reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Cześć dziewczyny:-) Jak się czujecie? Ja ogólnie ok,jedynie mdłości ciągłe i brak apetytu..więc dzień jak codzień. Jestem w pracy aktualnie, ale czasem mam chwilę żeby Was poczytać. Miłego dnia Wam życze i spokojnego..
 
Dzień Dobry, również witam się z pracy :tak: Nadal ZERO dolegliwości...:eek:

natis, Martucha, kijankaa dziękuję za słowa otuchy!!!!!

Witam nowe czerwcóweczki :tak:
Umówiłam się wczoraj na wcześniejszą wizytę 19.10 na 7.40 rano :szok::szok: mam nadzieję że lekarz rozwieje moje wątpliwości..
 
Cześć Dziewczyny :) Czytając wasze wiadomości zaczynam się martwić :( ja czuję się dobrze miałam leciutkie mdłości ale nic wiecej i oprócz bolących piersi i dużej senności nie mam żadnych dolegliwości :(:(:( a wizyta dopiero 22.10 :( chyba zwariuje przez ten tydzień :(
 
Cześć Dziewczyny :) Czytając wasze wiadomości zaczynam się martwić :( ja czuję się dobrze miałam leciutkie mdłości ale nic wiecej i oprócz bolących piersi i dużej senności nie mam żadnych dolegliwości :(:(:( a wizyta dopiero 22.10 :( chyba zwariuje przez ten tydzień :(

ja nawet nie jestem senna, mam dużo energii i normalny apetyt ale może jeszcze się zacznie :cool2:
 
A ja mam chyba pierwsze dolegliwości - brak apetytu i straszne zawroty głowy. Czuję się o krok od zemdlenia.

Martam ciesz się, że masz spokój z objawami.
 
hej hej. Czy to aktualne? misianka 12.10.2012 godzina 14:45 Druga wizyta potwierdzająca

Marcelinaa 12.10.2012 godzina 16 Pierwsza wizyta


jak tak to mocno trzymam kciuki za wizyty dzisiaj :)

Wczoraj moje dziecie nie moglo zasnąc. Mieszkamy na 1p a na parterze mieszka taka patologia że szok :/ Baba darła morde przez kilkanascie minut, ktoś walil im w drzwi a moje dziecko zaczeło płakać więc zadzwonilam po policje żeby ich uspokoili. Z nimi to długa historia, maz ja kiedys tak pobił ze zamkneli go w areszcie na miesiąc (ale to ona jest prowodylem awantur) Szkoda mi się malej zrobiło jak się przestraszyła, ale przyjechali a ci się uspokoili.

Dzisiaj jedziemy w odwiedziny do znajomej, dawno się nie widziałyśmy :) Już się doczekac nie mogę.
Co do L4 nie pomogę bo nie pracuję. Ale gdybym miala pracę poszłabym tak szybko jak to tylko możliwe. Mi we wczesniejszej pracy placili 100% plus za sob i niedz bo miałam ciągłość l4 i wychodziłam 400zł/msc więcej (praca pon-pt)

Dolegliwości ciążowe powoli mi mijają, tylko mnie mdli a nie witam się już z WC co mnie bardzo cieszy :)
Miłego dnia dziewczyny


A i skonczyłam 7tc i zaczełam 8 :)
 
Ostatnia edycja:
hej
wczoraj chciałam odpisać ale net mi padł

dziś plamienia jakby mniej, za to pierwszy pawik ;-)

witam nowe czerwcówki :-)

fioletowa a co masz z kręgosłupem ?? że masz wskazania do cc

ja mam kręgozmyk, jest ryzyko, że w trakcie partych wypadnie mi dysk

Niech ktoś mi powie czy lekarz wystawia jakieś zaświadczenie do pracy o tym że się jest się w ciązy czy same l4 bo wiem że inaczej jest wystawiane PROSZĘ O ODPOWIEDZI PLISSSSSS

tak możesz dostać zaświadczenie o ciąży i wtedy zanosisz do pracy i oni nie mogą wtedy kazać ci pracować w nocy, w ciężkich warunkach, nic dźwigać itd. no i nie mogą cię wywalić, a jeśli zdążyli złożyć ci wypowiedzenie to ono jest anulowane
l4 może ci wypisać ciążowe od pierwszych dni ciąży - ja jestem na takim praktycznie od dnia zrobienia testu - 26.09 miałam dwie krechy, a 27 byłam już na l4 ciążowym, ono różni się tym od zwykłego że możesz być na nim dłużej [cała ciążę] niż na zwykłym [180 dni] i że jest płatne 100%

misianka przyłączam się do pytania bo też chciałabym iść na l4 i jestem ciekawa jak to wygląda i czy na pierwszej wizycie bez problemu mi wypisze:confused:

nie powinno być problemów, chociaż lekarz może dopytywać się czemu chcesz iść na L4 [u mnie to kilka czynników- dojazdy 50 km do pracy, firma produkuje laminaty, więc dużo chemii, trudności z zajściem, no a teraz to już w ogóle...]

misianka,martuchaa - wydaje mi się, że L4 wypisuje od razu, jak tylko stwierdzi ciążę. Do tego można troszkę "podkolorować" objawy i spoko. O zaświadczeniu nie słyszałam, bardziej jak pracodawca zostaje oficjalnie powiadomiony przez ciężarną o swoim stanie to musi dostosować się do przepisów chroniących ciężarne.

no do tego oficjalnego powiadomienia służy ten druk od lekrza
ja teraz nawet nie zanosiłam tego druku, nie miała mi kiedy tego wystawić hehe tylko od razu L4
 
reklama
Do góry