którym gotował się rumianek dla Feliksa :confused2: ja nie czółam o K. na swoim posiedzeniu królewskim zapomniał :angry:
No i wczoraj się okazało, że naprawa aparatu mego kochanego 150zł ała a zarazem uff bo 300zł się spodziewałam. Teraz będę zdjęć milon robić ;-)
 
Gosiak - czapa fajna !!! Kolejna zdolna mamusia :tak:. Jak tak patrzę na Wasze dzieła to sama mam ochotę spróbować , tylko kiedy ???? A z tą kaszką manną to chyba zrobię drugie podejście :tak:
Sara - a ta suszarka dalej działa ????:-)
 
Ostatnia edycja:
witam tak w przelocie podłogi schną to mam chwile :-p

dzis mam miłych gości Daria bedzie miała koleżanke do akrobacji więc od rana pucuje mieszkanko co by to wstydu nie było :zawstydzona/y: no a po spotkaniu o 18 ide na aerobic ciekawe czy dam radę bo kondycja kiepska a raczej 0 :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

mikotku uf wczoraj o 15 usuneli awarie i o 16 było juz ciepło i woda ciepła wszyscy rzucilismy sie na wanne i ja siedziałam tam ponad godzine az mąż sie pytał czy sie tam nie utopiłam :-D
no ewidentnie wczoraj padał snieg z deszczem a dzis ładna pogoda słonko śweci deszcz nie pada no i nawet całkiem ciepło:tak:
ja mam własnie ochranacz mały przy główce ale mam 2 takie i chyba je złącze i dam na całe na łóżeczko bo raz zosatwiłam darie w łóżeczku i słysze w kuchni straszny krzyk tak leciałam że chciałam sie zabić a ona uciekła do samego rogu i wystawiła nóżki między szczebelki i sie zaklinowała :baffled:

ja daje manne łyżke stołową do jednego karmienia tak od miesiąca a wczoraj Daria zjadła pierwszy raz kaszke z glutenem i było ok

natis fajnie że sie odezwałaś super że się Wam układa z opiekunką jak sie obrobisz w pracy to wpadaj kochana do nas częściej ;-)

Robaczku tak sie ciesze że i u Was lepiej napisze jeszcze raz Hubisiowi sto lat na 5 miesięcznice i jeszcze raz wyrażę swoj zachwyt nad tym jakim jest super przystojniakiem z super włoskami :tak:ogólnie zawsze zachwycam sie każdym dzieciątkiem z włoskami bo moja to łysolek taki choć chyba coś sie ruszyło ostatnio z tymi włoskami i pomalutku chyba cos rosnie :-D
no właśnie jak to jest że na noc zasnie sama w łóżeczku a w dzień musi byc wózek wczesnej były rączki i to jakoś dłużej trwało usypianie jak to dobrze że nauczyłam ją w tym wózku przynajmniej szybko usnie no i kojarzy wózek z drzemką więc na spacerach nie ma już problemu żeby jechała w gondoli bo od razu zasypia :tak:tylko co bedzie jak wyrośnie z gondolki :sorry:

kochane przepraszam ale musze leciec podłogi wyschły Daria jeszcze spi więc korzystam i lecę dalej pucowac wszystko na błysk ;-)

jakby mnie nie było to juz życze udanego długiego weekendu
bo u mnie jutro przygotowania do urodzin bo w niedziele mamy dla rodziny beda chrześni Dawida i babcia a w poniedziałek idziemy do kulkolandii z kolegami więc moje dziecko w tym roku 2 dni baluje no ale 10 lat to powazny wiek i trzeba to dobrze uczcić ;-)
 
Witam sie porannie!

Korba biedactwo!

Natis super ze zaczynasz z nami dzień:-D

Justa udanych zakupow!

Kingusia, anula zazdroszczę nocek! U nas jak u Korby, karmienie co 3 godz.

Morena Gabi niezla pobudke Ci urzadzila :-D

Robaczku wspaniałe wieści!

Matka Ewa ja tez tak często obcinam.

Przepraszam ze tak krótko, ale piszę w biegu z telefonu. Dzisiaj musze wyrobic sie ze wszystkim, co zaplanowalam. Maz wraca wieczorem :-D a glowa mi peka od rana :-( piekne słońce u nas ale wiatr silny i zimy.

Gosiak ale Vie wciagnelo szydelkowanie. Koniecznie pochwal sie czapkami :-D

Palin idanego i bezpiecznego wyjazdu!

Sara zajrzyj do nas chociaż na moment :-D maz zrozumie :-D

Bona gdzie jestes?

Maecelinoowa super, ze piszesz! Odzywaj sie częściej:-D

Uciekam. Musze zmierzyc sie z odkurzaczem. Nie tylko my wysiedlismyi przy kolkach Zosi :-D musimy kupic nowy bo oslabl niesamowicie :-(
 
Morena – o tej 4 ja go budziłam, ale że nie musiałam wstawać, to moment i spałam dalej, do 6.

Justa – nas oprócz odwiedzin rodziny i znajomych czeka jeszcze wizyta w Kardiolandii. Fajnie, że nie siedzimy w domu, ale nie znoszę pakowania i Miko się rozregulowuje (a zapowiada się tak do końca roku, bo przecież Święta to też będzie przeżycie). I też mam w planach spotkanie z naszymi Trójmiastowiankami.

Korba, niedobre orzeszki...

Robaczek – chyba w końcu do mnie dotrze, ze to facet i czegoż to można się po nim spodziewać. Ale plus, za pomysłowość (nie pomyślał, żeby spruć, tylko wykorzystać).

Gosiak – śliczna czapa. Moja jeszcze troszkę i też będzie gotowa. Jak spamiętam filmik, to może w aucie w podróży dokończę..?

Sa_raa – no to dobrze, że jednak taniej wyjdzie naprawa. No i nie ma jak mąż w domu, co? He he he…

Ale się Dziewczyny rozbujały z pisaniem. Ledwo wyrabiam na zakręca stron :p
 
reklama
Sara - u nas suzarka juz nie dziala, a mialam 15 minutowy ulubiony utwor Tymka tez na tel...i czekamy na te fotyyy :D zasypana sie chce poczuc nimi :p

MatkaEwa - ha ja i zdolna ??:baffled: wedlug schematu robie ...tyle potrafie :D

Teri - -udanego spotkania :D

Miktoko - dzialj, dzalaj spokojnie zdarzysz ze wszystkim
 
Do góry