reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

No tak, wychodzi na to że polityka i seks ściśle się łączą.;-):-D:-p
czyli co? za 9 m-cy będzie w Polsce nagły wyż demograficzny????:szok::-D
A teraz znowu najchetniej zapadłabym w zimowy sen i obudziła dopiero na wiosnę jak juz będzie ciepełko. Jak ja nie cierpię zimy!!!!
oj, jak mi się marzy co roku przespać zimę:tak:
 
reklama
heyka! pozdrowienia z Australii! u nas zaczyna sie lato wiec zapraszam :))) ale przygotujcie sie ze prawie nonstop ponad 30st ale juz teraz bywaja dni ze jest 30st a to dopiero wiosna uffff. nie probuje nawet czytac wszystkiego (tylko ostatnie posty) bo nie mam szans nadrobic... mam nadzieje ze pamietacie mnie jeszcze tak wogole... popisze wiecej w przyszlym tygodniu bo przyjezdzaja z Polski tescie i jak wezma maluchy na spacerek to bede miec czas@@@@ WOW!!!!!!!!!!!!!!! to narka!!! potem fotki tez wkleje :)
 
Asylan witaj! Już myślałam że się przeprowadziłaś gdzieś na pustynię i internetu nie masz.. :-);-) Co u twoich szkrabów?

Gosia pijemy zdrówko Livci!

A pić nam się chce okrutnie. Właśnie wróciliśmy z wyprawy do lasu, póki słonko chce nam jeszcze świecić trzeba korzystać i się naenergetyzować na zapas. :cool: Czarek przez cały spacer gapił się na drzewa z miną jakby widział najfajniesze w życiu zabawki.
 
Asylan, NARESZCIE!!!!

Jak mogłas nas tak porzucic bez wiesci na cztery miesiace???????


Gosiu, zdrówko Livki! A Zosia dopiero za czworke stawiała, a tu już piąteczki...
 
Asylan witaaaaaaaaaaaj! i pisz co u was
Gosia pijemy zdrówko Livci!
my też:tak:
A pić nam się chce okrutnie. Właśnie wróciliśmy z wyprawy do lasu, póki słonko chce nam jeszcze świecić trzeba korzystać i się naenergetyzować na zapas. :cool: Czarek przez cały spacer gapił się na drzewa z miną jakby widział najfajniesze w życiu zabawki.
ja też chcę słonko, u nas od kilku dni nie ma:no:
 
reklama
zrobię sobie tutaj podsumowanie dnia:
spanie: wczoraj połozyłam Michała ok 19:30 po kąpaniu, po 20 się przebudził i nie bardzo chciał już spać, ale daliśmy radę - spał dalej. no i spał tak sobie do północy, nakarmiłam go, poszłam spać i obudził mnie o 5:30. po jedzonku i przewijanku (mały bunt na łóżeczko ale w nim został) od 6 pospał jeszcze do 8:tak:
jedzonko: Michaś zjadł dzisiaj jabłuszko (fotki z posiłku wrzucę na zamknięty)
wyczyny: zaczął obracać się z brzucha na plecy (w zasadzie to wyszło przypadkowo - chciał się dostać na brzuszku do miśka pluszowego, wystawił rączkę na bok, odepchnął się nóżką i za chwilę był na pleckach; no i załapał, że tak można, więc później zabawę na brzuchu szybko kończył na pleckach i tak w kółko - ja go na brzuszek, a on myk z powrotem)
zdrówko: trafiliśmy w przychodni na szczepienia, umówiłam się na przyszłą środę - ale wczorajsze badanie u nefrologa potwierdziło, że wszystko jest w porządku

no to się rozpisałam, ale nie chciało mi się rozrzucać wszędzie (mam nadzieję, że wybaczycie:-)) Michaś słodko śpi od pół godz, a ja nie mam na nic ochoty, totalny leń mnie ogarnął:eek:
 
Do góry