reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Wow, Tymi dziś po trzytygodniowej przerwie poszedł do przedszkola bez płaczu. Hurra! Jedziemy dzisiaj do pani psycholog i chyba na razie będzie to ostatnia wizyta. Uch...

Zawadko, dalej nic?

Pogoda piękna, aż się żyć chce. Idę sprzątać...
 
reklama
Hej sms od Zawadki

"Właśnie przyjmują mnie do szpitala, ale akcji jeszcze nie mam. Dam znać jak już młoda będzie po tej stronie brzucha"
 
A ja też trzymam kciukasy :-p

Co prawda znowu wpadam jak po ogień, ale jakoś mi czas przecieka przez palce, więc się nie gniewajcie. Wszystko pięknie przeczytałam, zdjątka śliczne, komu trzeba temu zdrówka i tradycjne pogłaszczki dla brzuchatek!

Pa
 
zaciskamy kciuki za Zawadkę!!

Dziś na wizycie dostałam skierowanie do szpitala. Na te zastrzyki przyspieszające rozwój płuc młodej drugiej. Podobno to rutyna w przypadku założonego pessara... szkoda tylko, że nie wiedziałam o tym wcześniej. No i jeśli pójdę już dziś, to zastrzyk dostanę też od razu i dzięki temu wyjdę we środę. No nic. Maj nadal paskudnie kaszle. Babcia chora będzie musiała z Majem iść na tę jutrzejszą kontrolę. Dobrze, że to jeszcze bliżej niż przedszkole...Oby tylko wieści były pomyślne.
Do usłyszenia
 
Mag mus to mus. Wracaj szybciutko do domku. A drugą dawkę też dostaniesz?

Czy słyszałyście może o jakiejś bakterii, która wywołuje podobne objawy jak przy przeziębieniu katar, kaszel? Spotkałam dziś koleżankę i mi o takowej powiedziała, ale nie znała nazwy. Hania od lipca wciąż kaszle, osłuchowo ok, niby zdrowa, a płuca chce wypluć...
 
Witam!


Mondzi, no jesteś w końcu, cieszę się bardzo i czekam na foteczki!
Zawadko, trzymam kciuki, byle do przodu, już niedługo kochana!!!!!!!!
Mag kochanie, zaraz będziesz w domku, muszą zrobić wszystko by było najbezpieczniej, trzymaj się!
Evik, ja słyszałam o jakimś wirusie, mój Miko wziął dwie buteleczki zinnat i dalej się smarka, a nawet zakszle, pierwszy raz w życiu, nie wiem co jest grane, porażka:baffled: Do przedszkola poszedł, tam dzieci gorzej kaszlą niż on na zwolnieniu w domku:baffled: Śliczne foteczki!
Czarnulko, Rito, zdrówka dla dzieci! Śliczne sesje!!!!!!!
Beatko, będzie dobrze! Mój Miko opuścił już jedną imprę pieczonego ziemniaka, najbardziej mi żal zdjęć, które panie robiły, bo u nas fotografa raczej nie ma w przedszkolu, nie jest zapraszany, same dziewczyny robią, ale mam nadzieję, że u Was będzie bez choroby!! Trzymam kciuki!
Amelko Szkrabika! Sto lat, zdrówka, szczęscia, słoneczka, radości!!!!!
Tilli, nie gratulowałam chyba?? Gratki kochana!! Ale szczęściara z Ciebie, tak szybko, super!! :-) Uwazaj na siebie i ciesz się swoim szczęściem, buziak ogromny!! :-)

Przed chwilą przeżyłam chwile grozy, bo myślałam, że komp padł, ale moja złota rączka Areczek naprawił, choć trzeba coś wymienić ,bo ponoć pada. Ja akurat drukowałam list motywacyjny do kolejnej pracy, a tu bach :baffled:

Miko dziś po dwóch tygodniach przerwy pognał do przedszkola, nawet mi nie pomachając, ani się nie odwrócił, przytulił się do Pani i tyle go było :baffled:;-):-)

A ja dziś byłam się pytać o ofertę pracy w Urzędzie Pracy i bach - od jutro zaczynam darmowy kurs kancelaryjno-archiwalny I stopnia ;-). I dobrze, bo i tak siedzę w domu, a za to i ponad 100 zl będzie i koszty dojazdu, a przy okazji złożę papiery do tej pracy, o którą ich dziś pytałam i po to poszłam do urzędu. Szkoda, że z zajsciem w ciążę wciąż pod górę, to dołuje, bardzo, ale mam nadzieję, że Wrocław pomoże:-(

Resztę całuję, buziaki, pa!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry