reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Gusia świetnie Miki wygląda w tych pazurach:happy:.
Co do piesków butów to Nati miała króliki (lubiła w nich chodzić) i do zeszłego tygodnia jeszcze w nich chodziła, ale są już na nią za małe, mówiła że ją boli stopa, więc coś ją już tam pewnie uwierało.
 
reklama
dzieki dziewczyny, uspokoiłyscie moje obawy co do biegania bez butkow, fiu..
A co do kapieli to moje dziecko rowniez nie odmowi sobie takiej przyjemnosci, gdy zbliza sie wieczor i zaczyna marudzic, chodzi i gada pod noskiem: myju myju :-)
 
Gusia-ale wielkie kapciochy:szok:Miki wyglada bombowo:tak:Ja Amelke kąpalam codziennie,ale po tych calych infekcjach drog moczowych dostalam polecenie od pediatry zeby jednak zrezygnowac na jakis czas,zeby jej sie flora bakteryjna odnowila.Teraz kąpie dwa razy w tygodniu i 2 razy w tygodniu robimy wieczorem nasiadówke w rumianku(tzn moczymy dupke)w pozostale dni przemywam cialko przed snem.Jeszcze miesiac i powracamy do codziennych kąpieli:tak:
 
A ja wlasnie siedze i stukam testy:baffled::baffled::baffled:Jeszcze pol godzinki i lece do wyra.
Wy juz pewnie smacznie spicie.Dobranoc;-)
 
witam 2 w 1 :-):-):-)

Dzagud: Krzysio też chodził w tych skarpetkach podszywanych "skórką"
ale tak mu się pociły nogi, ze masakra :baffled:
musiałam zrezygnować bo miał całe mokre stopy
a fajne to było, bo do kolan i nie ściągał tego
a skarpetki czasem zdejmie ;-)
 
Dzień dobry.
Ledwo na oczy widzę bo mi się zachciało filmów po nocach oglądać, a Wojtek od rana nie ma litości. 7.15 pobudka:baffled:

Co do kostiumów, Dzagud, no rozwaliłaś mnie:-D, ale dla Sławka ten pirat tez by mógł być, pomyślę:tak: Tym bardziej, że ja chyba wystąpię w takim: (kolega załatwi)
Image - TinyPic - bezpłatny hosting obrazw, udostępnianie zdjęć i hosting filmw wideo (to chyba jakaś pani kapitan zdaje się:dry:).
Muszę tylko takie buty gdzieś załatwić, bo na co dzień raczej w takich nie biegam z Wojtkiem na spacery;-)
Może macie pomysł gdzie takie można kupić niedrogo bo to na bal tylko, może jakieś używane:confused:

rysa dzięki za pomysły, ale ja to jestem tępak w takich sprawach, nawet nie wiem czy umiałabym z Twoją pomocą się ucharakteryzować, normalnie zero zacięcia mam do takich akcji:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Agik z wrażenia spadłam z krzesła... Wielkie WOOOOOW... idealny do Twojej urody.

Wiecie jak trudno jest wynająć nieumeblowane mieszkanie... porażka...

Wczoraj cały dzień siedziałyśmy w domu.... Masakra... Cały dzień sypało i padało. Dziś też pruszy jakiś śnieg, ale muszę wyjść z Zuzką na dwór bo obie oszalejemy...

To idziemy sie szykować...​
 
Agik-REWELACJA:tak: no jak w takim przebraniu zrobisz wejscie smoka to gwarantuje ze po spadaja wszyscy z krzesel :-D

Te wielkie buciory to sa mojego M zabiera je przychodzi i kaze je sobie zakladac,a jak smiesznie w nich chdzi:-D:-D.jak na sprezynach. My sie tez bedziemy szykowac na spacerek moze nie na dlugo ale zawsze troche.
 
reklama
Agik strój po prostu BOMBA!!! Bardzo mi się podoba:tak::tak::tak:
Aniajw a nie myślałaś żeby zrobić meble na zamówienie? może wyjdzie trochę taniej;-)
Gusia super Miki wygląda:-D

Dziewczyny muszę pochwalić moją Wiktorię, bo przestała jeść przed telewizorem:-)Do tej pory niestety karmienie tak się u nas odbywało:-(A wczoraj krzyknęłam że obiad i przybiegła do kuchni i usiadła na swoim krzesełku. Powiem Wam że bardzo sie cieszę bo u nas karmienie to był wieczny koszmar:wściekła/y:
 
Do góry