reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

A JA nie moge spac ,tysiace mysli ,w niedziele komunia synka ,a za tydzien małzonek wyladuje w Anglii , nie wiadomo czy na rozwiazanie bedzie mógł przyjechac?ale sytuacja nasz finansowa nieciekawa wiec nie moge sie rozklejac -trzymajcie kciuki jakos musi byc:-(
 
reklama
Goska-trzymaj sie i pamietaj: co nas nie zabije to nas wzmocni. No niestety czasem chwilowe rozstanie jest konieczne, mnie tez to czeka za 5 miesiecy i bede sobie musiala poradzic sama z dzieckiem chodzac jeszcze do pracy. Ale bede twarda a nie miekka :-) Ty tez badz :-)
 
dacie rade baby wszystkie bo szczerze to nie macie innego wyjscia.... macie wybor czy robic wszystko z usmiechem czy nonstop narzekac. a jak sie dobrze zorganizujecie to nie bedzie tak zle a nawet bardzo przyjemnie.

co do postu o niegrzecznych dzieciach to zalezy od charakteru dziecka i od tego jak sie z nim postepuje. ja wczytywalam sie namietnie w Jezyk niemowlat i Jezyk dwulatka Tracy Hogg i daje super rady. wiem ze moja Cyrylka ma polaczenie dwoch charakterow: Sredniaczka i Zywczyka i dzieki tej ksiazce wiem jak z nia postepowac. tak jak pisze Jolka rutyna jest wazna i konsekwencja w egzekwowaniu ustalonych zasad. kto nie czytal polecam!!! oto link do wersji elektornicznej:
http://www.torun.mm.pl/~wakietka/jnth.pdf
 
Dziewczyny kochane chce wam powiedziec ze ja NIE MAM wstepu na zamkniety. Czy mozecie please mnie uwzglednic w tym mailu - normalnie pisalam juz do admina i mowilam, ze bylam na liscie od poczatku ale .. pupa nic.

:baffled::baffled::baffled:
 
Gosiu życzę Ci jak najlepiej, na pewno dasz sobie radę choć na poczatku będzie ciężko.
Anni w takim razie ktoś kto będzie wysyłał prośbę do admina musi i Ciebie uwzględnić, myslę że tym razem się uda :-).
 
Dziewczynki uciekam na działeczkę, robimy dziś grilla, cieszę się bo przyjedzie mój dziadek i cioteczka. Jak zwykle powygrzewam sie na słoneczku miłego dnia wam życzę :-).
 
u nas słoneczka brak, tzn jest, ale jakieś do d...
ja w ogóle "jestem" w szkole, tzn powinnam być, ale nie chciało mi się wstawać na 8mą. pójdę na 16tą na ćwiczenia:tak: w międzyczasie jeszcze podjedziemy z mężem sprzedać w końcu to zepsute auto i odebrać pojemnik na pieluchy:tak:
dzisiaj przyszła wanienka, ta co kupiłam na allegro i powiem wam, że jest ok, ale nie jestem z niej jakoś super zadowolona. to jest brevi na wannę i nie pomyślałam, że pomimo ułatwienia, bo nie będę musiała z nią biegać przy kąpaniu dziecka, będzie problem z ciągłym ściąganiem jej z wanny jak my się będziemy chcieli wykąpać:eek: chyba się zaraz poryczę...
 
reklama
Kachasku - moze jak ci nie spasowala 100% to mozesz ja odeslac?

Nie martw sie i tak dzidzia jest po kilku miesiacach kapana w wannie...i wanienki ida w odstawke :tak:
 
Do góry