reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Czesc kochane;
mam do WAs ogromna prosbe;
widzialam kiedys jak ktorac z czerwcowek prezentowala taka zabawke z metkami, byla to chyba poduszka.
Szukam wlasnie takiej poduszeczki gdzie dookola sa metki, bo moja corcia we wszystkich zabawkach wcina metki, uwielbia je poprostu. Dlatego pomyslalam ze taka zabawka bedzie dla niej suuuper.

Cofam sie w postach, ale nie moge znalesc, tyle tego jest.

Pozdrawiam,
a co do placzu w nocy.... to mi glowa peka. Tez uwielbia sobie pokrzyczec od jakiegos tygodnia. Wiec czekamy na zeby;
buziaki
:-):-):-)
 
Czesc kochane;
mam do WAs ogromna prosbe;
widzialam kiedys jak ktorac z czerwcowek prezentowala taka zabawke z metkami, byla to chyba poduszka.
Szukam wlasnie takiej poduszeczki gdzie dookola sa metki, bo moja corcia we wszystkich zabawkach wcina metki, uwielbia je poprostu. Dlatego pomyslalam ze taka zabawka bedzie dla niej suuuper.

Cofam sie w postach, ale nie moge znalesc, tyle tego jest.

Pozdrawiam,
a co do placzu w nocy.... to mi glowa peka. Tez uwielbia sobie pokrzyczec od jakiegos tygodnia. Wiec czekamy na zeby;
buziaki
:-):-):-)


Mirabellla to byl kocyk z metkami ;-) Moja uwielbia ten kocyk i wszystkie inne metki :)
lrgLittle-Taggies-Summer-Sky.gif


Tutaj nazywaja to TAGGIES
Nie wiem tylko jak w PL go nazywaja, znalazlam tylko cos takiego.

Kocyk edukacyjny - Rzeczy dla dzieci
 
jej mamuski...
Wy tu od dawna o ząbkach nawijacie a u nas ni widu ni słychu...:-)
i chyba narazie sie nie zapowiadaja :-D Ataki ślinotoków od dawna... ale nic po za tym.Ja tam sie z tego ciesze poniewaz moja p.stomatolog powiedziala mi ze czym pozniej zabki u dzieci tym lepiej takze nie czekam, nie wypatryje ich. Przyjdzie czas to wyjdą:tak:
 
Co do ząbków to fakt im później tym lepiej, ale że od stycznia wracam do pracy to wolałabym zeby wyrżneły się przed moim powrotem :)
Ale najgorsze dla mnie to przestawienie malej na modyfikowane; 5 dni próbowałam i nic (tylko płacz). Az w koncu sciagnęłam 60ml z cyca i pomieszałam. Co prawda zadnej rewelacji nie ma ale...40ml zjadła :-):-):-)
Jupi ...nanana
ps dziewczynki mała zjadła 120ml mieszanki (tzn moje mleko+ modyfikowane) + niestety cycuś :))))
 
Ostatnia edycja:
hej
u nas tez brak zebow choc sliny cala masa i bez sliniaka ani rusz , zawsze i wszedzie.....
ciazka mamy noc za soba mala budzila sie 5 razy kurde a ja rano wyglalam jakbym byla po dyskotece.........wory pod oczami, chyba zaraz ide spac.....ciekawe jak bedzie dzisiaj
pozdrawiam
 
reklama
Witam!
Dziś zaliczyliśmy ortopedę wszystko w porządku z bioderkami Piotrusia:-)
Pogoda była super pospacerowaliśmy sobie oby jutro też tak było to wybierzemy się z mężem i małym na długi spacer.
Wiola to wydaje mi się że ząbki będą lada dzień bo mały też dawał czadu w nocy przez 2 tygodnie budził się z wielkim płaczem co chwile i nie chciał cycola bo dziąsełka go bolały już odchodziłam od zmysłów nie wiedziałam co się z nim dzieje no i przyszły ząbki miesiąc temu. Co prawda mały wciąż budzi w nocy regularnie na cycuszka 2, 3 razy ale przeważnie zjada szybko i śpi do 6 czasem do 7 ale wtedy gdy szły te zęby to był meksyk:tak:
Ewcia masz pozdrowionka od Anulaws:-)
 
Do góry