reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Junonko, ważne, że jest. Cała reszta tak naprawdę się nie liczy. Dziękuję za chwile wzruszenia!

Megan, Aletko, Zawadko, ja wiem, że tak najzdrowiej, ale skoro kazała mi go pokazać jak skończy rok, to pewnie ma w tym jakiś cel. Tymek w domu coraz więcej czasu w pionie, chodzi trzymając się ścian, bo nie mamy za bardzo takich mebli, których mógłby się trzymać. Na dworze chodzi koło wózka, krzeseł, moich nóg, no i czasem zgodnie z zaleceniami prowadzimy go pod paszki, z tym że on zdecydowanie bardziej woli za ręce. I nie wiem czy to podnoszenie pupy, ale zaniepokoiło mnie właśnie to, że Tymek coraz częściej pokłony bije, waląc buziakiem w podłogę, więc pewnie to o tą pupę chodzi, czego ja nie zauważyłam ::) Nawet jeżeli nie będzie miała zastrzeżeń, to ja się cieszę, że ktoś spojrzy na niego fachowym okiem. Narazie to tylko ciotki i moja mama nazywają go leniuchem i mówią, żeby się brał do chodzenia. I widzę, że u nich to jest "za wszelką cenę".

A jutro wyjeżdżamy nad jeziorko :) :) :) Nie muszę chyba mówić, jak się cieszę. Tym bardziej, że w towarzystwie szpitalnej koleżanki z patologii i jej lutowej córeczki :) :) :) Może uda mi się zrobic z niej synową :) :) :)
 
reklama
Junonko Opis prześliczny porodu!!! Aż się popłakałam ;D Cudownie jest sobbie przypomnieć tą chwile gdy ma sie swojego skarba po raz pierwszy na piersi :D

No a mojej Wikusi zaczeły schodzić chrosteczki :D Chyma wapno zaczeło działać ;)
 
A my jestesmy w szpitalu wczoraj wylądowalismy na pogotowiu Robercik dostał strasznych bolesci brzuszka bardzo się martwię.Nie wierze juz ze wreszcie nieszczęscie nas opusci
 
nenyah fotki ślkiczne :) Widać że imprezka sie udała :)

A teraz moja Pysiunia :)



No i mama ścieła mi włoski...







No i pojadłam poziomki z babci działki :) PYCHA!



Buszuje sobie na balkonie ;)





Asia_24 pisze:
A my jestesmy w szpitalu wczoraj wylądowalismy na pogotowiu Robercik dostał strasznych bolesci brzuszka bardzo się martwię.Nie wierze juz ze wreszcie nieszczęscie nas opusci

Asiu kochana trzymam bardzo mocno kciuki za Robercika by ból natychmiast minoł!!! Jesteśmy z tobą!!!


 
Aletka pisze:
...i wszystkie zdjecia rzecz jasna bardzo miło sie oglada. Wikunia była chyba u tego samego fryzjera co Kornelia :))

No rewelacyjnie prosto się nie dało bo Wikunia chwilowo była nieruchoma hahaha,no i to był mój PIERWSZY RAZ ;) Nigdy jeszcze nikogo nie ścinałam ;)

NO A ZA 17 DNI RODZIĆ MA MOJA SIOSTRA I DWA DNI PUŹNIEJ MOJA MAMA :D JUŻ DOCZEKAĆ SIĘ NIE MOGĘ!!!

A 6.07.2006 BĘDE WE WROCŁAWIU :) MOZE JAKIEŚ MAŁE SPOTKANKO???? BYŁO BY MI BARDZO MIŁO

 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA OLIWKI I HUBERTA Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN!!!

Junonko świetny opis porodu, widzę, że z Ciebie ekspres. Przyznaję się szczerze i bez bicia, że mi się marzy żeby następny mój poród trwał krócej niż 13 godzin. ;)
Zdjątka super!!!

Mondzi ja myślę, że z Tymkiem wszystko super. Mnie jakoś się nie spieszy, żeby Szymek zaczął chodzić. Raczkujący sieje wystarczające spustoszenie. ;)

Nenyah super fotki. Imprezka się udała jak widzę!
Szymek gdyby miał potroić masę urodzeniową musiałby ważyć ponad 11kg, a waży pewnie 9,5kg.
Gratuluję pomyślnych wieści u lekarza.

Czarnulko śliczne foteczki wkleiłaś.

Asiu trzymam za Was kciuki. Za dużo już tych nieszczęść u Was :(

Aletko poszperam w swoich postach, na pewno znajdę jakieś ciekawostki kulinarne, ale dopiero wieczorkiem.

Zawadko Szymek też jeszcze nie chodzi i nie widzę w tym nic nienormalnego.
Ma chłopak czas, raczkuje, chodzi przy meblach, czasem stanie bez trzymanki na chwilę jak sobie zapomni, ale na samodzielne kroczki przyjdzie mi jeszcze z pewnością poczekać.

Teraz pobawię się w wywoływanie Foremek
FROTKO, SEMI, ŚWIEŻYNKO, WIOLINKO, MAMOMISI, IFA, ASSIU, NAYA, CAYO, ANIU
HOP, HOP DZIEWCZYNY! GDZIE SIĘ PODZIEWACIE??
 
Nenyah Ale fajne urodzinki! Nati śliczny! I prezenty super!
Wiki tez nie potroiła swojej wagi urodzeniowej, bo musiała by wazyć 9600, a ważyła tylko 9 kg.
Asiu Mam nadzieję, że ten ból brzuszka to nic groźnego
Czarnulko Fajowa grzyweczka Wikuni! :)
A z tyłu to maszynką wygoliłaś? :o

Ja Wiki zapuszczam włoski, bo będą takie mięciutkie, jak podetnę, to stwardnieją lekko, a poza tym lubie ją w dłuższych włoskach :) Wygląda tak dziewczęco. Ale jakbym miała synka to po roczku na pewno bym podcięła. :)
 
Junonko Opis porodu właśnie przeczytałam i bardzo mi sie podobał! :)

WIki tez jeszcze sama nie chodzi, staramy sie nie prowadzać jej za rączkę, ale sie nie da, zwłaszcza na dworzu, bo w domu udaje mi się tego nie robić. mała jak chce iść, to bierze mnie za rękę i idzie, sama sie jeszcze boi, postoi sama jak zaaferowana czymś, a potem popatrzy, że się nie trzyma, śmieje i klapie na pupę ;D Kilka dni temu spotkałam mame dwulatka, który podobno zaczął chodzic jak miał 1,5 roku, więc jego mama była nieźle zdziwiona jak widziała WIki chodzącą wokół barierek przy huśtawce, po rozmowie z nią stwierdziłam, że nie śpieszy mi sie do chodzącej WIki, a nasza reh. ciągle nam powtarzała, że im póxniej zacznie chodzic tym dla niej lepiej :)
 
reklama
Minko z tyłu nie wygalałam maszynką :) to zręczne moje rączki i nożyczki ;D I mi tez Wikusia podoba sie w dłuższych włoskach,ale z tyłu jej włoski wyglądały jak sianko i potrzebują wzmocnienia! A teraz to już zapuszczam jej na dobre włoski ;D bo to mała kobietka :D A co do chodzenia to moja Wiki tez chodzi za jedną rączke :) i czsami płacze jak tatuś chce ją wziąść na rączki ;) i mi również sie nie spieszy z chodzeniem małej bo odziedziczyła chyba po mnie i zacznie sama chodzić mają 1,5 roczku tak jak ja byłam mała ;D
 
Do góry