reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

przeglądam sobie gazetę aż tu nagle Agast z Hanią widzę :-)...niezłe z Was laski:-)Zdjęcie w podpisie widzę z tej samej sesji;-)to ja się też pochwalę, że Tomcio w tej samej gazecie jest ale "tylko" w rubryce poznajmy się:-)za to na pierwszym miejscu:-D
 
reklama
mamomisi- to ja się pochwale ze jeszcze tej gazety na oczy nie widziałam, hehe. No i super sie złozyło ze Tomcio w tym samym numerze :)
 
a co to za gazeta? muszę ja miec:-D:tak:
MagW ano babolec przejezdzal:zawstydzona/y:, daj jakis namiar na phone to nastepnym razem ( a jestesmy praktycznie co dwa miechy:tak: ) moze sie jakos spotkamy :sorry2:
 
Agast - no fajnie fajnie :-)
Biesy - o starym poczciwym "Dziecku" mowa. Jakoś nie mogę przestać kupować...chociaż tematy się powtarzają, reklam pełno...a ja kupuję

Wczoraj poszaleliśmy. Ech ale było fajnie. Spotkaliśmy się z moją psiapsiółką ze szkoły i jej narzeczonym. Szlaliśmy się po mieście. Siedzieliśmy o północy na pomniku na rynku i gadaliśmy. uśmiałam się jak nie wiem. Ech...poczułam się jak licealistka. Dzieci na noc sprzedane do dziadków. Obudziliśmy się wyspani o 11.00 w domu jakoś tak cicho...;-)śniadanie można spokojnie zjeść...Dziwnie jakoś:-D
 
Hej

Wpadłam na moment co by skrobnąć pare linijek.

U nas ogólnie nie za wesoło ale mam nadzieję, że teraz będzie już coraz lepiej. Ogólnie biegamy od lekarza do lekarza i coś na tego właściwego trafić nie możemy:crazy:
Mateusz z zapalenia oskrzeli nie wyszedł niestety. Teraz podajemy mu wziewy p/zapalne i sterydy. Szczerze powiem, że bawimy się w ciuciu babkę. Szukamy leku, który mu pomoże i zwalczy to cholerstwo, które w nim siedzi. Na testy wziewne jest jeszcze za mały więc musimy poczekać do późnej jesieni /zimy gdy wszystko to co teraz budzi się do życia i tak pięknie wygląda w końcu przestanie pylić.
W przyszłym tyg. idziemy do pulmonologa, czeka nas też wizyta u laryngologa.

Widzę, że temat przedszkoli na tapecie. My mamy umowę podpisaną do 2011 roku ale obawiam się, że przy takich jego ciagłych nieobecnościach skreślą nas któegoś dnia z listy:-(

Żeby nie było że ciągle wpadał ze złymi wiadomosciami to pochwalić się mogę, że dostałam umowę na czas nieokreślony oraz podwyżkę:-D

Pozdrawiam Was serdecznie. Przepraszam, że nie odniosłam się do Waszych wypowiedzi. Zamiar mam się poprawić;-)
Buziaki
 
no to jestem i ja.

przede wszystkim:

mondzi - serdeczne gratulacje! lepiej późno niż wcale. oczywiście swój poślizg mam na myśli.;-)

szkrabiku - czytam skrupulatnie twoje doniesienia (jak wszystkich szanownych koleżanek zresztą) i nieodmiennie jestem pod wrażeniem twojego legendarnego powera.:tak:
właśnie czekamy na przesyłkę nowego fotelika samochodowego 18+. wybierając model, cały czas miałam przed oczami twoją trójeczkę o zastanawiałam się jak też ty sobie radzisz z wojażami. fajnie musicie wyglądać tak razem.

beatko, wytrwałości życzę! :tak:

agast, frotko - ano dostała się olka, tam gdzie chcieliśmy. nie wiem, jaka w tym zasługa faktu, że podjęłam w końcu pewne zobowiązania w związku z moim zaetatowaniem :dry: (mam nadzieję, że nie pożałuję decyzji) ale sądzę, że to jednak w większym stopniu kwestia nadzwyczajnego nasycenia przedszkolami naszej okolicy. w promieniu 1,5 km mamy ich aż 8, więc - jak wszyscy rozsądni ludzie pocieszali nas już wcześniej - nie można było się nie dostać. fajne jest to, że udało nam się trafić do przedszkola pierwszego wyboru.
współczuję stresu, ale jestem pewna, że przy pewnym niewielkim poziomie desperacji uda się coś dzieciakom znaleźć. pewnie najprędzej w środmieściu, wygląda na to, że tu rzeczywiście jest w miarę luźno. z tego, co pamiętam, wojtuś frotki opcjonalnie miał zostać w starym przedszkolu prywatnym, prawda?
 
MAGW, GRATULUJE KOCHANA Z CALEGO SERCA!!!


Ja wciaz czekam, z miesiaca na miesiac, ale wbrew pozorom latwiej mi niz na poczatku, czas uodparnia:tak:

Buziaki!!
 
reklama
Do góry