reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dziewczyny dziękuję za pocieszanie :tak:. Już naprawdę dziś doła załapałam i wogóle wydaje mi się , że do piątku będę z brzuszkiem chodzić a potem oksytocyna . Nadzieję tracę , ze samo coś się zadziać może. Jutro ktg .
Kingusia - śluz w kupce moja Zosia miała przy alergii na mleko krowie . Musiałam ograniczyć produkty mleczne .
Natis - bardzo sie cieszę , ze wstępne ustalenia są optymistyczne i wierzę , ze szybciutko wrócicie do domku.
Sara - spokojnie produkcja ruszy z kopyta . Przystawiaj małego , pozytywne nastawienie - zazwyczaj w 4 dobie jest już ok.
Dziewczyny macie już takie miesięczne dzidziolki . Fajnie . Zazdroszczę . :tak:

Bylismy na spacerku w parku - już się muszę zmuszać do tych spacerów bo brzuch ciężki jakby tam kamienie były . Nogi i dłonie mam spuchnięte strasznie !!!!
Anula - rodzisz ???
 
reklama
A my znow cycamy wiec jest chwila na bb :-)

Wybralismy sie na spacerek. Tak mi dzis slabo ze cudem wrocilam. Nie wiem czy to pogoda czy co bo wyspana w sumie jestem.

Sara tylko spooojnie, pokarm jest w glowie. Mam nadzieje ze wyjdziecie szybciutko i poplynie rzeka mleka.

Kingusia trxymam kciuki zeby karmienie bylo dla Was prostrze. Wiem co przezywasz bo ja niejedna lze uronilam gdy mlody nie mohl zlapac i plakal i sie denerwowal. Teraz jest juz prawie idealnie. Czasem lapie za pierwszym razem !
co do sluzu to nie wiem. Trzeba by zerknac do wujka google.

Teri najlepszego na tenpierwszy miesiac!!!! u nas wczoraj bylo 2 tyg .
 
Kingusia - nie jest alergikiem. Wyrosła . Nie mogłam pić mleka krowiego , śmietany , żółtego sera . Mogłam kefir , jogurty . Spróbuj narazie ograniczyć to mleczko i zobaczysz czy to działa .
Jak ją po 10 miesiącach przestawiałam na MM to musiało być HA . Ale po 2 roku życia już było ok.
 
Sara tule mocno. Z Natalką przeżyłam to samo. Krzyk, brak pokarmu, nie takie brodawki itd. Potem przyszedł nawał mleczny i było jeszcze gorzej. dopiero w domu się wszystko unormowalo.
A teraz nawał mleczny przyszedł dopiero pod koniec 3 doby, wcześniej też nie miałam pokarmu. Poczekaj chwilę, zaraz mleczko będzie..

Kingusia tak jak pisze matkaewa - śluz w kupce to najczęściej nietolerancja białka krowiego. Musiałabyś spróbować wyeliminować nabiał z diety na kilka dni i zobaczyć cży będzie poprawa. A co do cycania to u nas tak jest często. Lena niby zasypia najedzona a po 10 minutach się budzi i cyca szuka - i tak może przez kilka godzin. Teraz ja uczę do smoczka, bo to chyba bardziej potrzeba ssania niż głód. Zobaczymy. Mója pediatra z kolei uważa, że nalezy karmić na każde żądanie. Ja teraz staram się karmić po 20 minut z każdej piersi i robię przerwę. Jak Lenka dalej się domaga i płacze to ją nosimy, bujamy itd., żeby mleko zdążyło się naprodukować - tak min 30 minut. Potem zazwyczaj dojada i jest ok. Przez ostatni tydzień po karmieniu piersią podawałam jej jeszcze mm, żeby dojadla i dopijała ok 10-20ml, więc nie dużo.

Teri gratki pierwszego m-ca :-)
 
Dziekuje Wam kochane za wszystkie zyczenia. My juz od 1,5 godzinki w domku jestesmy. Musimy sie na nowo zoorganizowac. Jutro postarm sie nadrobic i opisac porod, jak troche ochloniemy.
A tu Nasz Tymek w pierwszych minutach: IMG_9155.jpgIMG_9161.jpg
 

Załączniki

  • IMG_9155.jpg
    IMG_9155.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 37
  • IMG_9161.jpg
    IMG_9161.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 29
Teri - wszystkiego dobrego z okazji miesięcznicy :happy:

Natis - jakoś staramy się radzić. Niby mamy za ścianą moich rodziców i w pobliżu teściów, ale oni nie ingerują (i dobrze). Aro stwierdził, że czuje się naturalnie w roli ojca, a ja (mimo, że chyba instynktownie działam bardziej zdecydowanie w opiece nad Małym) jeszcze ze wszystkim panikuję: czy się nie przegrzewa, czy mu nie za zimno, czy pokarmu starczy (jeszcze rano były kamienie, a teraz choć czuję, że jest co jeść, to są już dużo "luźniejsze"), czy kupki w pampersie jest wystarczająco dużo, itp... :baffled: Schizuję, ale jakoś się trzymam. Do tego jeszcze hormony mi buzują i potrafię płakać (ze szczęścia, z obaw, że w ogóle chce mi się płakać). Masakra, dziwna jestem :eek: Dobrze, że jest Aro...

A właśnie, za tydzień Dzień ojca. Dla Ara pierwszy raz, trzeba mu coś wymyśleć... ;-)

Gosiak - śliczny. Dobrze, że wreszcie już z Wami po tej stronie.

A gdzie podziewa się dziś Mikoto?
 
Gosiak sliczny Tymek :-)

Palin mi tez hormony szaleja. Dzis tak poprostu sie poplakalam bez najmniejszego powodu...Tymbardziej ze tym razem jest mi latwiej ze wszystkim - porownujac z pierwszym dziwckiem wiec sama siebie nie rozumiem.

My znow cycalismy bo Mroweczka sie nie dojadla. jestemy wykapani i sie kangurujemy juz
 
Gosiak, Tymek śliczny chłopczyk, a jaka fajna czapeczka :)

MY też dzisiaj 1 miesiąc kończymy , Daria Wszystkiego Najlepszego maleńka :tak:

Natis, Trzymam bardzo mocno kciuki!!!!!!

Saram , Również za Was trzymam kciuki , oby Was już wypuścili do domku....

My dzisiaj dzień gości , Zosia cały dzień grzeczna, więc pewnie w nocy nadrobi :) Zosia mam wrażenie , że ciągle je, ciągle jest głodna, ma już 2 brody :tak:

Dziewczynki nie smutajcie się, u mnie też tak hormony buzowały i ryczałam w domu, teraz odpukać przeszło...oby juz nie wracało ;-)

Anilek, kciuki trzymam , trzymaj się dzielnie!!!!:-)

Zmęczona jestem a muszę czekać na karmienie bo nie opłaca mi się kłaść :-p

Do jutra kochane

MIKOTO, Gdzie jesteś ?????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anilek kciuki za jutro :biggrin2:
natis kciukasy za szybkie wyjście ;-)
Teri, Korba gratki pierwszego miesiąca :-D
Gosiak wypoczywaj teraz kochana! Cudnego synusia masz :-D:tak:

Jakoś troszkę cicho dzisiaj ;-) odzew prawie tylko rozpakowanych mamusiek :biggrin2: reszta poszła chyba rodzić ;-):-D my zrobiliśmy sobie od wczoraj wieczór seans filmów ;-) mam małą przerwę w oczekiwaniu na kolejny film i zajrzałam ;-)
 
Do góry