reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Shirley trzym się Kobieto!!! W razie "niemca" jutro skoczysz do cukierni i kupisz gotowe ;)

Mam piffko. Wolnego kompa (zgadnijcie dlaczego ;D ?) I sobie będe siedzieć w necie teraz...
 
reklama
MagW, 100 lat dla Twojej Majki!!! A dla Ciebie gratki, mamusiu ;) no i śliczne zdjęcia zamieściłaś. Ach, to było tak niedawno, prawda?

Assiu, gdzie się podziewasz ??? 100 lat dla Twojej Martynki przecudnej :D Teraz to już z Niej pewnie niezła laska, tssso? ;) Dawno się nie widziałyśmy  ::)

Natko, wszystkiego najlepszego dla Maciusia!!! 100 lat i samych uśmiechów :D

Nenyah, Beatusku, mykamy 10 lipca. Brrr do tego czasu muszę jeszcze zrobić Tymkowi kilka badań: morfologia, mocz, kał z krwią utajoną, usg jamy brzusznej.

Lila, pamiętam, jak się żaliłaś, że boli :( A mnie dzisiaj dopadło wszystko na raz i to na spacerze. W dodatku Tymek się darł w tym samym momencie. Miałam ochotę usiąść i płakać normalnie  :-[ Tata natomiast miał wyłączoną komórkę, więc nie przyjechał po nas  :mad:

Świeżynko, rozumiem, że nie wyobrażasz sobie wdzięczniejszego obiektu do fotografowania niż Wojtuś. Tylko powiedz co zrobisz, jeśli okaże się, że Twoje drugie dzieciątko jest jeszcze wdzięczniejszym obiektem?  :p  ;D

Beatusku, zgadzam się z Tobą w kwestii doświadczalnych królików. Myślałam już o tym zanim zapisałam Tymka na wizytę do szpitala. Po prostu jeśli będzie coś strasznego w planie to się nie zgodzę i tyle. A te badania, które musimy zrobić przed wizytą nie są takie straszne, więc damy radę :) Przykro mi, że Twój Iguś został tak obrzydliwie potraktowany :( Skopałabym dupsko dziadydze  :mad:

Biesy, brzuszek odwzajemnia się kopniaczkiem ;)

Frotko, przytulki Ci ślę... a dla Wojtusia zdrówka!!!

Shirley, uszka do góry  8) Twoja mantra na dzisiaj i jutro: jest dobrze, jest dobrze, jest dobrze, jest dobrze... ;D

Easy, jak to dobrze, że dajesz się podpuszczać... ;D Aż miło się ogląda Wasze foty ;D Kompa masz pewnie wolnego z powodu meczu? Wrrr do szału mnie doprowadza postawa mojego małża pt. "ja nic nie mogę, bo oglądam mecz". A ja ledwo wróciłam ze spaceru o własnych siłach i jestem w ciąży, do ciężkiego pioruna, i sobie życzę odpocząć. Zatem Tymo męczy się z tatą na meczu, a ja odpoczywam. Mamy tu z Amelką babski strajk  :p

 
szkarabiku dokładnie z tego powodu komp wolny ;D
A co do zdjęć to dziękuję :)
Nieskromnie, nieobiektywnie i niekulturalnie stwierdzę, że egzemplarz córki trafił nam się nad wyraz śliczny, więc i zdjęcia takie być muszą!!! I talent fotografa nie ma tu najmniejszego znaczenia ;)
Kocham ją jak byk no!
 
