reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Dzięki za odpowiedź :) Na własną ręke nie będę chyba nic kupowała chyba, że naprawde powie, żeby sobie szukała witamin w owocach tylko i warzywach :) zaraz bede sie wybierać i ruszam do gina :)

I jeszcze sie chcialam zapytac. Co stosujecie na rozstepy czy polecacie cos szczegolnie ;> i jak to u was z nimi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam po weekedndzie. Mam takiego lenia ze tylko was poczytywałam. Nic mi sie nie chce brzuch mi rosnie z dnia na dzien ,jest mi ciezko co to bedzie w maju i czerwcu?
 
Hej dziewczyny!
A ja dzisiaj po pobraniu krwi i glukozie aż 75g, 2 godziny czekania, ale w między czasie poszłam do lekarza, bo od wczoraj boli mnie jak oddaje mocz, no i nabawiłam się zapalenia pęcherza. :-:)-(Dostałam antybiotyk duomox i mam brać przez 7 dni. W czwartek idę na wizytę do gina i mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Poproszę go już o zwolnienie i tak do końca.
 
Witam, ze słonecznego Poznania.Aż chce się iść na spacer...
Truskawki ( aż z Maroka):-) znaleźliśmy w Almie. Pychota z bitą śmietaną:tak:
Szkoda że tylko 250 gr :-(
W zeszłym tygodniu wybrałyśmy się w kobiecym gronie do kina na "Idealnego faceta....." Masakra , ledwie wysiedziałam te 2 godz. Następnym razem przeczytam najpierw recenzje, a potem wybiorę wygodne fotele... Przyjaciółka ze swoim niemowlakiem namawia mnie na seanse Multibaby w południe. Może to jest lepsze rozwiązanie bo nie byłabym tak zmęczona jak wieczorami?

Ja mimo wcinania feminatalu metafolin 400+DHA mam początki anemii, kiepskie wyniki moczu...przestawiłam się na buraczki, żurawinę, szpinak. Karnawałowe słodkości idą w odstawkę.
I czekam niecierpliwie na wiosenne szparagi
 
Czesc:)

Patrze, ze sielanka trwa :) kino hmm dawno nie bylam ale nie wiem czy bym wytrzymala 3 godziny na filmie ;O.

Dziewczyny jakie wy bierzecie witaminy dla ciężarnych? Ja nie dostalam zadnych hehe, moj gin twierdzi ze lepiej poszukac naturalnych ale wiadomo, ze wszystkic nie znajde i dlatego te zajaady i inne male swinstewka wyskakuja. Dzisiaj takze ide zaprotestowac i prosic o tabletki mam nadzieje, że dostane ;) Pozdrawiam i miłego dnia:)

ja biorę Prenatal Classic 100 tabletek ok. 35 zł. :-)

zielona2909 życzę szybkiego powrotu do zdrowia :-)
 
witam:-( dzis byłam u lekarza i okazało sie ze mam złe wyniki aspat i alat....:-( musze zastosowac diete lekkostrawną... jesli za dwa tygodnie wyniki sie nie zmienią bede musiała isć do szpitala :-( tak bardzo sie boje o moje malenstwo.... czy któraś z was miała podobny przypadek...?? jeśli tak to bardzo prosze o jakiekolwiek informacje... z góry dziękuje i pozdrawiam
 
Witam was dziewczynki:-)

Ja dzis ma wizyte i jestem bardzo ciekawa , czy malenstwo pokaze sie nam.Ciesze sie tym bardziej ze mój mężulek idzie ze mna pierwszy raz bedzie widział dzidzie na usg bo wczesniej jak chodziłam nigdy go w kraju nie było wiec dzis cieszymy sie ta wizyta oboje.

U nas pogoda dzis ładna słoneczko świeci a wszystko topnieje po całodniowym padaniu wczoraj sniegu z deszczem.

