reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Mamomisi, zapomniałam - a tak sie  cieszę, że jesteście juz w domu!!!

Szkrabikowski - druga opcja jest taka, że jestem w ciaży  ;D :p za parę dni zobaczymy, która właściwa ;) Tak poważnie, to myśle że jednak pierwsza. Ale przyznaję bez bicia, że zachowuję się jak niezrównoważona psychicznie  :-[ Myślę, że dodatkowo kilka ostatnich tygodni w małża pracy i u mnie dało nam nieźle w kość.
Co do wózka, to nie pomogę, ja przy drugim chcę Emmaljungę i innej pocji nie ma  ;D

A mecz tak pasjonujacy, że zasnęliśmy oboje, ja sie obudziłam na sam koniec, a małż nawet nie  ;D ;D ;D No comments...

Do jutra!!!
 
reklama
Megan, Emmaljunga mi się podoba, ale droga jest jak piernik, więc się nie rzucam ;)

Natko, pojęcia nie mam. A nie chcesz jeszcze raz spróbować tą samą masę? Może teraz wyjdzie?
 
Przynajmniej wiem co żle zrobiłam. Bebilon pepti to nie mleko modyfikowane tylko preparat mlekozastepczy i zapewne dlatego się nie udało. Jutro zrobię z normalnym mlekiem. Szkoda, że Maciuś nie będzie jadł, chyba że coś wymyślę.
Dobranoc
 
KOCHANEMU ŁUKASZKOWI SAMYCH RADOSNYCH DNI, UŚMIECHNIĘTEJ MINKI I WSPANIAŁEGO DZIECIŃSTWA ZYCZY CIOTKA SHORTT I SZYMUŚ :)
jestem w pracy..... :mad:
płakać mi się chce ....
co ja mam zrobić z mężem , który nie chce zajać sie własnym dzieckiem?tzn.niby sie zajmuje , ale nie potrafi go uspokoic , krzyczy tylko na niego i na mnie , ze dziecko zle wychowuje - ze go rozpuscilam , ze inne dzieci takie grzeczne , a nasze tylko takie rozbezstwione...ja juz nie mam sily...a przeciez Szymcio jest taki kochany i pocieszny , trzeba tylko z nim sie pobawic , poprzytulac i wszystko jest ok.
ahhh
ja juz chwilami mam dosyc malzenstwa - po co mi to bylo? Przeciez syna moglam miec i bez meza >:D
pa
 


WSZYSTKIEGO NJALEPSZEGO DLA łUKASZKA!!!!! WSPANIAłEGO DZIECINSTWA DLA CIEBIE!!!

biesy przytulam kochana,wiesz z facetami tam czasem bywa a moze przeszkadza mu placz dziecka bo moze m jakjes problemy? porozmawiaj z nim powiedz mu o co Ci chodzi i co Ci nieodpowiada.Każde dziecko jest inne wytłumacz mu to.Rozumiem Cię czasem tez mam dośc całego małżenstwa nawet wcozraj się pokłócilam niewytrzymałam i tez wykrzyczałam Maksowi że odwołuje kościelny bo mnie tak juz wq... >:D


Wiecie chyba pojade z Robertem na pogotowie ::) pół nocy płakał pewnie go to kolanko bolało.Wogóle brzydkie jakies takie się to zrobiło i niewiem czym to smarować czy wogóle smarować???? chyba pojadę z nim i zapytam takie się zrobiło zaognione i ta ranka po pęknięciu ma kolor jakby ropa jejku niewiem co zrobić ::)
 
Łukaszu!!!
Kiedyś wyrósł kwiat. Był taki mały i nieporadny. Patrzył jednym oczkiem na świat i cieszył się wszystkim. Każdy szczegół go interesował. Inne kwiaty patrzyły na niego z zadumą i podziwiały tą wnikliwość małego kwiatuszka w poznawaniu świata. Ty jestem takim kwiatem. A my życzymy Tobie aby chęć poznawania nigdy się nie skończyła. Rośnij pięknie.


Asiu Ja bym pojechała na pogotowie. Biedny Robercik, całuski dla niego.
Easy Marysia prześliczna blondyneczka! :)
Megan ta druga opcja brzmi obiecująco ;) :)
Shirleyko U nas na odparzenia działa bephanten plus sudokrem plus linomag na zmianę.
 
Dla Łukaszka zdrówka, radości i duuuużo cudownych przeżyć w towarzystwie Rodziców w kolejnym roku życzę ja i Mary!

szkrabikowski
u nas Fokus dla malutkiej Mary sprawdził się ODSKONALE. Owszem trochę skrzypiał ::) ale można się przyzwyczaić ;) Gondola była obszerna, koła nie za wielkie, pompowane. Wózek ogólnie jest ciężki, ale sądzę, że te gabaryty muszą swoje ważyć! Jednym słowem POLECAM! Aha! Cena natomiast różniła się od tej o której wspomina Aletka - kosztował w hurtowni 899 zł!
 
Aletko, Easy, bardzo Wam dziękuję za opinie :) Co do ceny to mi też się wydaje, że Aletki cena podejrzanie niska :p ale i tak zamierzam kupić wózek używany, bo interesuje mnie praktycznie tylko gondola. Fajne jest to, że można fotelik zamontować na stelażu. Jeszcze zobaczymy, jaki wózek dopadnę taki będziemy mieli ;) Za czas jakiś pochodzę po komisach i zobaczę co mają ;)

Shortt, współczuję :( tak to już z facetami jest. Może Twój jeszcze nie dojrzał. Mój niby taki poważny, a czasami to jak dziecko... ::) chociaż dzisiaj Mu wybaczam, bo wziął Tyma i pojechali sobie na pół dnia, a ja mam spokój i odpoczywam :D
 
reklama
Dziękujemy za życzenia :)

Kto by pomyślał, że to już równiutko rok minął od czasu, kiedy leżałam na sali pooperacyjnej podłączona do kroplówki, z nakazem bezruchu, czując się jednym słowem jak rozdeptana żaba, i zastanawiałam się jak wygląda moje maleństwo, czy nie jest mu tam smutno daleko od mamy w sali noworodkowej i nie mogłam się doczekać kiedy wreszcie będę go mogła normalnie przytulić. A teraz owo maleństwo jest całkiem dziarskim osobnikiem, którego dzisiejsze zdjęcie chciałam wkleić, ale na nowym komputerze nie mam programu do obróbki zdjęć i nie mogę go pomniejszyć :/

Natomiast jego mama znów czuje się lekko rozdeptana - drugie ciasto wczorajszej nocy również nie wyszło i o godzinie 24, łykając łzy bezsilnej acz dzikiej wściekłości, upiekłam ostatnie cudo tej nocy, czyli biszkopt z truskawkami. Jest to stanowczo jeden z lepszych zakalców, jakie miałam okazję wykonać  ::) Ale jestem dzielna i trudno, jak się gościom nie podoba zakalec, to niech przyniosą własne ciasta  ;D Andrut za to wyszedł całkiem niezły.

Teraz natomiast staram się ignorować fakt, że szwagierka, która obiecała mi przyjśc pomóc z sałatkami, zrezygnowała, i dzielnie kroję wszystkie skomplikowane składniki. Dlatego wybaczcie, że nie odnoszę się do Waszych postów, bo lecę do kuchni. Za to wieczorem obiecuję zdjęcia z imprezy oraz zdjęcia TORTA! :)

Życzcie mi szczęścia  ::)
 
Do góry