Witam kochane ;)

No a ja sobie posiedze troszkę teraz
easy1978 pisze:
Mam piffko. Wolnego kompa (zgadnijcie dlaczego ;D ?) I sobie będe siedzieć w necie teraz...
no tez własnie dlatego sobie posiedzę :laugh:

U nas przygotowania do jutrzejszej impry ;) tzn jutro teście wieczorem przychodzą na roczek do Roberta,ponieważ w niedzielę tesciówka idzie na popołudniu do pracy...troche szkoda bo jednak jak oni są to odczuwam że to specjalne świeto ;D .Ja akurat wystawnych tak jak wy urodzinek nie robię...brak kasy...oczywiscie zamówiłam w cukierni torta (napewno fotki będą ;)) i jest duży i myslę ze i tak duzo nie zapłaciłam ok 38zł a jaest naprawde spory.Kupie kawałek ciasta,szampanik rzecz jasna i koalcja własnie skonczyłam sałatke kroić :p.
Pracy nie znalazłam :( ale w e wtorek jest giełda pracy potrzebują 10 osób do Lidla i idę tylko troszkę wkurzająco bo za 12 godzin płacą jak za 8 ::) ale dobre i to łapie się juz czego mogę,tymbardziej ze oddałam dzisiaj wypłatę na komornika.. :mad: ale damy sobie jakos rade,bedzie dobrze musi być. ;)

A Robercik poparzył mi się dzisiaj :( :( wiecie prasowałam i to w sumie moja wina zostawiłam na chwilkę żelazko włączone ale Robercik sobie bna łóziu spał i polecialam śmieci wyrzucic bo cos mi tak śmierdziało,i weszłam do domku a Robercik stał ale nie płakal ani nic tylko powiedział do mnie "ała" i spojrzałam i ma kolanko poparzone.Niewiedziałam czy jechac z tym do lekarza bo wyszedł mu pęcherz ale Maks powiedzial; ze zobaczymy pózniej i widzę ze jest troszkę lepiej ale się jednak martwię i to jeszcze na kolanku bida mała :( czy moge to [posmarowac kremem nivea?? czy lepiej nie ? bo amm maśc na poparzenia ale pisze na ulotce ze jak są rany lub pęcherze to niesmarować.Pęcherz już mu pękł ale ma teraz rankę i ciągle jakas woda z niej leci ::)

Agast kochana sukienka doszla...jest superowa dziękuję.Sorki nie miałam czasu napisać przez Robercika dostałam ją dzisiaj rano :)

MagW to ja juz kochana święta powinanm zostać ;D śliczne zdjęcia.Nadal masz takie długie włosy? no i laseczka z Ciebie ;)

Easy śliczne fotki..a jak Ty szczuplutka jestes

A no i musze się pochwalić :p WRESZCIE MAM KOMODę!! no jak dla mnie jest sliczna jutro porobię fotki na urodzinakch to Wam pokażę ;D

Szkrabik,easy ach te mecze ::) a myslałam ze małż mi do sklepu po podpaski wyskoczy :-[ ;D bo taki len mnie ogarnął i ten deszcz do tego..ale jak piszesz Szkrabiku jak jest mecz to chłop nic zrobic nie może bo przeciez mecz leci.. :p
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MAJECZKI,MACIUSIA I MARTYNKI BUZIACZKI DLA WAS KOCHANE SZKRABY!!!!

Takie to szczere, proste życzenia ofiaruję w dniu Waszych urodzinek : Wiele uśmiechów, a mało żałości, Długich lat życia w szczęśliwości, Dobrego zdrowia i pomyślności, Jak najmniej smutków, dużo radości, Dużo przygód, morza wrażeń, Moc słodyczy, nic goryczy Tego Wam ciocia Asia . życzy!

ciociakrowad2bn.jpg
 
Tak ogolnie tylko!

Mag - przytulam!! :(
Beatusku - i Ciebie i Igorka tez :(
Easy - normalnie masz male ( wielkie?!) cudo w domku, sliczna, piekna, ukochana, slodka...:):):)
Shirley - a  co z fotkami na okladke?? Sluchaj,jak mi dzieciak wyl z bolu kupilam Clotrimazolum, jeden dzien smarowania,troche wietrzenia, czestszego przewijania i na nastepny dzien bylo juz lepiej, duzo lepiej. Ona z 3 zl kosztuje, Junoka mi ja polecila, sprobuj i buziaczek dla Smoka!

