reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

easy - ogromne gratulacje :tak::-):tak::-)

Dzisiaj w przedszkolu było wielkie świętowanie z okazji Dnia Mamy i Taty :cool2:. Dostałam piękną laurkę w kształcie serca :tak:
Było bardzo wzruszająco, piękne piosenki dla mamy i taty, życzenia a na koniec po cukierku :laugh2:. Maciuś był taki przejęty występem, ale wszystko poszło zgodnie z planem :happy:.
 
reklama
eaSy - gratulacje!!!w końcu ujawnił się tajniak hihi:-)

neo - trzymamy kciuki oby poszło tak jak planujesz:tak:

MagW- Twoja córa rozwala tekstami hihi

Evik - bardzo fajnie dzionek zorganizowany

Tilli - trzymamy kciuki mocno:tak:
 
Easy, no brawo. Jak mu będzie na imię?

Natko
, fajnie, że się odezwałaś... My wczoraj mieliśmy Dzień Rodzin i się zryczałam, jak bóbr. Przy pierwszej piosence. Dzieciaki przedstawiały Calineczkę i TYmi był żabkiem. Znajomi stwierdzili, że to chyba jego życiowa rola. Z takim przejęciem tańczył, taki był kochany, że szok. U nas w przedszkolu jest tak, że nie ma zwykłych recytacji, tylko przedstawienia są w formie pantomimy. Pod wrażeniem byłam wielkim. No i różyczkę dostałam. Ba nawet tata dostał - tylko jeden na całej sali. Tymi jako pierwszy wziął różę i do mnie przyszedł, a siostra nie zauważyła i jak wrócił, to dała mu jeszcze jedną. Zapytał, czy ma dać tatusiowi, no i dał.

Neo, oby było dzieciątko zdrowe. Powodzenia!

Mag, najbardziej przemówił do mnie uśmiech przebrzydły. Maja jest genialna.

Tilli
, jak tam?
 
Easy - super fajnie, ze tajniak się odtajnił :) Juz widzę jak Mery opeikowac się będzie młodszym bratem.

neo- czyli najdalej za tydzień będziesz miała dzidziola po drugiej stronie. O ile dobrze pamiętam miałaś już 2 cesarki, czy to nie jest przeciwwskazaniem do kolejnej?

Tilli- no jak tam? wszystko w porządku?

Mag - "połkwadratowe skrzydła" nie no Maj ma niesamowity zasób słów, ze o wyobraźni nie wspomnę.
 
Dziewczyny, dzięki za miłe słowa. Dzisiaj bliźniaki poszły do szkoły, bo odrabiają drugiego stycznia(!!), to taka pierwsza sobota od niepamiętnych czasów.
Rita, miałam 3 cesarki, lekarze zalecają, żeby więcej niż 3 cesarki nie mieć. Ale profesor mi powiedział, że miał pacjentkę, która miała siedem, wiec ta moja czwarta cesarka przy jej siedmiu wypada wciąż stosunkowo skromnie:eek:.
 
Neo - trzymam kciuki żeby wszystko poszło zgodnie z planem :tak:

Mag - doczytałam teraz Twojego posta :zawstydzona/y: i nieźle się uśmiałam :-). Maja jest niesamowita :cool2:

Mondzi - super muszą być takie występy :-). I wcale nie dziwię się, że tak zareagowałaś bo ja też miałam kluchę w gardle ;-).
A tak w ogóle to wydaje mi się, że panie poszły na łatwiznę :sorry:. Tylko piosenki, wierszyki i żadnej inwencji twórczej.
 
Witajcie kobietki :-)

No to jestem, nareszcie wypakowana :tak::-)
Mój mały uparciuszek przyszedł na świat 27 maja (9 dni po terminie), o godz.4.55 rano. Waga 4150g i 57cm długi :-p No w życiu nie spodziewałam się takiego klopsika :sorry:
Od wczoraj jesteśmy w domku, póki co czasu mało, musimy sobie jakoś to wszystko poukładać ;-)
W telegraficznym skrócie to było baardzo ciężko, poród trwał 13 godzin, urodziłam SN,ale 12 godzin po porodzie musieli mnie jeszcze łyżeczkować, bo zaczęłam krwawić jak zarzynany prosiak :-( No,ale mam nadzieje, że wszystko co złe już za mną i cieszę się ogromnie z powrotu do domciu i mojej rodzinki :-)
Synek dostał raczej ostatecznie :sorry: na imię Szymon.
Jak zrzucę fotki to go Wam przedstawię :tak:. Dziękuję bardzo mocno za trzymanie kciuków i ciepłe słowa, jesteście kochane, forumowe ciotki :-):tak:
 
Beatko - dawno cie nie było na forum a ja mam do Ciebie pytanie o Mateusza. Jak się czuje nadal kaszle? Wojtek od 2 tyg tez poksałuje wyłącznie w nocy. Juz się naczytałam, ze to może byc objaw astmy, która notabene straszyli nas w szpitalu na Krysiewicza. Ale daje sobie na razie na wstrzymanie z własna diagnoza. powiedz czy Wy ustaliliscie co jest Mateuszowi? jakie leczenie mu pomaga?

Tilli - hop hop????
 
reklama
Do góry