Ja biore teraz Feminatal N jest 60 tabletek i kosztuje 35 zł bierze sie raz dziennie.Wczesniej brałam tez Feminatal ale sa trzy rodzaje do kobiet do 12 tc , potem od 13 tc i ten co teraz biore dla mnie super, wynika zawsze dobre co sie dziwie bo ja zawsze miałam anemie taka juz chyba moja uroda a teraz prosze hemoglobina jakiej nigdy wczesniej nie miałam.Raz nawet miałam toczoną krew z powodu własnie bardzo niskiej hemoglobiny.Mozna ten lek dostac bez recepty.

Miłego dnia zycze wszystkim :)
 
A ja mam chyba jakiegoś doła normalnie. Wkurza mnie wszystko, chce mi się płakać. Weekendy są takie krótkie...
Chodzę normalnie do pracy i mam straszny zapieprz teraz. Do tego boli mnie krzyż i kłuje brzuch, zwłaszcza jak chodzę szybko. Koncze prace codziennie o 17, do domu jade 1,5 godziny. Wracam, zjem cos i ide spac, bo spiocha mam na maksa.
Wkurza mnie to, nic nie moge zrobic w domu bo doslownie nie panuje nad sennością. Koszmar jakis :-(
Chyba jednak pojde na zwolnienie z koncem lutego. Co prawda nawet wtedy bede pracowac (przynajmniej przez jakis czas) ale przez internet z domu - lepsze to niz siedzenie w pracy...
 
witam:-( dzis byłam u lekarza i okazało sie ze mam złe wyniki aspat i alat....:-( musze zastosowac diete lekkostrawną... jesli za dwa tygodnie wyniki sie nie zmienią bede musiała isć do szpitala :-( tak bardzo sie boje o moje malenstwo.... czy któraś z was miała podobny przypadek...?? jeśli tak to bardzo prosze o jakiekolwiek informacje... z góry dziękuje i pozdrawiam

Kamusia, przykro mi, że się martwisz - nawet nie mam pojęcia, czego to są wyniki. Ale ja mam swoją wizytę w środę i też już pękam, żeby coś złego nie wylazło :-(

A ja mam chyba jakiegoś doła normalnie. Wkurza mnie wszystko, chce mi się płakać. Weekendy są takie krótkie...
Chodzę normalnie do pracy i mam straszny zapieprz teraz. Do tego boli mnie krzyż i kłuje brzuch, zwłaszcza jak chodzę szybko. Koncze prace codziennie o 17, do domu jade 1,5 godziny. Wracam, zjem cos i ide spac, bo spiocha mam na maksa.
Wkurza mnie to, nic nie moge zrobic w domu bo doslownie nie panuje nad sennością. Koszmar jakis :-(
Chyba jednak pojde na zwolnienie z koncem lutego. Co prawda nawet wtedy bede pracowac (przynajmniej przez jakis czas) ale przez internet z domu - lepsze to niz siedzenie w pracy...

Margarytka, bierz zwolnienie, pewnie! W Wawie te dojazdy takie, że człowiek ze stali by padł. Ja siedzę w chałupce i super jest. Też pracuję, tylko nieraz cholernie ciężko się zmobilizować :zawstydzona/y:
 
reklama
witam:-( dzis byłam u lekarza i okazało sie ze mam złe wyniki aspat i alat....:-( musze zastosowac diete lekkostrawną... jesli za dwa tygodnie wyniki sie nie zmienią bede musiała isć do szpitala :-( tak bardzo sie boje o moje malenstwo.... czy któraś z was miała podobny przypadek...?? jeśli tak to bardzo prosze o jakiekolwiek informacje... z góry dziękuje i pozdrawiam
Aspat i Alat to enzymy występujące m.in. w szkielecie, mięśniu sercowym i wątrobie.
Jego podwyższone lub obniżone stany mogą wskazywać na zaburzenia pracy wątroby, zatrucia itp.
Tyle wiem.

Nie martw się na zapas, bo to nie pomoże Dzidziusiowi. Zastosuj tą dietę i zobaczysz, czy się coś zmieniło :happy:
Pewnie nie jest to nic groźnego. Ale wiadomo - wątroba - ważny organ i trzeba o nią dbać, szczególnie, że dbasz dla dwóch :happy:
Głowa do góry! Będzie dobrze :happy:
 
Do góry