No a wpadac bede chociazby z zyczonkami,bo jakze inaczej :)

A ze jutro i w niedziele jade do szkoly, to chce dzis zlozyc zyczenia Smokowi,bo wroce wieczorem,a przeciez wieczorem jutro skladac zyczen boskiemy Łukaszowi nie wypada.

o 00.15 przez CC Shirleyka urodzila Lukasza. Ma 59cm i 4490 gram. Mloda Mama jest bardzo szczesliwa

I my rowniez!!:):)

Hurra!
Juz pierwszy roczek mija!
Jak to szybko leci!
Lecz o tym nie wiedza takie male dzieci.
Niech Ci czas powoli plynie
W szczesciu i radosci
i codziennie na Twej buzi
Piekny usmiech ciagle gosci!!


Łukaszku sto lat!!!!

Przepraszam,ze dzisiaj,ale w sumie to juz niedlugo,a jutro nie bede miala jak :/
 
A ja mam komp zajęty właśnie ze względu na mecz, bo my telewizora nie mamy, tylko kartę w kompie... ::)

Ale, że przerwa jest, to króciutko:

Majeczko, Martynko i Maciusiu - sto lat w szczęściu, radości i miłości!!!

Shirleyko, będzie ok! No i co jest z tymi kupami ??? Piotrek też od 3 dni robi jakieś rzadkie i szare, nie mam pojęcia od czego... :( :( :(

Szkrabiku, przytulam!!!

Frotko, zdrówka dla Wojtusia!!!

Beatusku, no co za gość :mad: :mad: :mad: Ucałuj Igorka mocno!!!

Mag, no porażka z tą praca mam nadzieję, że sobie odbijecie to jutro! A zdjęcia urocze - piękna z Ciebie kobieta...

Easy, ja proszę jeszcze!!!

No i więcej nie pamiętam :-[ A poza tym II połowa sie zaczyna i, co prawda mój mąż nie z tych, co nic nie mogą, jak jest mecz, ale dam mu pooglądać, bo byłąm dzisokropna jędzą :-[ Nie wiem, co się dzieje, hormony mi siadły z powodu odstawki... ???

A... I dziękuję za kciuki przydały się!!!
 
Maju i Martynko w dniu pierwszych urodzin najserdeczniejsze życzenia: dużo radości, miłości i mnóstwa zabawek życzą Maciuś z mamą

Dziękujemy ślicznie za wszystkie życzenia.

MagW – jak ja lubię czytać takie opisy porodów. Aż się wzruszyłam, pomyślałam o sobie. Przypomniało mi się to piękne uczucie kiedy kładą maleństwo na brzuszku, kiedy widzisz po raz pierwszy tak upragniony i wyczekany skarb.
Zdjęcia Majeczki śliczne. Twoja panna jest młodsza od Maciusia o prawie 8 godzin. Piękny wierszyk napisała twoja siostra. A z pracą to okropne. Niby bliska koleżanka a nie mogła zadzwonić. Takie czasy, że musisz liczyć tylko na siebie.

Mamomisi – jak to dobrze, że jesteście już w domku.

Aletko – współczuję alergii. Wiem co o znaczy bo ja też jestem ciągle na lekach, które nie zawsze pomagają.

Easy –  Mary piękna.

Asiu – współczuję problemów finansowych. Trzymam kciuki za znalezienie pracy.

A my jutro na 15 też mamy urodzinki Maciusia. Ozdoby zakupione i biszkopt upieczony. Zaraz polecę robić masę budyniową na mleku modyfikowanym (wg przepisu Aletki). Mam nadzieję, że Bąbel nie będzie słyszał miksera. A i pieką się jeszcze ciasteczka ryżowe wg przepisu Minki. A jutro małe sprzatanko i wielkie świętowanie.
 
reklama
Megan, niewykluczone, że to po odstawce. Też miałam niezłe humorki po odstawieniu Tymka  :-[  :p  ;D

Dobra: która miała/ma Deltima Fokusa - niech mi tu śpiewa: dobry jest? Opinie zbieram jako, że stary wózior sprzedaję ;D i mogę coś nowego nabyć. A mimo podwójnego taki jeden dla Małej muszę mieć. Gondolę chcę, więc Fokus albo jeszcze Roan Marita.
 
Do góry